תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.55 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
עומר יותם - עומר זך
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
20715 | עומר יותם | רב אמן | 5016 | 779 | 60 | 15806 |
1814 | עומר זך | רב אמן | 7609 | 911 | 70 | 20219 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 50.36 מקום ישיבה:B3# דרוג: 69 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 50 | 10.71 | ♠K | 3N-1 [E] | שאקי דן - מילצן דרור | |
2 | EW | 200 | 3.63 | ♣3 | 3N-4 [E] | ||
3 | EW | -120 | 50.71 | ♣6 | 2N= [E] | קובאליו סרגיו - פלדבוי גיל | |
4 | EW | 100 | 45.00 | ♥A | 3♠-1 [W] | ||
5 | EW | 110 | 47.86 | ♥A | 2♠= [S] | מורן מוטי - הנדל אביהו | |
6 | EW | 90 | 37.86 | ♥A | 2♣= [S] | ||
7 | EW | -600 | 91.43 | ♣A | 3N= [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | |
8 | EW | 300 | 37.50 | ♦A | 4♠X-2 [E] | ||
9 | EW | -150 | 62.14 | ♠A | 3N-3 [N] | פז שרה - בנימין סלביה | |
10 | EW | 100 | 28.99 | ♥8 | 4♠-1 [W] | ||
11 | EW | -140 | 45.00 | ♣K | 3♠= [W] | אלון יהודה - מילוא עמיר | |
12 | EW | -180 | 76.10 | ♥4 | 1N+3 [E] | ||
13 | EW | 1100 | 1.43 | ♦K | 5♣X-4 [E] | טל ישראל - בוך משה | |
14 | EW | 50 | 18.57 | ♦2 | 6♥-1 [W] | ||
15 | EW | 620 | 37.14 | ♥J | 4♠= [N] | מתתיהו גל - לונשטיין תומר | |
16 | EW | 590 | 0.00 | ♦A | 4♥X= [N] | ||
17 | EW | -50 | 61.43 | ♦8 | 4♠-1 [N] | אשר נחמיה - דקל אברהם | |
18 | EW | -100 | 86.43 | ♣4 | 3♠-1 [S] | ||
19 | EW | 420 | 49.29 | ♠A | 4♥= [S] | אורון רות - סדיס גובינה | |
20 | EW | -620 | 57.86 | ♠8 | 4♥= [W] | ||
21 | EW | -100 | 75.00 | ♠3 | 6N-1 [N] | סוכמן צבי - סוכמן גידי | |
22 | EW | -630 | 85.00 | ♠4 | 3N+1 [E] | ||
23 | EW | -800 | 91.43 | ♥7 | 1NX-3 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה | |
24 | EW | 100 | 28.57 | ♦Q | 3N-2 [E] | ||
25 | EW | -170 | 74.29 | ♣Q | 1♠+3 [E] | ליבוביץ גורגי - בלושבסקי מיכאל | |
26 | EW | 680 | 9.29 | ♥2 | 4♥+2 [S] | ||
27 | EW | -400 | 46.43 | ♦T | 5♣= [W] | ברגיל אבי - פול יואכים | |
28 | EW | -430 | 92.86 | ♠8 | 3N+1 [E] | ||
29 | EW | 660 | 66.43 | ♥3 | 3N+2 [S] | צווייג יחזקאל - קורן אלי | |
30 | EW | 300 | 52.17 | ♥K | 4♠X-2 [W] | ||
31 | EW | 120 | 4.29 | ♠4 | 1N+1 [S] | דמיאנובה דיאנה - פרידלנדר אהוד | |
32 | EW | -100 | 58.57 | ♥K | 3♠-2 [S] | ||
33 | EW | 460 | 25.71 | ♥T | 3N+2 [S] | אביטבול מרדכי - כהן יהודה | |
34 | EW | -110 | 52.17 | ♦K | 2♠= [E] | ||
35 | EW | 480 | 60.00 | ♦Q | 4♠+2 [N] | גלנטי עמית - בקר ג'ני | |
36 | EW | 620 | 38.57 | ♥A | 4♠= [N] | ||
37 | EW | 50 | 34.29 | ♠J | 4♥-1 [E] | תמיר טובה - כץ אפרים | |
38 | EW | 490 | 67.14 | ♠9 | 3N+3 [S] | ||
39 | EW | -200 | 39.29 | ♣A | 5♥-2 [S] | מזרחי יפה - נוה גל | |
40 | EW | 130 | 59.29 | ♠T | 3♣+1 [S] | ||
41 | EW | -150 | 94.29 | ♣4 | 1N+2 [E] | מיוחס מושיקו - ברט יורם | |
42 | EW | 200 | 10.71 | ♠A | 2♦-2 [E] | ||
43 | EW | 200 | 65.71 | ♥T | 3♠+2 [S] | שגיא יהודה - אלדר יורם | |
44 | EW | -300 | 89.29 | ♥6 | 2N-3 [S] | ||
45 | EW | 800 | 3.57 | ♣A | 4♥X-3 [E] | הראל אתי - ולרשטיין בתיה | |
46 | EW | -100 | 85.05 | ♣K | 3♥-2 [S] | ||
47 | EW | -300 | 97.14 | ♦Q | 4♥-3 [S] | פינטו תמר - הזנפרץ אתי | |
48 | EW | 450 | 61.59 | ♥5 | 4♠+1 [S] |