פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 5 מתוך 11 | תאריך: 27-11-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
לוי שלמה | 4.85 | 12 | 30 | 15.15 | שקד יצחק |
הובר אלימלך | 14.93 | 41 | 24 | 5.07 | בן דרור אריאל |
הוכברג אריה | 18.41 | 60 | 23 | 1.59 | אשכנזי יוסי |
חן ליאת | 6.03 | 13 | 26 | 13.97 | ארנון זאב |
ירוס מיכאל | 18.14 | 38 | 3 | 1.86 | ארזיל אתי |
לוי עופר | 10.36 | 23 | 22 | 9.64 | רהב יוסף |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ 32 ♥ AJ4 ♦ KQ832 ♣ K62 |
|
♠ K875 ♥ 8762 ♦ JT ♣ AT7 |
♠ JT964 ♥ T5 ♦ A975 ♣ 84 | |
♠ AQ ♥ KQ93 ♦ 64 ♣ QJ953 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 430 | ♥2 | 3N+1 [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♠J | 3N-2 [N] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
11 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♦J | 3N-2 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 430 | ♠5 | 3N+1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
10 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♠J | 3N-1 [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 430 | ♠6 | 3N+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♠J | 3N-2 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♠J | 3N-2 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 430 | ♠8 | 3N+1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 430 | ♠5 | 3N+1 [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♠J | 3N-2 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♠J | 3N-2 [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
18 | ♠ 4 ♥ AQJ9 ♦ AJ9543 ♣ 54 |
|
♠ 6 ♥ K7 ♦ K876 ♣ AKQJT3 |
♠ AKQ9872 ♥ 864 ♦ ♣ 862 | |
♠ JT53 ♥ T532 ♦ QT2 ♣ 97 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 50 | ♥5 | 4♠-1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 50 | ♥2 | 4♠-1 [E] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
11 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♣9 | 5♠-2 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 430 | ♦5 | 3N+1 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
2 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 420 | ♣9 | 4♠= [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 480 | ♣9 | 4♠+2 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
6 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 420 | ♦2 | 4♠= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 170 | ♣9 | 3♠+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
10 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 430 | ♦5 | 3N+1 [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 50 | ♥2 | 4♠-1 [E] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 420 | ♥5 | 4♠= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
סגלוב חנה - שני גילה | 420 | ♥5 | 4♠= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
19 | ♠ K3 ♥ AK5 ♦ K986 ♣ QJ43 |
|
♠ J854 ♥ T87 ♦ QJ ♣ T865 |
♠ AQ972 ♥ J94 ♦ T43 ♣ K2 | |
♠ T6 ♥ Q632 ♦ A752 ♣ A97 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 460 | ♠7 | 3N+2 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 460 | ♠7 | 3N+2 [N] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 430 | ♠7 | 3N+1 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 430 | ♥4 | 3N+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
3 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 400 | ♠2 | 3N= [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 490 | ♠2 | 3N+3 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 460 | ♠7 | 3N+2 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 430 | ♠7 | 3N+1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 400 | ♠6 | 3N= [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 400 | ♠2 | 3N= [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
11 | הירש אדה - לבני יעקב | 460 | ♠7 | 3N+2 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 50 | ♠2 | 3N-1 [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
20 | ♠ 3 ♥ Q76 ♦ 8532 ♣ J8654 |
|
♠ KJ9842 ♥ 4 ♦ J94 ♣ A92 |
♠ Q75 ♥ AKT853 ♦ K7 ♣ Q3 | |
♠ AT6 ♥ J92 ♦ AQT6 ♣ KT7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 680 | ♥6 | 4♠+2 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 140 | ♣5 | 2♠+1 [W] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
13 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 200 | ♣5 | 4♠-2 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 620 | ♥2 | 4♠= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
13 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 200 | ♥2 | 4♠-2 [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 650 | ♥2 | 4♠+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
12 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♦5 | 4♠-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 620 | ♦5 | 4♠= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 650 | ♥9 | 4♠+1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 200 | ♥2 | 4♠-2 [E] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
11 | הירש אדה - לבני יעקב | 650 | ♠3 | 4♠+1 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 140 | ♣7 | 3♠= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
21 | ♠ AT6 ♥ KT ♦ QJ532 ♣ T84 |
|
♠ QJ5432 ♥ 93 ♦ 87 ♣ 652 |
♠ 9 ♥ AQ852 ♦ AKT ♣ AKJ3 | |
♠ K87 ♥ J764 ♦ 964 ♣ Q97 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 100 | ♦Q | 3N-2 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦6 | 5♥-2 [E] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
6 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 400 | ♦6 | 3N= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 140 | ♦Q | 3♠= [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
6 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 400 | ♣7 | 3N= [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 170 | ♦6 | 1♥+3 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
6 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 50 | ♥4 | 3N-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 170 | ♦6 | 3♥+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♣8 | 4♠-2 [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 50 | ♣8 | 4♠-1 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
2 | הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♦6 | 3N-2 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 50 | ♦Q | 4♠-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
22 | ♠ 542 ♥ ♦ 976532 ♣ AKQ3 |
|
♠ K86 ♥ KJ73 ♦ KT ♣ J876 |
♠ AQ3 ♥ QT986 ♦ 4 ♣ T542 | |
♠ JT97 ♥ A542 ♦ AQJ8 ♣ 9 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 130 | ♣6 | 3♦+1 [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 50 | ♣8 | 5♦-1 [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
4 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 50 | ♣8 | 5♦-1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 110 | ♣6 | 2♦+1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♣8 | 5♦-1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 50 | ♥3 | 5♦-1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
5 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 50 | ♣6 | 5♦-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 130 | ♣7 | 3♦+1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♥T | 1N-2 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 100 | ♠6 | 5♦-2 [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
6 | הירש אדה - לבני יעקב | 130 | ♣6 | 3♦+1 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♠6 | 5♦-2 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
23 | ♠ KQ4 ♥ QT8 ♦ T762 ♣ T94 |
|
♠ J973 ♥ KJ32 ♦ 85 ♣ J86 |
♠ AT5 ♥ A654 ♦ K94 ♣ 752 | |
♠ 862 ♥ 97 ♦ AQJ3 ♣ AKQ3 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 150 | ♥2 | 1N+2 [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
1 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 130 | ♠3 | 2♦+2 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
12 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 870 | ♥A | 3♦X+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
2 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 90 | ♥2 | 1N= [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 180 | ♠3 | 1N+3 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 150 | ♥2 | 1N+2 [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 110 | ♠7 | 2♦+1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
24 | ♠ AT54 ♥ 764 ♦ T9543 ♣ A |
|
♠ J3 ♥ 85 ♦ J8 ♣ KQJ7432 |
♠ K9872 ♥ T93 ♦ AK ♣ T65 | |
♠ Q6 ♥ AKQJ2 ♦ Q762 ♣ 98 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 450 | ♣K | 4♥+1 [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 450 | ♣K | 4♥+1 [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
1 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 420 | ♣K | 4♥= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 450 | ♣K | 4♥+1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 420 | ♣K | 4♥= [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 450 | ♣K | 4♥+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 450 | ♣K | 4♥+1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 170 | ♠J | 3♥+1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
11 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 50 | ♣K | 4♥-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 500 | ♥6 | 5♣X-3 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
8 | הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♥6 | 4♣-2 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 420 | ♣K | 4♥= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
25 | ♠ AQJ ♥ 532 ♦ 97542 ♣ Q7 |
|
♠ T6 ♥ AJT ♦ K83 ♣ J6543 |
♠ K7532 ♥ 984 ♦ AJ6 ♣ 92 | |
♠ 984 ♥ KQ76 ♦ QT ♣ AKT8 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 90 | ♦7 | 1N= [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 50 | ♠3 | 1N-1 [N] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
2 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♠3 | 1N-2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 50 | ♣9 | 1N-1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
2 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♠7 | 1N-2 [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 50 | ♠3 | 2♦-1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 50 | ♠3 | 1N-1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 50 | ♠3 | 1N-1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♠3 | 1N-2 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 50 | ♠3 | 1N-1 [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
3 | הירש אדה - לבני יעקב | 150 | ♠3 | 3N-3 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 50 | ♠3 | 1N-1 [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
26 | ♠ QT64 ♥ K ♦ QJ93 ♣ A985 |
|
♠ 985 ♥ J3 ♦ K7642 ♣ J64 |
♠ 32 ♥ T876 ♦ T85 ♣ QT32 | |
♠ AKJ7 ♥ AQ9542 ♦ A ♣ K7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 710 | ♥6 | 4♠+3 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 680 | ♦2 | 4♥+2 [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
13 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 710 | ♣2 | 4♠+3 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 1460 | ♥6 | 6♠+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
17 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♠9 | 7♥-1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 1460 | ♥8 | 6♠+1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 1440 | ♣2 | 6N= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 1440 | ♠3 | 6N= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 1430 | ♣5 | 6♥= [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 1460 | ♠3 | 6♠+1 [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 1460 | ♣2 | 6♠+1 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 1440 | ♦8 | 6N= [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
27 | ♠ 54 ♥ KQT62 ♦ JT9 ♣ A83 |
|
♠ A7 ♥ J87 ♦ 75432 ♣ K54 |
♠ T96 ♥ A93 ♦ 8 ♣ QJT976 | |
♠ KQJ832 ♥ 54 ♦ AKQ6 ♣ 2 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 420 | ♦2 | 4♠= [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 420 | ♦7 | 4♠= [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 420 | ♦5 | 4♠= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 420 | ♥7 | 4♠= [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
8 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 450 | ♣4 | 4♠+1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 130 | ♣4 | 3♦+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 450 | ♥8 | 4♠+1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 450 | ♣4 | 4♠+1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 420 | ♣5 | 4♠= [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 450 | ♦2 | 4♠+1 [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 450 | ♣4 | 4♠+1 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 420 | ♥7 | 4♠= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |
28 | ♠ 754 ♥ KQT83 ♦ J74 ♣ K5 |
|
♠ KJ863 ♥ 752 ♦ 6 ♣ JT84 |
♠ 2 ♥ A64 ♦ AK952 ♣ Q763 | |
♠ AQT9 ♥ J9 ♦ QT83 ♣ A92 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | גרוס יחיאל - יצחקי יצחק | 50 | ♠K | 5♦-1 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 800 | ♦T | 5♠X-3 [S] | תלם מלכה - פדהצור פועה | (105) | |||
3 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 200 | ♦6 | 1♠X-1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 90 | ♥J | 2♣= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
9 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 200 | ♦6 | 2♠-2 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 200 | ♥K | 5♣-4 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♥J | 2N-2 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♥J | 5♣-2 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♠2 | 2♥-1 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
איסק מנחם - רזניק פרץ | 100 | ♦A | 3♥-1 [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♥J | 3♣= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 90 | ♥J | 2♣= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) |