תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - גמר ב' | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 19/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.47 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
שריבמן ויקטור - מילנר חיה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19895 | שריבמן ויקטור | אמן בכיר כסף | 4018 | 350 | 7 | 7868 |
9800 | מילנר חיה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 48.79 מקום ישיבה:A27# דרוג: 51 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 100 | 40.48 | ♦8 | 5♣-2 [E] | מנחם אבינועם - עזרא משה | |
2 | NS | 150 | 59.52 | ♥K | 5♣-3 [W] | ||
3 | NS | -50 | 88.10 | ♦A | 3♥-1 [N] | ברט יורם - מיוחס מושיקו | |
4 | NS | 620 | 46.43 | ♥9 | 5♣+1 [S] | ||
5 | NS | 620 | 17.86 | ♥4 | 4♥= [S] | וורך יגאל - קנידל חוליו | |
6 | NS | 100 | 71.43 | ♥K | 3♦-1 [E] | ||
7 | NS | -200 | 13.10 | ♦Q | 3♠-2 [N] | שפירא אניטה - לוטן עמרי | |
8 | NS | 100 | 84.13 | ♣4 | 2N-2 [E] | ||
9 | NS | -300 | 0.00 | ♠3 | 3♥X-2 [S] | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | |
10 | NS | 1430 | 37.51 | ♣4 | 6♠= [S] | ||
11 | NS | -450 | 88.10 | ♠8 | 4♥+1 [E] | שקד יצחק - פלדמן משה | |
12 | NS | 600 | 89.29 | ♠4 | 3N= [N] | ||
13 | NS | -100 | 40.48 | ♠K | 2♥-1 [S] | שזר ארנון - שזר עמוס | |
14 | NS | 170 | 26.19 | ♣K | 3♠+1 [N] | ||
15 | NS | -420 | 51.19 | ♦2 | 4♠= [W] | בילגוראי שרה - אורון דוד | |
16 | NS | 490 | 60.71 | ♠3 | 3N+3 [N] | ||
17 | NS | 400 | 44.05 | ♠T | 3N= [N] | הרבסט אילן - בנין בר רוני | |
18 | NS | 630 | 47.62 | ♦5 | 3N+1 [S] | ||
19 | NS | 100 | 34.52 | ♠A | 5♣-1 [W] | גלילי נתן - עוזר יורם | |
20 | NS | 140 | 34.52 | ♠J | 2♥+1 [S] | ||
21 | NS | 500 | 95.24 | ♥K | 4♠X-3 [W] | פדון עמליה - רובין דורית | |
22 | NS | -150 | 11.90 | ♦A | 6♥-3 [S] | ||
23 | NS | -300 | 1.19 | ♣4 | 3N-3 [S] | פיברט יוסף - פיברט גל | |
24 | NS | 100 | 56.09 | ♦5 | 3♠-2 [W] | ||
25 | NS | -100 | 16.67 | ♠7 | 1NX-1 [S] | פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם | |
26 | NS | 0 | 36.90 | PASS | |||
27 | NS | -100 | 29.76 | ♥4 | 2♠-2 [N] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
28 | NS | 110 | 60.71 | ♦3 | 2♥= [S] | ||
29 | NS | 710 | 36.90 | ♠Q | 4♥+3 [N] | פול יואכים - ברגיל אבי | |
30 | NS | -50 | 21.43 | ♥4 | 3N-1 [N] | ||
31 | NS | 100 | 66.67 | ♣3 | 4♥-2 [E] | רגב נחום - דנן אלן ארי | |
32 | NS | 100 | 88.10 | ♠7 | 3N-1 [E] | ||
33 | NS | 450 | 30.95 | ♦3 | 4♥+1 [N] | דקל אברהם - אשר נחמיה | |
34 | NS | -450 | 57.14 | ♣2 | 4♥+1 [W] | ||
35 | NS | -150 | 91.67 | ♣A | 1♣-3 [N] | הנדל אביהו - מורן מוטי | |
36 | NS | 150 | 79.76 | ♦3 | 2N+1 [N] |