תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.55 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
וייס גבי - חכמה דוד
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
16933 | וייס גבי | אמן בכיר ארד | 5341 | 278 | 0 | 8121 |
20900 | חכמה דוד | אמן בכיר ארד | 4485 | 266 | 0 | 7145 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 50.19 מקום ישיבה:A39# דרוג: 70 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -130 | 50.71 | ♠K | 3♦+1 [E] | וייס יוסי - גלעדי יהודה | |
2 | NS | 100 | 70.29 | ♣3 | 3N-2 [E] | ||
3 | NS | 200 | 99.29 | ♠3 | 2N-2 [E] | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | |
4 | NS | 140 | 78.57 | ♠8 | 3♥= [N] | ||
5 | NS | 140 | 67.14 | ♦7 | 3♠= [S] | אפל ליוי - סגל שרה | |
6 | NS | -100 | 50.00 | ♠A | 4♣-2 [N] | ||
7 | NS | -500 | 12.86 | ♦6 | 2♠X-2 [N] | נוה נורית - מרמלשטיין גבי | |
8 | NS | 420 | 79.64 | ♠A | 4♥= [N] | ||
9 | NS | -100 | 63.57 | ♠A | 3♦X-1 [N] | ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי | |
10 | NS | -140 | 31.16 | ♥Q | 3♠= [W] | ||
11 | NS | 50 | 75.00 | ♣K | 4♠-1 [W] | קנידל חוליו - וורך יגאל | |
12 | NS | -140 | 30.61 | ♥2 | 1♠+2 [W] | ||
13 | NS | -500 | 15.00 | ♦A | 4♦X-2 [S] | קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי | |
14 | NS | -420 | 20.71 | ♣A | 4♥= [W] | ||
15 | NS | 620 | 62.86 | ♥J | 4♠= [N] | גרסטנר גל - גלעדי ירון | |
16 | NS | -150 | 30.71 | ♥A | 4♦+1 [W] | ||
17 | NS | -50 | 38.57 | ♥4 | 4♠-1 [N] | אברמסקי מוטי - רז ניסן | |
18 | NS | 170 | 95.00 | ♦A | 2♠+2 [S] | ||
19 | NS | 230 | 35.71 | ♦A | 2♥+4 [S] | שפי אבי - טל גו | |
20 | NS | -620 | 42.14 | ♣9 | 4♥= [W] | ||
21 | NS | 660 | 51.43 | ♠5 | 3N+2 [S] | מנדר ענת - טאוב זאב | |
22 | NS | -130 | 72.14 | ♠4 | 4♦= [E] | ||
23 | NS | -300 | 40.00 | ♣A | 3♦-3 [N] | שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי | |
24 | NS | 100 | 71.43 | ♦Q | 3N-2 [E] | ||
25 | NS | -140 | 46.43 | ♦2 | 3♠= [E] | איטח אלברט - טרגן אפרים | |
26 | NS | 620 | 20.00 | ♣6 | 4♥= [N] | ||
27 | NS | -500 | 5.00 | ♥T | 3♦X-3 [S] | פוקסמן ירחמיאל - כהן-טל ישי | |
28 | NS | 100 | 69.29 | ♠7 | 4♥-2 [W] | ||
29 | NS | -100 | 10.71 | ♥T | 6♠-1 [N] | אליאס סורין - מירון רוברט | |
30 | NS | 100 | 24.64 | ♥K | 4♠X-1 [W] | ||
31 | NS | -110 | 42.86 | ♣K | 3♦= [E] | מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב | |
32 | NS | 0 | 79.29 | PASS | |||
33 | NS | 460 | 74.29 | ♥5 | 3N+2 [S] | נתן מינה - לוי יהושע | |
34 | NS | -110 | 47.83 | ♥2 | 2♠= [E] | ||
35 | NS | 990 | 96.43 | ♥A | 6N= [S] | מור אהוד - גרוס ריצארד | |
36 | NS | 620 | 61.43 | ♣A | 4♠= [N] | ||
37 | NS | 50 | 65.71 | ♠J | 4♥-1 [E] | אלון אלכס - אדטו אבי | |
38 | NS | 1020 | 98.57 | ♥9 | 6N+1 [S] | ||
39 | NS | -200 | 60.71 | ♠A | 5♥-2 [S] | בן-אפרים רן - רוזנטל אבי | |
40 | NS | -50 | 15.71 | ♠T | 5♣-1 [S] | ||
41 | NS | -120 | 31.43 | ♣4 | 1N+1 [E] | יהל נילי - חכמי מיכל | |
42 | NS | -200 | 4.29 | ♥J | 2♠-2 [S] | ||
43 | NS | 590 | 65.71 | ♦J | 4♠X= [S] | כהנא ישראל - בקיש רמי | |
44 | NS | -110 | 30.71 | ♠K | 3♦= [W] | ||
45 | NS | 600 | 59.29 | ♥K | 3N= [N] | גולדורגר חנה - שיף סמדר | |
46 | NS | -50 | 31.36 | ♣A | 3♥-1 [S] | ||
47 | NS | -100 | 44.29 | ♦Q | 4♥-1 [S] | סורל רבקה - קיש תמר | |
48 | NS | 450 | 38.41 | ♥5 | 4♠+1 [S] |