פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 8 מתוך 11 | תאריך: 10-12-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
חן ליאת | 4.01 | 19 | 41 | 15.99 | שקד יצחק |
ירוס מיכאל | 13.71 | 36 | 24 | 6.29 | הוכברג אריה |
לוי עופר | 7.39 | 12 | 20 | 12.61 | הובר אלימלך |
רהב יוסף | 15.79 | 45 | 24 | 4.21 | לוי שלמה |
ארזיל אתי | 1.59 | 8 | 45 | 18.41 | בן דרור אריאל |
ארנון זאב | 5.78 | 12 | 26 | 14.22 | אשכנזי יוסי |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ 64 ♥ 2 ♦ J865 ♣ AKJ875 |
|
♠ A9 ♥ 8654 ♦ K43 ♣ T942 |
♠ KQT85 ♥ QT73 ♦ AQ7 ♣ 6 | |
♠ J732 ♥ AKJ9 ♦ T92 ♣ Q3 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פירסט רונית - חן ליאת | 50 | ♥A | 3♠-1 [E] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | |||
הנר ארז - גורדון אושרה | 50 | ♣Q | 3♥-1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 100 | ♣Q | 4♥-2 [E] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 150 | ♣A | 3♥-3 [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
2 | הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♣Q | 3♥-2 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 50 | ♣Q | 3♥-1 [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
5 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 110 | ♦T | 2♥= [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 100 | ♣Q | 2♥-2 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
5 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 100 | ♣Q | 3♠-2 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 110 | ♣Q | 2♥= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
11 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 470 | ♠K | 3♣X= [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 110 | ♣Q | 2♥= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
2 | ♠ 2 ♥ 9742 ♦ Q32 ♣ AKQJ5 |
|
♠ A98753 ♥ K ♦ 75 ♣ 7632 |
♠ QT ♥ QJ865 ♦ AKT4 ♣ 98 | |
♠ KJ64 ♥ AT3 ♦ J986 ♣ T4 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | פירסט רונית - חן ליאת | 100 | ♦K | 3♣-1 [N] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 140 | ♣K | 2♠+1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 140 | ♣A | 2♠+1 [W] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 110 | ♣A | 2♠= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♣A | 2♠= [W] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 140 | ♣K | 2♠+1 [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 110 | ♣A | 2♠= [W] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | |||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 110 | ♣A | 2♠= [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
2 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 170 | ♣K | 2♠+2 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 110 | ♣A | 2♠= [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 140 | ♣K | 2♠+1 [W] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 140 | ♣A | 2♠+1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
3 | ♠ K92 ♥ 9863 ♦ KJ52 ♣ 72 |
|
♠ Q5 ♥ JT72 ♦ A64 ♣ T853 |
♠ A76 ♥ K4 ♦ QT983 ♣ Q64 | |
♠ JT843 ♥ AQ5 ♦ 7 ♣ AKJ9 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | פירסט רונית - חן ליאת | 230 | ♥J | 2♠+4 [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 170 | ♥J | 3♠+1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 140 | ♥J | 3♠= [S] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 200 | ♦A | 3♠+2 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
6 | הירש אדה - לבני יעקב | 170 | ♥2 | 3♠+1 [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 420 | ♥2 | 4♠= [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
6 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 50 | ♥J | 3♠-1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 200 | ♥7 | 3♠+2 [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
6 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 450 | ♥J | 4♠+1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 200 | ♥2 | 2♠+3 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
6 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 170 | ♥2 | 3♠+1 [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 420 | ♥2 | 4♠= [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
4 | ♠ AK73 ♥ AJ4 ♦ 97 ♣ A973 |
|
♠ J542 ♥ 7 ♦ AK64 ♣ QJ52 |
♠ QT9 ♥ T85 ♦ Q5 ♣ KT864 | |
♠ 86 ♥ KQ9632 ♦ JT832 ♣ |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | פירסט רונית - חן ליאת | 650 | ♦A | 4♥+1 [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 620 | ♠9 | 4♥= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
10 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 170 | ♣Q | 3♥+1 [S] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 650 | ♦A | 4♥+1 [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 200 | ♦A | 2♥+3 [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | |||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 200 | ♦A | 2♥+3 [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
13 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 650 | ♣6 | 4♥+1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 110 | ♦9 | 3♣= [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
10 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 650 | ♦Q | 4♥+1 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 200 | ♦K | 3♥+2 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
1 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 650 | ♦A | 4♥+1 [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 620 | ♥5 | 4♥= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
5 | ♠ KJT74 ♥ 6 ♦ 9872 ♣ QJ6 |
|
♠ A632 ♥ A73 ♦ T4 ♣ K943 |
♠ Q5 ♥ KQJT952 ♦ AK ♣ A7 | |
♠ 98 ♥ 84 ♦ QJ653 ♣ T852 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | פירסט רונית - חן ליאת | 480 | ♠9 | 4♥+2 [E] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 1010 | ♦2 | 6♥+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
17 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 100 | ♠9 | 6♥-2 [E] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 1520 | ♦8 | 7N= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 980 | ♦9 | 6♥= [W] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | |||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 980 | ♠9 | 6♥= [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 980 | ♦Q | 6♥= [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | |||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 980 | ♦Q | 6♥= [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
רזניק פרץ - איסק מנחם | 980 | ♠9 | 6♥= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 980 | ♠9 | 6♥= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 980 | ♦Q | 6♥= [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 980 | ♦Q | 6♥= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
6 | ♠ A75 ♥ Q752 ♦ Q ♣ AJT52 |
|
♠ QJ3 ♥ JT93 ♦ J32 ♣ 876 |
♠ 82 ♥ AK ♦ AT95 ♣ KQ943 | |
♠ KT964 ♥ 864 ♦ K8764 ♣ |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | פירסט רונית - חן ליאת | 100 | ♥6 | 2♦-1 [E] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 110 | ♥6 | 1♣+2 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
7 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 100 | ♥J | 4♠-2 [S] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 200 | ♥6 | 2♣-2 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 140 | ♣7 | 2♠+1 [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 110 | ♥J | 2♠= [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 100 | ♠6 | 1N-1 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | |||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 100 | ♥6 | 2♦-1 [E] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
3 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 200 | ♥6 | 2♣X-1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 110 | ♥J | 2♠= [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 200 | ♥6 | 2♦X-1 [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 200 | ♥6 | 3♣-2 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
7 | ♠ A93 ♥ 742 ♦ Q6 ♣ T8765 |
|
♠ K54 ♥ T93 ♦ AT7 ♣ AQJ2 |
♠ T876 ♥ AK865 ♦ 92 ♣ 93 | |
♠ QJ2 ♥ QJ ♦ KJ8543 ♣ K4 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | פירסט רונית - חן ליאת | 90 | ♥9 | 2♦= [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 200 | ♠Q | 2♥+3 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 170 | ♠Q | 2♥+2 [E] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 140 | ♣K | 2♥+1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
2 | הירש אדה - לבני יעקב | 200 | ♠Q | 2♥+3 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 140 | ♥Q | 3♥= [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
5 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 400 | ♥A | 1N-4 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 200 | ♥T | 3♦-2 [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
3 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 200 | ♠Q | 2♥+3 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 100 | ♥9 | 2♦-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
2 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 100 | ♥9 | 2♦-1 [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 170 | ♠Q | 2♥+2 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
8 | ♠ AQ ♥ AQJ98 ♦ 7654 ♣ 32 |
|
♠ 543 ♥ T32 ♦ T82 ♣ 9864 |
♠ 762 ♥ K764 ♦ A ♣ AKQ75 | |
♠ KJT98 ♥ 5 ♦ KQJ93 ♣ JT |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | פירסט רונית - חן ליאת | 420 | ♣8 | 4♠= [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 50 | ♣Q | 5♦-1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
6 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 170 | ♣9 | 2♠+2 [S] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 420 | ♣9 | 4♠= [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
6 | הירש אדה - לבני יעקב | 420 | ♣8 | 4♠= [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 170 | ♦8 | 2♠+2 [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
7 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 130 | ♣A | 3♦+1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 420 | ♣4 | 4♠= [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
7 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 420 | ♣6 | 4♠= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 130 | ♣A | 4♦= [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 50 | ♣A | 5♦-1 [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 50 | ♣A | 5♦-1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
9 | ♠ 93 ♥ T843 ♦ A ♣ AKQ984 |
|
♠ QJT64 ♥ 5 ♦ KT65 ♣ JT2 |
♠ A85 ♥ AK97 ♦ 9732 ♣ 63 | |
♠ K72 ♥ QJ62 ♦ QJ84 ♣ 75 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | פירסט רונית - חן ליאת | 50 | ♠Q | 4♥-1 [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 420 | ♠A | 4♥= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
7 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 450 | ♦7 | 4♥+1 [N] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 170 | ♦7 | 2♥+2 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
1 | הירש אדה - לבני יעקב | 90 | ♥A | 2♣= [N] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 110 | ♠Q | 2♥= [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
5 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 790 | ♦A | 4♠X= [W] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 620 | ♦A | 4♠= [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
2 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 100 | ♦A | 3♠-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 170 | ♦2 | 3♥+1 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
6 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 130 | ♥K | 2♣+2 [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠Q | 4♥-2 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
10 | ♠ A ♥ AT8742 ♦ AKT ♣ 753 |
|
♠ QJ9532 ♥ J3 ♦ J52 ♣ KQ |
♠ KT87 ♥ K6 ♦ 3 ♣ AJ9842 | |
♠ 64 ♥ Q95 ♦ Q98764 ♣ T6 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | פירסט רונית - חן ליאת | 170 | ♦A | 3♠+1 [W] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 200 | ♦K | 5♠X-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 620 | ♦A | 4♠= [W] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | |||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 620 | ♦A | 4♠= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 620 | ♦K | 4♠= [W] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | |||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 620 | ♦K | 4♠= [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
11 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 790 | ♠Q | 4♥X= [S] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 200 | ♦A | 3♠-2 [W] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
10 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 170 | ♦K | 2♠+2 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 620 | ♦A | 4♠= [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 990 | ♦A | 4♠X+1 [W] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 990 | ♦A | 4♠X+1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
11 | ♠ A9 ♥ 752 ♦ K876 ♣ AK42 |
|
♠ KT7632 ♥ K3 ♦ AQJ4 ♣ 6 |
♠ QJ5 ♥ JT984 ♦ 95 ♣ 975 | |
♠ 84 ♥ AQ6 ♦ T32 ♣ QJT83 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | פירסט רונית - חן ליאת | 50 | ♣6 | 4♣-1 [S] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 140 | ♣K | 3♠= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 140 | ♣A | 3♠= [W] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | |||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 140 | ♣A | 3♠= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
3 | הירש אדה - לבני יעקב | 150 | ♠7 | 5♣-3 [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 50 | ♠Q | 4♣-1 [N] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
2 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 110 | ♣A | 1♠+1 [W] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 50 | ♣6 | 4♣-1 [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
4 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 100 | ♣K | 4♠X-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 50 | ♠3 | 4♣-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
6 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 110 | ♠K | 3♣= [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 140 | ♣A | 3♠= [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |
12 | ♠ 9 ♥ JT9732 ♦ A52 ♣ QJ5 |
|
♠ Q832 ♥ 54 ♦ KQ97 ♣ 983 |
♠ AJT4 ♥ AQ8 ♦ JT643 ♣ A | |
♠ K765 ♥ K6 ♦ 8 ♣ KT7642 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | פירסט רונית - חן ליאת | 130 | ♥K | 4♦= [E] | שקד יצחק - פלופסקי לאון | (112) | ||
הנר ארז - גורדון אושרה | 150 | ♥K | 3♦+2 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
7 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 130 | ♥K | 3♦+1 [E] | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | (107) | ||
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה | 150 | ♣Q | 3N-3 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
10 | הירש אדה - לבני יעקב | 50 | ♦8 | 5♦-1 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | 420 | ♥K | 4♠= [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
15 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 100 | ♣A | 2♥-1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) | ||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 1070 | ♥4 | 2♥X+2 [S] | שני גילה - סגלוב חנה | (111) | |||
1 | רזניק פרץ - איסק מנחם | 170 | ♥J | 3♠+1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | ||
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 150 | ♥K | 4♦+1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
6 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 400 | ♥K | 5♦= [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 150 | ♥K | 3♦+2 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) |