תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.55 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
מורן אורית - ידלין ישראל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
3724 | מורן אורית | רב אמן זהב | 15787 | 2949 | 708 | 80677 |
468 | ידלין ישראל | רב אמן בינלאומי כסף | 35727 | 7917 | 4385 | 334147 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 57.47 מקום ישיבה:A10# דרוג: 17 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -120 | 62.14 | ♠K | 1N+1 [E] | מנדר ענת - טאוב זאב | |
2 | NS | 100 | 70.29 | ♣3 | 2N-2 [E] | ||
3 | NS | 100 | 86.43 | ♥4 | 3N-1 [E] | שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי | |
4 | NS | -120 | 11.43 | ♥A | 1N+1 [W] | ||
5 | NS | -200 | 10.00 | ♥A | 4♠-2 [S] | איטח אלברט - טרגן אפרים | |
6 | NS | -620 | 4.29 | ♦K | 4♥= [E] | ||
7 | NS | -200 | 25.00 | ♦6 | 2♠-2 [N] | פוקסמן ירחמיאל - כהן-טל ישי | |
8 | NS | 300 | 62.50 | ♦A | 4♠X-2 [E] | ||
9 | NS | 100 | 95.00 | ♦A | 3♥-1 [W] | אליאס סורין - מירון רוברט | |
10 | NS | -500 | 10.15 | ♦5 | 3♥X-2 [S] | ||
11 | NS | -420 | 25.00 | ♠4 | 4♥= [E] | מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב | |
12 | NS | 50 | 91.76 | ♥2 | 3♦-1 [W] | ||
13 | NS | 100 | 57.14 | ♦K | 3♥-1 [E] | נתן מינה - לוי יהושע | |
14 | NS | -420 | 20.71 | ♣A | 4♥= [W] | ||
15 | NS | 620 | 62.86 | ♠9 | 4♠= [S] | מור אהוד - גרוס ריצארד | |
16 | NS | 170 | 92.86 | ♥3 | 3♥+1 [N] | ||
17 | NS | 300 | 93.57 | ♠2 | 2♥X-2 [E] | אלון אלכס - אדטו אבי | |
18 | NS | 90 | 26.43 | ♣4 | 1N= [S] | ||
19 | NS | 450 | 77.14 | ♣A | 4♥+1 [S] | בן-אפרים רן - רוזנטל אבי | |
20 | NS | -620 | 42.14 | ♣9 | 4♥= [W] | ||
21 | NS | 1370 | 78.57 | ♥J | 6♦= [N] | יהל נילי - חכמי מיכל | |
22 | NS | -150 | 59.29 | ♠4 | 4♦+1 [E] | ||
23 | NS | -300 | 40.00 | ♥7 | 1N-3 [N] | כהנא ישראל - בקיש רמי | |
24 | NS | 100 | 71.43 | ♦Q | 3N-2 [E] | ||
25 | NS | 110 | 82.86 | ♠6 | 3♦= [S] | גולדורגר חנה - שיף סמדר | |
26 | NS | 680 | 90.71 | ♣6 | 4♥+2 [N] | ||
27 | NS | -150 | 84.29 | ♥Q | 4♣+1 [W] | סורל רבקה - קיש תמר | |
28 | NS | 100 | 69.29 | ♠7 | 4♥-2 [W] | ||
29 | NS | 1430 | 72.86 | ♣3 | 6♠= [N] | פרי סוזנה - ברזילי ליאורה | |
30 | NS | 300 | 47.83 | ♥K | 5♠X-2 [W] | ||
31 | NS | 90 | 80.71 | ♦A | 1N= [S] | חוזמן אלכסנדר - סומוב מרינה | |
32 | NS | -100 | 41.43 | ♥A | 3♠-2 [S] | ||
33 | NS | 430 | 45.71 | ♥T | 3N+1 [S] | שקד יצחק - פלדמן משה | |
34 | NS | 110 | 98.54 | ♠4 | 3♦= [N] | ||
35 | NS | 990 | 96.43 | ♠4 | 6N= [S] | ארנון זאב - ספינקה פיני | |
36 | NS | 620 | 61.43 | ♣K | 4♠= [N] | ||
37 | NS | -170 | 15.71 | ♦2 | 3♥+1 [E] | סגלוב חנה - שני גילה | |
38 | NS | 450 | 11.43 | ♠9 | 4♥+1 [S] | ||
39 | NS | -1540 | 4.29 | ♥5 | 6♣X= [W] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
40 | NS | 430 | 71.43 | ♠T | 3N+1 [S] | ||
41 | NS | -120 | 31.43 | ♣4 | 1N+1 [E] | פרלשטיין אינגה - מיימון סאייג | |
42 | NS | 200 | 89.29 | ♠A | 2♣-2 [E] | ||
43 | NS | 450 | 57.14 | ♦J | 4♠+1 [S] | גרינברג טדי - אדטו משה | |
44 | NS | 100 | 72.14 | ♠2 | 3N-2 [E] | ||
45 | NS | 800 | 96.43 | ♣A | 4♥X-3 [E] | הולצר קלרה - בן נחום גילי | |
46 | NS | -50 | 31.36 | ♣A | 3♥-1 [S] | ||
47 | NS | -100 | 44.29 | ♠5 | 4♥-1 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | |
48 | NS | 480 | 85.50 | ♥5 | 4♠+2 [S] |