תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 05/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.55 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
שגיא יהודה - אלדר יורם
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
22747 | שגיא יהודה | אמן ארד | 3265 | 25 | 0 | 3515 |
23133 | אלדר יורם | סגן אמן כסף | 583 | 2 | 0 | 603 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 30.32 מקום ישיבה:A71# דרוג: 141 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 50 | 89.29 | ♠K | 3N-1 [E] | מושקוביץ עידו - בנירי עילי | |
2 | NS | -400 | 26.82 | ♥7 | 3N= [E] | ||
3 | NS | -170 | 1.43 | ♦A | 2♠+2 [E] | גלילי נתן - עוזר יורם | |
4 | NS | 100 | 55.00 | ♥A | 3♠-1 [W] | ||
5 | NS | -100 | 29.29 | ♥A | 2♠-1 [S] | כהן מזל - ליבסטר בני | |
6 | NS | -600 | 12.14 | ♣2 | 3N= [W] | ||
7 | NS | -500 | 12.86 | ♦6 | 3♠X-2 [N] | גרינברג שוש - קופמן שרה | |
8 | NS | 420 | 79.64 | ♠A | 4♥= [N] | ||
9 | NS | -100 | 63.57 | ♣9 | 3N-2 [N] | טוויג אהרון - יקיר דני | |
10 | NS | 100 | 71.01 | ♦J | 4♠-1 [W] | ||
11 | NS | -450 | 11.43 | ♣A | 4♥+1 [E] | גולדנברג שלום - ירוס מיכאל | |
12 | NS | -110 | 56.71 | ♥A | 3♦= [E] | ||
13 | NS | -500 | 15.00 | ♣T | 5♦X-2 [S] | כליף אילנה - לבנה דורון | |
14 | NS | -450 | 5.71 | ♦2 | 4♥+1 [W] | ||
15 | NS | -200 | 0.71 | ♣8 | 4♠-2 [N] | שיפטר שושי - וינקלר עמית | |
16 | NS | -150 | 30.71 | ♥A | 4♦+1 [W] | ||
17 | NS | -100 | 4.29 | ♥4 | 4♠-2 [N] | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | |
18 | NS | -130 | 5.71 | ♣A | 4♦= [W] | ||
19 | NS | -50 | 5.00 | ♠A | 4♥-1 [S] | גולדרינג אהובה - בן נון אביבה | |
20 | NS | -620 | 42.14 | ♠T | 4♥= [W] | ||
21 | NS | -200 | 6.43 | ♣7 | 6N-2 [S] | חכימי תמר - ברוידא שרה | |
22 | NS | -630 | 15.00 | ♠4 | 3N+1 [E] | ||
23 | NS | -200 | 71.43 | ♠5 | 3♥+2 [W] | עזרא משה - מנחם אבינועם | |
24 | NS | 50 | 35.71 | ♣7 | 3N-1 [E] | ||
25 | NS | -630 | 1.43 | ♥3 | 3N+1 [E] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
26 | NS | 620 | 20.00 | ♦7 | 4♥= [S] | ||
27 | NS | -430 | 25.00 | ♦3 | 3N+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
28 | NS | 100 | 69.29 | ♠7 | 4♥-2 [W] | ||
29 | NS | -100 | 10.71 | ♥3 | 6N-1 [S] | הירש אדה - ברש צבי | |
30 | NS | 190 | 36.23 | ♠6 | 4♣+3 [N] | ||
31 | NS | -140 | 8.57 | ♣A | 1♥+2 [E] | שריבמן ויקטור - מילנר חיה | |
32 | NS | 100 | 95.71 | ♠Q | 2♣-1 [E] | ||
33 | NS | -50 | 11.43 | ♦8 | 4♠-1 [S] | ברקן יואל - אבני אבי | |
34 | NS | -140 | 19.57 | ♦K | 2♠+1 [E] | ||
35 | NS | -100 | 0.00 | ♦Q | 6♠-2 [N] | גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה | |
36 | NS | 150 | 10.00 | ♥2 | 2N+1 [S] | ||
37 | NS | 50 | 65.71 | ♠J | 4♥-1 [E] | שטרן לוי - כץ שרה | |
38 | NS | 1230 | 100.00 | ♠9 | 6NX= [S] | ||
39 | NS | -500 | 34.29 | ♣A | 5♥X-2 [S] | גולדפרב איליה - ממן גיא | |
40 | NS | 130 | 40.71 | ♥J | 4♣= [S] | ||
41 | NS | -90 | 69.29 | ♣4 | 1N= [E] | זומר אהרון - מילר בני | |
42 | NS | -100 | 16.43 | ♣5 | 2♥-1 [S] | ||
43 | NS | 200 | 34.29 | ♥T | 3♠+2 [S] | עומר יותם - עומר זך | |
44 | NS | -300 | 10.71 | ♥6 | 2N-3 [S] | ||
45 | NS | 0 | 10.00 | PASS | שגב חן - אינדיג אופיר | ||
46 | NS | -150 | 3.76 | ♣K | 4♥-3 [S] | ||
47 | NS | -200 | 13.57 | ♦Q | 4♥-2 [S] | שמיון דגן יהודית - סולניק אריה | |
48 | NS | 420 | 1.46 | ♣4 | 4♠= [S] |