תדפיס אישי
סגל קרייתי 2020 - בית ב' מחזור 3 | |||
מושב 2 מתוך 5 | תאריך: 12/02/20 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 15.33 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה |
אפשטיין אהרון - אביזמר פני
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
24727 | אפשטיין אהרון | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
5090 | אביזמר פני | אמן ארד | 4936 | 20 | 0 | 5136 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -17.0 מקום ישיבה:A2NS דרוג: 10 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
4 | NS | DEAL | --- | ירוס מיכאל - בן נחום גילי | |||
5 | NS | DEAL | --- | ||||
6 | NS | DEAL | --- | ||||
7 | NS | -180 | 0.00 | ♣T | 1N+3 [E] | פלור יהודה - אידלמן עזרא | |
8 | NS | 50 | 3.00 | ♦K | 3N-1 [W] | ||
9 | NS | -650 | -1.00 | ♣A | 5♥= [E] | ||
10 | NS | 150 | -9.00 | ♦3 | 2N+1 [S] | בוך משה - טל ישראל | |
11 | NS | 550 | 7.00 | ♠T | 5♦X= [S] | ||
12 | NS | -110 | 0.00 | ♦3 | 2♥= [E] | ||
13 | NS | -100 | 6.00 | ♦T | 1♣-1 [N] | פרר אייבן - אפשטיין אוברי | |
14 | NS | -100 | -2.00 | ♠5 | 2♥-2 [S] | ||
15 | NS | -110 | -2.00 | ♦K | 2♠= [E] | ||
16 | NS | -100 | -4.00 | ♦4 | 2N-2 [S] | תמרי אבא - גולדשמידט נחמן | |
17 | NS | 100 | 0.00 | ♦6 | 1♠-2 [W] | ||
18 | NS | 650 | 2.00 | ♥2 | 5♠= [S] | ||
19 | NS | -1440 | -6.00 | ♠T | 6N= [W] | פייטלוביץ רחל - כהן בתיה | |
20 | NS | -710 | 3.00 | ♥T | 5♠+2 [W] | ||
21 | NS | 50 | 10.00 | ♦8 | 3♥-1 [E] | ||
22 | NS | -630 | -11.00 | ♦9 | 3N+1 [W] | לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי | |
23 | NS | -200 | -6.00 | ♥5 | 4♠-2 [S] | ||
24 | NS | -50 | -5.00 | ♥A | 2♠-1 [S] | ||
25 | NS | 110 | -3.00 | ♥8 | 2♠= [S] | דרמר שלמה - ברב בנימין | |
26 | NS | -680 | -2.00 | ♦T | 4♥+2 [E] | ||
27 | NS | -140 | -2.00 | ♣A | 2♥+1 [W] | ||
28 | NS | 80 | 2.00 | ♣4 | 1♥= [N] | בן עוזיון מלכה - בן עוזיון עופר | |
29 | NS | -680 | 0.00 | ♠9 | 4♥+2 [W] | ||
30 | NS | 100 | 3.00 | ♥7 | 5♠X-1 [W] |