פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 7 מתוך 11 | תאריך: 27-11-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
הוכברג אריה | 7.69 | 18 | 25 | 12.31 | שקד יצחק |
חן ליאת | 5.07 | 8 | 25 | 14.93 | הובר אלימלך |
ירוס מיכאל | 20.00 | 78 | 11 | 0.00 | לוי שלמה |
לוי עופר | 15.79 | 46 | 25 | 4.21 | בן דרור אריאל |
רהב יוסף | 15.37 | 35 | 16 | 4.63 | אשכנזי יוסי |
ארזיל אתי | 0.76 | 14 | 58 | 19.24 | ארנון זאב |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ 843 ♥ T9 ♦ J9652 ♣ Q84 |
|
♠ T9652 ♥ K87 ♦ 84 ♣ AK5 |
♠ QJ7 ♥ Q6542 ♦ QT73 ♣ T | |
♠ AK ♥ AJ3 ♦ AK ♣ J97632 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 150 | ♠T | 2N+1 [S] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 110 | ♠T | 3♣= [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 430 | ♥K | 3N+1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 130 | ♦J | 1♣+3 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
עמיר אריה - ורד נח | 430 | ♦T | 3N+1 [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 430 | ♠8 | 3N+1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
11 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 430 | ♣K | 3N+1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 100 | ♠T | 5♣-2 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 150 | ♠9 | 2N+1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 120 | ♠9 | 2N= [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
2 | מאר ריבי - בר רבקה | 180 | ♠9 | 2N+2 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 130 | ♠T | 1♣+3 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
18 | ♠ 987 ♥ 8 ♦ AQT762 ♣ J92 |
|
♠ AKQJT65 ♥ 9732 ♦ ♣ T6 |
♠ ♥ QJT654 ♦ K84 ♣ A873 | |
♠ 432 ♥ AK ♦ J953 ♣ KQ54 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 450 | ♥8 | 4♠+1 [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 100 | ♥K | 6♥X-1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 450 | ♣K | 4♥+1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 450 | ♥A | 4♥+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
11 | עמיר אריה - ורד נח | 100 | ♥A | 6♥X-1 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 420 | ♥8 | 4♠= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 450 | ♦3 | 4♥+1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 450 | ♠9 | 4♥+1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 420 | ♥K | 4♥= [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 420 | ♣K | 4♥= [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
11 | מאר ריבי - בר רבקה | 100 | ♣K | 6♥X-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 420 | ♣K | 4♥= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
19 | ♠ JT4 ♥ 875 ♦ A96 ♣ AK63 |
|
♠ Q97 ♥ AKQ4 ♦ K754 ♣ T8 |
♠ A5 ♥ T962 ♦ Q832 ♣ J52 | |
♠ K8632 ♥ J3 ♦ JT ♣ Q974 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♥A | 3♠-1 [S] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 140 | ♦J | 2♥+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
5 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 100 | ♣A | 3♦-1 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 110 | ♦J | 2♥= [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | עמיר אריה - ורד נח | 170 | ♥3 | 3♠+1 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 100 | ♠5 | 5♥-2 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
2 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 110 | ♣4 | 2♥= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 50 | ♥2 | 3♠-1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
6 | כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♣4 | 3♥-1 [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 140 | ♣4 | 2♥+1 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
4 | מאר ריבי - בר רבקה | 100 | ♣9 | 4♥-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 50 | ♥A | 3♠-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
20 | ♠ K82 ♥ JT73 ♦ 742 ♣ J75 |
|
♠ AJT ♥ 65 ♦ K65 ♣ KQ964 |
♠ Q76543 ♥ KQ84 ♦ A93 ♣ | |
♠ 9 ♥ A92 ♦ QJT8 ♣ AT832 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 620 | ♦Q | 4♠= [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 650 | ♦Q | 4♠+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 620 | ♦Q | 4♠= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 600 | ♣5 | 3N= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | עמיר אריה - ורד נח | 620 | ♦Q | 4♠= [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 200 | ♦Q | 4♠-2 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
13 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 620 | ♦Q | 4♠= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 200 | ♦Q | 4♠-2 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♦Q | 4♠-1 [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♦Q | 4♠-1 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
12 | מאר ריבי - בר רבקה | 620 | ♦Q | 4♠= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♦Q | 4♠-1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
21 | ♠ 93 ♥ AQ84 ♦ KQJ84 ♣ T7 |
|
♠ KQT7 ♥ 93 ♦ 953 ♣ 8643 |
♠ AJ4 ♥ 65 ♦ T72 ♣ AQ952 | |
♠ 8652 ♥ KJT72 ♦ A6 ♣ KJ |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 650 | ♣A | 4♥+1 [N] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 500 | ♦A | 5♣X-3 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 650 | ♣5 | 4♥+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 620 | ♣6 | 4♥= [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | עמיר אריה - ורד נח | 620 | ♠K | 4♥= [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 650 | ♣6 | 4♥+1 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 620 | ♣6 | 4♥= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 620 | ♠K | 4♥= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
14 | כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♠K | 5♥-1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 800 | ♦A | 5♣X-4 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
מאר ריבי - בר רבקה | 660 | ♣6 | 3N+2 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 650 | ♥6 | 4♥+1 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
22 | ♠ AK ♥ J9852 ♦ K853 ♣ 82 |
|
♠ T972 ♥ A4 ♦ Q942 ♣ AJ7 |
♠ QJ865 ♥ 3 ♦ AJT76 ♣ KQ | |
♠ 43 ♥ KQT76 ♦ ♣ T96543 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 650 | ♥K | 4♠+1 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 650 | ♥K | 4♠+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 200 | ♥K | 4♠X-1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 100 | ♠Q | 5♥X-1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
12 | עמיר אריה - ורד נח | 650 | ♣5 | 4♠+1 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 50 | ♣K | 5♥-1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
13 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 650 | ♣9 | 4♠+1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 200 | ♥K | 5♠X-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
11 | כץ אפרים - תמיר טובה | 650 | ♥K | 4♠+1 [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠Q | 5♥X-1 [N] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
13 | מאר ריבי - בר רבקה | 200 | ♥K | 5♠X-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 650 | ♥K | 5♠= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
23 | ♠ QT7 ♥ T9643 ♦ 5 ♣ A942 |
|
♠ A96 ♥ QJ875 ♦ 762 ♣ JT |
♠ 4 ♥ K2 ♦ AKQT843 ♣ KQ5 | |
♠ KJ8532 ♥ A ♦ J9 ♣ 8763 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♥A | 5♦-1 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 100 | ♥A | 5♦-1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
6 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 130 | ♥A | 3♦+1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 100 | ♥A | 5♦-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | עמיר אריה - ורד נח | 600 | ♣7 | 5♦= [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 200 | ♥A | 5♦X-1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
6 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 100 | ♥A | 5♦-1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 130 | ♥A | 3♦+1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
6 | כץ אפרים - תמיר טובה | 150 | ♣7 | 3♦+2 [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠7 | 3N-1 [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
10 | מאר ריבי - בר רבקה | 130 | ♥A | 3♦+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 600 | ♥A | 5♦= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
24 | ♠ AQJ6 ♥ J96 ♦ 64 ♣ T964 |
|
♠ T842 ♥ Q32 ♦ J852 ♣ J5 |
♠ 75 ♥ A74 ♦ AKT ♣ AK832 | |
♠ K93 ♥ KT85 ♦ Q973 ♣ Q7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 120 | ♥5 | 1N+1 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | |||
הנר ארז - ארבל שמואל | 120 | ♥5 | 1N+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 90 | ♦3 | 1♣+1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 110 | ♦3 | 1♣+2 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
5 | עמיר אריה - ורד נח | 110 | ♦3 | 1♣+2 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 100 | ♥5 | 3♣-2 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
5 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 100 | ♥5 | 1N-2 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 90 | ♥5 | 1♣+1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 120 | ♥5 | 1N+1 [W] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 150 | ♣K | 2♠-3 [N] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
מאר ריבי - בר רבקה | 90 | ♣7 | 1♣+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 90 | ♦3 | 1♣+1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
25 | ♠ 87 ♥ AKJT ♦ Q832 ♣ J92 |
|
♠ KQ ♥ 76 ♦ AT74 ♣ AT874 |
♠ AT94 ♥ 432 ♦ K65 ♣ Q65 | |
♠ J6532 ♥ Q985 ♦ J9 ♣ K3 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 90 | ♥A | 2♣= [W] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 100 | ♥K | 1N-1 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
4 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 110 | ♠K | 2♥= [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 50 | ♣A | 3♥-1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | עמיר אריה - ורד נח | 110 | ♥A | 3♣= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 50 | ♣5 | 3♥-1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
5 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 110 | ♥K | 2♣+1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 100 | ♥A | 3♣-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
7 | כץ אפרים - תמיר טובה | 200 | ♥A | 3♦-2 [W] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 110 | ♥A | 3♣= [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
5 | מאר ריבי - בר רבקה | 140 | ♠K | 2♥+1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 50 | ♠K | 3♥-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
26 | ♠ Q63 ♥ 43 ♦ AT9842 ♣ 72 |
|
♠ AK952 ♥ JT82 ♦ Q73 ♣ 8 |
♠ 8 ♥ AK95 ♦ J65 ♣ AKQT6 | |
♠ JT74 ♥ Q76 ♦ K ♣ J9543 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♠3 | 4♥-1 [E] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 620 | ♦K | 4♥= [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 620 | ♠J | 4♥= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 620 | ♠J | 4♥= [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | עמיר אריה - ורד נח | 1430 | ♣3 | 6♥= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 600 | ♣4 | 3N= [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
13 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 650 | ♣4 | 4♥+1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 100 | ♠J | 4♥-1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 620 | ♠4 | 4♥= [E] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 650 | ♠J | 4♥+1 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
13 | מאר ריבי - בר רבקה | 100 | ♠T | 4♥-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 650 | ♦K | 4♥+1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
27 | ♠ KT95 ♥ 43 ♦ J6 ♣ Q8754 |
|
♠ Q873 ♥ AJT62 ♦ 985 ♣ 6 |
♠ A2 ♥ Q985 ♦ T742 ♣ KJ9 | |
♠ J64 ♥ K7 ♦ AKQ3 ♣ AT32 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 90 | ♥J | 1N= [S] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 50 | ♥J | 1N-1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 50 | ♦K | 3♥-1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 90 | ♥6 | 1N= [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
5 | עמיר אריה - ורד נח | 50 | ♥J | 1N-1 [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 120 | ♥6 | 1N+1 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
3 | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 50 | ♦J | 3♥-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 50 | ♥J | 1N-1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
4 | כץ אפרים - תמיר טובה | 50 | ♥J | 2N-1 [S] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 90 | ♥6 | 1N= [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
מאר ריבי - בר רבקה | 120 | ♥J | 1N+1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 120 | ♥6 | 1N+1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |
28 | ♠ A86 ♥ AKJ6 ♦ 843 ♣ KQ4 |
|
♠ 953 ♥ T7 ♦ A962 ♣ 9632 |
♠ 742 ♥ Q8532 ♦ KQJ5 ♣ 8 | |
♠ KQJT ♥ 94 ♦ T7 ♣ AJT75 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 600 | ♦K | 3N= [N] | גורדון אושרה - לוי אבי | (112) | ||
הנר ארז - ארבל שמואל | 650 | ♥7 | 4♠+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 600 | ♦K | 3N= [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
לייבו אדי - פומרנץ ישראל | 600 | ♦K | 3N= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
12 | עמיר אריה - ורד נח | 100 | ♦K | 3N-1 [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | ||
פדהצור פועה - תלם מלכה | 630 | ♦K | 3N+1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | 660 | ♦K | 3N+2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 660 | ♣8 | 3N+2 [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
כץ אפרים - תמיר טובה | 600 | ♦K | 3N= [N] | מונטאנו אלכסנדר - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 600 | ♦K | 3N= [N] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
2 | מאר ריבי - בר רבקה | 600 | ♦K | 3N= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 660 | ♦K | 3N+2 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) |