תדפיס אישי
סגל קרייתי 2020 - בית ב' מחזור 3 | |||
מושב 2 מתוך 5 | תאריך: 12/02/20 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 15.33 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה |
בטצייג רחל - בטצייג ישראל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
2669 | בטצייג רחל | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
2665 | בטצייג ישראל | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -11.0 מקום ישיבה:A6NS דרוג: 9 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 510 | -8.00 | ♦Q | 4♠+3 [S] | בוך משה - טל ישראל | |
2 | NS | -100 | -8.00 | ♣7 | 3♥-1 [N] | ||
3 | NS | -50 | -2.00 | ♥5 | 3N-1 [S] | ||
4 | NS | -100 | -8.00 | ♥Q | 4♥-1 [N] | פרר אייבן - אפשטיין אוברי | |
5 | NS | 50 | 9.00 | ♥2 | 4♥-1 [E] | ||
6 | NS | -230 | 11.00 | ♥4 | 3♠+3 [E] | ||
7 | NS | -600 | -9.00 | ♥A | 3N= [W] | תמרי אבא - גולדשמידט נחמן | |
8 | NS | -180 | -3.00 | ♥4 | 2N+2 [E] | ||
9 | NS | -650 | -1.00 | ♣A | 4♥+1 [E] | ||
10 | NS | 600 | 2.00 | ♦J | 3N= [N] | שניידר מיכאל - שניידר טובה | |
11 | NS | 400 | 4.00 | ♠2 | 5♦= [S] | ||
12 | NS | -300 | -5.00 | ♦K | 3N-3 [S] | ||
16 | NS | DEAL | --- | פייטלוביץ רחל - כהן בתיה | |||
17 | NS | DEAL | --- | ||||
18 | NS | DEAL | --- | ||||
19 | NS | -1470 | -7.00 | ♠T | 6N+1 [W] | לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי | |
20 | NS | -710 | 3.00 | ♥3 | 4♠+3 [W] | ||
21 | NS | -480 | -2.00 | ♥8 | 4♠+2 [E] | ||
22 | NS | -150 | -2.00 | ♠2 | 2♠-3 [N] | דרמר שלמה - ברב בנימין | |
23 | NS | 140 | 3.00 | ♦Q | 2♠+1 [N] | ||
24 | NS | 140 | 0.00 | ♣3 | 2♠+1 [N] | ||
25 | NS | 140 | -2.00 | ♠6 | 3♠= [S] | בן עוזיון מלכה - בן עוזיון עופר | |
26 | NS | 200 | 13.00 | ♣Q | 6♥-2 [E] | ||
27 | NS | -50 | 1.00 | ♥6 | 3♣-1 [S] | ||
28 | NS | -100 | -3.00 | ♣2 | 1♥-1 [N] | ירוס מיכאל - בן נחום גילי | |
29 | NS | -660 | 1.00 | ♦2 | 3N+2 [W] | ||
30 | NS | 50 | 2.00 | ♥2 | 5♠-1 [W] |