תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.55 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
כץ פז - בראל מיכאל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
23715 | כץ פז | רב אמן כסף | 15038 | 1335 | 359 | 46338 |
8453 | בראל מיכאל | רב אמן בינלאומי כסף | 21706 | 7191 | 5316 | 359416 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 53.452 מקום ישיבה:A27# דרוג: 45 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 50 | 89.29 | ♥T | 3N-1 [W] | אליאס סורין - מירון רוברט | |
2 | NS | -130 | 42.76 | ♣6 | 2♦+2 [E] | ||
3 | NS | 200 | 99.29 | ♣6 | 2N-2 [E] | מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב | |
4 | NS | 100 | 55.00 | ♥K | 3♠-1 [W] | ||
5 | NS | 170 | 83.57 | ♥A | 3♠+1 [S] | נתן מינה - לוי יהושע | |
6 | NS | -200 | 17.14 | ♠T | 2♥+3 [W] | ||
7 | NS | -670 | 4.29 | ♥6 | 3♦X= [W] | מור אהוד - גרוס ריצארד | |
8 | NS | 650 | 98.04 | ♠A | 5♥X= [N] | ||
9 | NS | -100 | 63.57 | ♠K | 3♦-2 [N] | אלון אלכס - אדטו אבי | |
10 | NS | 100 | 71.01 | ♣3 | 2♦-1 [E] | ||
11 | NS | -300 | 40.00 | ♠5 | 5♣X-2 [N] | בן-אפרים רן - רוזנטל אבי | |
12 | NS | 50 | 91.76 | ♦2 | 3♦-1 [E] | ||
13 | NS | -200 | 32.14 | ♣2 | 4♦X-1 [S] | יהל נילי - חכמי מיכל | |
14 | NS | -420 | 20.71 | ♦2 | 4♥= [W] | ||
15 | NS | -100 | 16.43 | ♥J | 4♠-1 [N] | כהנא ישראל - בקיש רמי | |
16 | NS | -130 | 42.86 | ♠2 | 4♦= [W] | ||
17 | NS | 140 | 77.86 | ♦8 | 2♠+1 [N] | גולדורגר חנה - שיף סמדר | |
18 | NS | 100 | 28.57 | ♦9 | 2♦-2 [W] | ||
19 | NS | 450 | 77.14 | ♦A | 4♥+1 [S] | סורל רבקה - קיש תמר | |
20 | NS | -620 | 42.14 | ♣9 | 4♥= [W] | ||
21 | NS | 1370 | 78.57 | ♥J | 6♦= [N] | פרי סוזנה - ברזילי ליאורה | |
22 | NS | -750 | 1.79 | ♠4 | 5♦X= [E] | ||
23 | NS | -200 | 71.43 | ♦J | 2♥+3 [E] | חוזמן אלכסנדר - סומוב מרינה | |
24 | NS | 100 | 71.43 | ♥5 | 4♥-2 [E] | ||
25 | NS | 100 | 71.43 | ♦2 | 4♠-1 [E] | שקד יצחק - פלדמן משה | |
26 | NS | 620 | 20.00 | ♥5 | 4♥= [N] | ||
27 | NS | -430 | 25.00 | ♦4 | 3N+1 [E] | ארנון זאב - ספינקה פיני | |
28 | NS | 50 | 43.57 | ♠7 | 3♥-1 [W] | ||
29 | NS | -100 | 10.71 | ♥3 | 7♣-1 [S] | סגלוב חנה - שני גילה | |
30 | NS | 100 | 24.64 | ♥Q | 4♠X-1 [W] | ||
31 | NS | 100 | 90.00 | ♦6 | 2♣-2 [W] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
32 | NS | -100 | 41.43 | ♥A | 3♠-2 [S] | ||
33 | NS | 490 | 97.86 | ♥9 | 3N+3 [S] | פרלשטיין אינגה - מיימון סאייג | |
34 | NS | 50 | 73.18 | ♦K | 3♠-1 [E] | ||
35 | NS | 480 | 40.00 | ♦Q | 4♠+2 [N] | גרינברג טדי - אדטו משה | |
36 | NS | 650 | 98.57 | ♣A | 4♠+1 [N] | ||
37 | NS | 50 | 65.71 | ♦2 | 4♥-1 [E] | הולצר קלרה - בן נחום גילי | |
38 | NS | 990 | 80.00 | ♦7 | 6N= [S] | ||
39 | NS | -1150 | 15.00 | ♠K | 5♣X+2 [W] | קליש אבי - גרינברג ניר | |
40 | NS | -100 | 3.57 | ♠T | 5♣X-1 [S] | ||
41 | NS | -90 | 69.29 | ♣4 | 1N= [E] | שפירא גילה - בן-דוד זהר | |
42 | NS | 110 | 50.00 | ♣Q | 2♠= [S] | ||
43 | NS | 200 | 34.29 | ♦J | 3♠+2 [S] | יוגב דוד - לביא שלומי | |
44 | NS | -100 | 45.71 | ♠8 | 5♣-1 [S] | ||
45 | NS | 630 | 86.43 | ♥K | 3N+1 [N] | וייס יוסי - גלעדי יהודה | |
46 | NS | 140 | 79.83 | ♣A | 2♥+1 [S] | ||
47 | NS | -100 | 44.29 | ♠9 | 4♥-1 [S] | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | |
48 | NS | 450 | 38.41 | ♥J | 4♠+1 [S] |