תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
לונשטיין תומר - יופה אנטול
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
24100 | לונשטיין תומר | רב אמן כסף | 3916 | 953 | 395 | 33196 |
40951 | יופה אנטול | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -30.0 מקום ישיבה:E13NS דרוג: 73 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -100 | -5.00 | ♣5 | 3N-2 [S] | Smalinsky Lia Ana - Baucia Ines | |
2 | NS | -100 | 5.00 | ♥A | 4♠-1 [S] | ||
3 | NS | -200 | -4.00 | ♥A | 5♣-4 [N] | טרגן אברהם - צייטין דוד | |
4 | NS | 100 | 8.00 | ♠8 | 4♥-1 [W] | ||
5 | NS | 600 | 10.00 | ♣4 | 5♦= [S] | ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג' | |
6 | NS | -630 | -9.00 | ♥2 | 3N+1 [W] | ||
7 | NS | -110 | -3.00 | ♣4 | 2♠= [E] | Solodar Philip - Beirminskaya Mariys | |
8 | NS | -90 | -5.00 | ♦7 | 2♦= [W] | ||
9 | NS | 200 | -1.00 | ♣K | 3♠+2 [S] | גרייצר מרים - ינאי יוסף | |
10 | NS | -130 | 2.00 | ♠K | 4♣= [E] | ||
11 | NS | -50 | -2.00 | ♦4 | 3♥-1 [N] | Natorski Janusz - Cieslik Ryszard | |
12 | NS | -420 | -5.00 | ♦A | 4♥= [W] | ||
13 | NS | -600 | -4.00 | ♠3 | 3N= [E] | קרמר שמואל - וייסבלום כלנית | |
14 | NS | -1010 | -3.00 | ♦8 | 6♠+1 [E] | ||
15 | NS | -100 | 2.00 | ♣8 | 3♥-1 [N] | Taieb David - Sender Blauche | |
16 | NS | 450 | 2.00 | ♠J | 4♠+1 [N] | ||
17 | NS | -430 | 0.00 | ♠7 | 3N+1 [E] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
18 | NS | 50 | 6.00 | ♦5 | 3N-1 [E] | ||
19 | NS | -1470 | -1.00 | ♥5 | 6N+1 [E] | Marilia Geme E.Gatti - Benaderette Rafael | |
20 | NS | -600 | -9.00 | ♥J | 3N= [W] | ||
25 | NS | AM | -3.00 | גליקסמן דודו - פשה רוני | |||
26 | NS | AM | -3.00 | ||||
27 | NS | 420 | 3.00 | ♦5 | 4♠= [S] | קופמן שרה - גרינברג שוש | |
28 | NS | -420 | -11.00 | ♦A | 4♥= [W] |