תדפיס אישי
אליפות ישראל לזוגות מעורבים אונליין - גמר א' | |||
מושב 1 מתוך 2 | תאריך: 19/02/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 26.79 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
ברקמן מאיר - לזר נעמי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
8312 | ברקמן מאיר | רב אמן זהב | 31823 | 5179 | 569 | 112063 |
10790 | לזר נעמי | רב אמן כסף | 13385 | 2370 | 355 | 54835 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 52.19 מקום ישיבה:A8# דרוג: 7 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -450 | 61.11 | ♣4 | 4♥+1 [W] | לביא שלומי - כהן נילי | |
2 | EW | -980 | 100.00 | ♦2 | 6♠= [E] | ||
3 | EW | 420 | 61.11 | ♣8 | 4♥= [N] | בן יהודה יהודית - לייבו אדי | |
4 | EW | 630 | 33.33 | ♥6 | 3N+1 [S] | ||
5 | NS | 100 | 100.00 | ♣A | 5♦-2 [E] | בר-שביט אלי - סף יעל | |
6 | NS | A | 50.00 | A | |||
7 | NS | 100 | 100.00 | ♥2 | 4♠-1 [W] | אורנשטיין איתן - פילוסוף סילביה | |
8 | NS | 140 | 50.00 | ♥A | 2♠+1 [S] | ||
9 | NS | -100 | 22.22 | ♠6 | 3N-2 [S] | בראל מיכאל - כץ פז | |
10 | NS | -650 | 44.44 | ♣8 | 4♠+1 [E] | ||
11 | NS | 590 | 83.33 | ♥K | 4♠X= [N] | בירמן אלון - בירמן דניאלה | |
12 | NS | -100 | 50.00 | ♦K | 2♠-1 [N] | ||
13 | NS | -100 | 33.33 | ♣6 | 4♠-1 [S] | פורת רמי - לויט-פורת רות | |
14 | NS | 420 | 22.22 | ♦K | 4♠= [S] | ||
15 | NS | 50 | 61.11 | ♠K | 4♣-1 [W] | נוסצקי מיכל - גלעדי יהודה | |
16 | NS | 140 | 72.22 | ♦K | 3♠= [S] | ||
17 | NS | 170 | 38.89 | ♦3 | 3♠+1 [S] | פכטמן רון - בנין בר רוני | |
18 | NS | -400 | 61.11 | ♠2 | 3N= [W] | ||
19 | NS | -720 | 16.67 | ♦2 | 3N+4 [W] | ידדוב רמי - ברוידא שרה | |
20 | NS | -600 | 66.67 | ♥4 | 3N= [E] | ||
21 | NS | -100 | 55.56 | ♦A | 3♥-1 [N] | וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי | |
22 | NS | -600 | 5.56 | ♠J | 5♦= [W] | ||
23 | EW | 140 | 38.89 | ♦A | 2♥+1 [N] | ---- אין מתנגדים ---- | |
24 | EW | 650 | 22.22 | ♣7 | 5♠X= [N] | ||
25 | EW | -50 | 88.89 | ♥A | 5♦-1 [S] | גרייצר נורית - הורוביץ שמשון | |
26 | EW | -110 | 66.67 | ♠9 | 2♠= [W] | ||
27 | EW | 50 | 66.67 | ♥A | 2♠-1 [E] | זק יניב - סעדה נטלי | |
28 | EW | 150 | 44.44 | ♠A | 3♣+2 [N] | ||
29 | EW | -120 | 33.33 | ♣2 | 2N= [E] | אנטין דוד - אגוזי נילי | |
30 | EW | 100 | 27.78 | ♥A | 4♠-2 [E] | ||
31 | EW | -100 | 38.89 | ♣9 | 3N-1 [S] | ממן גיא - גולדפרב איליה | |
32 | EW | -650 | 22.22 | ♠7 | 4♥+1 [E] | ||
33 | EW | -100 | 100.00 | ♦5 | 3N-2 [S] | ישראלי דן - פטלקו ליה | |
34 | EW | -180 | 77.78 | ♠3 | 2N+2 [E] | ||
35 | EW | 200 | 16.67 | ♣3 | 2N-2 [E] | מולכו רזאן - אנגל יוסי | |
36 | EW | 200 | 66.67 | ♣5 | 2♥+3 [S] | ||
37 | EW | -100 | 66.67 | ♠K | 2♣-1 [S] | הרבסט אילן - חן ליאת | |
38 | EW | 480 | 16.67 | ♦2 | 4♠+2 [S] |