פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 6 מתוך 11 | תאריך: 27-11-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
הובר אלימלך | 15.37 | 19 | 0 | 4.63 | שקד יצחק |
הוכברג אריה | 17.08 | 50 | 22 | 2.92 | לוי שלמה |
חן ליאת | 4.85 | 18 | 36 | 15.15 | בן דרור אריאל |
ירוס מיכאל | 2.60 | 10 | 40 | 17.40 | אשכנזי יוסי |
לוי עופר | 14.70 | 41.33 | 26 | 5.30 | ארנון זאב |
רהב יוסף | 1.72 | 2 | 38 | 18.28 | ארזיל אתי |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ K96 ♥ JT875 ♦ AQ ♣ K74 |
|
♠ J853 ♥ A63 ♦ KJ43 ♣ A5 |
♠ AQ ♥ K2 ♦ T65 ♣ QJ9632 | |
♠ T742 ♥ Q94 ♦ 9872 ♣ T8 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 400 | ♥J | 3N= [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 400 | ♥7 | 3N= [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
11 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 400 | ♥Q | 3N= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 100 | ♥J | 3N-2 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 120 | ♥J | 2N= [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 400 | ♥J | 3N= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
8 | ורד נח - עמיר אריה | 120 | ♥5 | 2N= [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 460 | ♥J | 3N+2 [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
1 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 430 | ♠7 | 3N+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 400 | ♥4 | 3N= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
7 | כץ אפרים - תמיר טובה | 120 | ♥5 | 2N= [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 400 | ♥J | 3N= [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
2 | ♠ 72 ♥ 72 ♦ J873 ♣ AKJ93 |
|
♠ A963 ♥ AQJT83 ♦ 4 ♣ Q6 |
♠ K4 ♥ 65 ♦ AKT962 ♣ T85 | |
♠ QJT85 ♥ K94 ♦ Q5 ♣ 742 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 140 | ♣A | 3♥= [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 50 | ♣A | 4♥-1 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
5 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 140 | ♠7 | 2♥+1 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 50 | ♣K | 4♥-1 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♠Q | 5♦-2 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 170 | ♣K | 2♥+2 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
7 | ורד נח - עמיר אריה | 420 | ♣A | 4♥= [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 130 | ♠Q | 3♦+1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
7 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 140 | ♣A | 3♥= [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 420 | ♣K | 4♥= [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 50 | ♣A | 4♥-1 [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 50 | ♣A | 4♥-1 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
3 | ♠ 5 ♥ Q72 ♦ QT9876 ♣ 873 |
|
♠ K632 ♥ 953 ♦ 54 ♣ T962 |
♠ AQJ ♥ AK864 ♦ K32 ♣ KJ | |
♠ T9874 ♥ JT ♦ AJ ♣ AQ54 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 600 | ♠9 | 3N= [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 200 | ♣7 | 3♠-2 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 300 | ♠T | 4♥-3 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 300 | ♠5 | 4♥-3 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
8 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 200 | ♦A | 3♥-2 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 140 | ♦A | 2♥+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | ורד נח - עמיר אריה | 110 | ♠T | 2♥= [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 140 | ♦A | 2♥+1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
6 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 140 | ♦A | 2♥+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♠5 | 2♥-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
9 | כץ אפרים - תמיר טובה | 300 | ♦T | 3N-3 [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 120 | ♠T | 2N= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
4 | ♠ AKQJ3 ♥ AQJ654 ♦ 3 ♣ K |
|
♠ 8 ♥ K92 ♦ K87654 ♣ Q94 |
♠ 964 ♥ T7 ♦ QJT92 ♣ 872 | |
♠ T752 ♥ 83 ♦ A ♣ AJT653 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 1460 | ♠8 | 6♠+1 [S] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 1460 | ♦Q | 6♠+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
17 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♦8 | 7♠-1 [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 1470 | ♦Q | 6N+1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
13 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 1460 | ♠8 | 6♠+1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 2210 | ♦5 | 7♠= [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | ורד נח - עמיר אריה | 1430 | ♥9 | 6♠= [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 1460 | ♦4 | 6♠+1 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
2 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 1430 | ♦Q | 6♥= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 1370 | ♦2 | 6♣= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
12 | כץ אפרים - תמיר טובה | 1430 | ♠8 | 6♥= [N] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 710 | ♣8 | 4♠+3 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
5 | ♠ AQT ♥ AT8542 ♦ T74 ♣ T |
|
♠ 9864 ♥ J7 ♦ K93 ♣ K432 |
♠ ♥ 93 ♦ QJ652 ♣ QJ9875 | |
♠ KJ7532 ♥ KQ6 ♦ A8 ♣ A6 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 1460 | ♣Q | 6♥+1 [N] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 1460 | ♣2 | 6♠+1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
13 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 710 | ♣Q | 4♥+3 [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 1460 | ♣Q | 6♥+1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 680 | ♠8 | 4♥+2 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 710 | ♣Q | 5♥+2 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
17 | ורד נח - עמיר אריה | 2210 | ♦6 | 7♠= [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 710 | ♦3 | 4♠+3 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
4 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 710 | ♣8 | 4♥+3 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 1460x1;710x2 | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||||
כץ אפרים - תמיר טובה | 710 | ♣K | 5♠+2 [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 710 | ♣Q | 4♥+3 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
6 | ♠ T87 ♥ Q ♦ QT743 ♣ AT73 |
|
♠ Q6 ♥ AJ862 ♦ A ♣ K9854 |
♠ AKJ ♥ KT974 ♦ 9852 ♣ 6 | |
♠ 95432 ♥ 53 ♦ KJ6 ♣ QJ2 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 680 | ♠5 | 4♥+2 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 680 | ♣A | 4♥+2 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 680 | ♠2 | 4♥+2 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 680 | ♥5 | 4♥+2 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 1430 | ♥3 | 6♥= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 1430 | ♠9 | 6♥= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | ורד נח - עמיר אריה | 680 | ♠4 | 4♥+2 [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 1430 | ♥5 | 6♥= [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
13 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 1430 | ♣Q | 6♥= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 680 | ♣Q | 4♥+2 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 680 | ♥3 | 4♥+2 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 680 | ♥3 | 5♥+1 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
7 | ♠ K643 ♥ AQ72 ♦ 852 ♣ 62 |
|
♠ AQJ82 ♥ K4 ♦ AJ ♣ AT95 |
♠ 7 ♥ JT53 ♦ KQT73 ♣ J73 | |
♠ T95 ♥ 986 ♦ 964 ♣ KQ84 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 630 | ♣K | 3N+1 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 630 | ♥8 | 3N+1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 600 | ♣Q | 3N= [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 630 | ♣K | 3N+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 600 | ♣6 | 3N= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 600 | ♣K | 3N= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | ורד נח - עמיר אריה | 600 | ♣K | 3N= [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 630 | ♥8 | 3N+1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 630 | ♣Q | 3N+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 630 | ♣4 | 3N+1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 630 | ♣4 | 3N+1 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 630 | ♣4 | 3N+1 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
8 | ♠ KQ642 ♥ AQ64 ♦ J98 ♣ A |
|
♠ A93 ♥ T9875 ♦ Q ♣ Q872 |
♠ J7 ♥ KJ32 ♦ T763 ♣ JT9 | |
♠ T85 ♥ ♦ AK542 ♣ K6543 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 450 | ♣J | 5♠= [N] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 480 | ♦3 | 5♠+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♣J | 4♠-1 [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 50 | ♣J | 4♠-1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
2 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 480 | ♣J | 4♠+2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 420 | ♣J | 4♠= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
ורד נח - עמיר אריה | 420 | ♣J | 4♠= [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 420 | ♣J | 4♠= [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
11 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 50 | ♣J | 4♠-1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 450 | ♣J | 4♠+1 [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
2 | כץ אפרים - תמיר טובה | 420 | ♣9 | 4♠= [N] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 480 | ♣J | 4♠+2 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
9 | ♠ AQ54 ♥ T74 ♦ T4 ♣ Q954 |
|
♠ KJ7632 ♥ 95 ♦ KQ ♣ A32 |
♠ 9 ♥ Q86 ♦ AJ87 ♣ KJT86 | |
♠ T8 ♥ AKJ32 ♦ 96532 ♣ 7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 300 | ♥K | 3N-3 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 300 | ♥7 | 4♠-3 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
9 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 500 | ♦T | 4♠X-2 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 100 | ♥T | 3♠-1 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♥7 | 3♠-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 100 | ♦T | 3♠-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
ורד נח - עמיר אריה | 600 | ♦2 | 3N= [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 600 | ♦6 | 3N= [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
12 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 800 | ♠T | 3NX-3 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♥3 | 3N-1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
9 | כץ אפרים - תמיר טובה | 600 | ♥A | 4♦-6 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 200 | ♣4 | 4♠-2 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
10 | ♠ J74 ♥ J9 ♦ AKQ75 ♣ 976 |
|
♠ A ♥ T6 ♦ 96432 ♣ AKQ85 |
♠ 953 ♥ K87432 ♦ J8 ♣ 42 | |
♠ KQT862 ♥ AQ5 ♦ T ♣ JT3 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
12 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 620 | ♣A | 4♠= [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
12 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 620 | ♣A | 4♠= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
ורד נח - עמיר אריה | 100 | ♣K | 4♠-1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
6 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 100 | ♣K | 4♠-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 140 | ♣A | 2♠+1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 100 | ♣A | 4♠-1 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
11 | ♠ J9842 ♥ 82 ♦ KQ74 ♣ 94 |
|
♠ AT76 ♥ JT654 ♦ 62 ♣ K2 |
♠ Q3 ♥ AK93 ♦ A8 ♣ AQ876 | |
♠ K5 ♥ Q7 ♦ JT953 ♣ JT53 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 480 | ♣9 | 4♥+2 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 480 | ♦J | 4♥+2 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
ורד נח - עמיר אריה | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 480 | ♣J | 4♥+2 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 480 | ♣9 | 4♥+2 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 480 | ♦K | 4♥+2 [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 480 | ♠4 | 4♥+2 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |
12 | ♠ A98 ♥ AQJ7 ♦ KT3 ♣ 972 |
|
♠ QJT52 ♥ 542 ♦ A42 ♣ Q3 |
♠ K74 ♥ 83 ♦ Q985 ♣ KJ85 | |
♠ 63 ♥ KT96 ♦ J76 ♣ AT64 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 110 | ♥A | 2♠= [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 100 | ♠Q | 3♥-1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
4 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 0 | PASS | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 140 | ♠Q | 2♥+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
4 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 110 | ♣7 | 2♠= [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 50 | ♠8 | 2♠-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | ורד נח - עמיר אריה | 50 | ♠8 | 3♠-1 [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠8 | 3♠-2 [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
5 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 110 | ♠Q | 2♥= [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♠Q | 3♥-1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♠Q | 3♥-1 [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 140 | ♥A | 2♠+1 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) |