תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - גמר ב' | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 19/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.47 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
18141 | ידדוב רמי | רב אמן ארד | 8410 | 1176 | 65 | 23420 |
18751 | שפוצ'ניק גרש | רב אמן | 12152 | 1057 | 53 | 25372 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 56.35 מקום ישיבה:A5# דרוג: 14 קנס: -1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 170 | 84.52 | ♣K | 3♥+1 [S] | פינטו תמר - הזנפרץ אתי | |
2 | NS | 100 | 30.95 | ♥2 | 4♣-2 [W] | ||
3 | NS | 140 | 100.00 | ♦K | 3♥= [N] | גוליק איתן - גוליק אורי | |
4 | NS | 630 | 57.14 | ♦5 | 3N+1 [S] | ||
5 | NS | 1430 | 97.62 | ♣5 | 6♥= [S] | בסקין בן - רוזנטל ניר | |
6 | NS | 100 | 71.43 | ♥9 | 3♠-1 [W] | ||
7 | NS | 100 | 51.19 | ♠T | 3♦-1 [W] | קונפינו יוסי - ארנון גדי | |
8 | NS | 50 | 73.16 | ♣4 | 2♥-1 [E] | ||
9 | NS | -110 | 40.48 | ♥K | 2♠= [E] | קורן אלי - צווייג יחזקאל | |
10 | NS | 1430 | 37.51 | ♣9 | 6♠= [S] | ||
11 | NS | -490 | 78.57 | ♠6 | 3N+3 [W] | בלושבסקי מיכאל - ליבוביץ גורגי | |
12 | NS | 600 | 89.29 | ♠4 | 3N= [N] | ||
13 | NS | 110 | 70.24 | ♠A | 2♥= [S] | בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר | |
14 | NS | 170 | 26.19 | ♣K | 3♠+1 [N] | ||
15 | NS | -420 | 51.19 | ♣J | 4♠= [W] | טרגן אברהם - צייטין דוד | |
16 | NS | 490 | 60.71 | ♥2 | 3N+3 [S] | ||
17 | NS | 1/2 | 57.35 | ---- אין מתנגדים ---- | |||
18 | NS | 1/2 | 57.35 | ||||
19 | NS | -500 | 13.10 | ♣A | 6♠X-3 [S] | אליהו סיגל - כהן יוסי | |
20 | NS | 140 | 34.52 | ♠J | 2♥+1 [S] | ||
21 | NS | -100 | 50.00 | ♦9 | 3♥-1 [N] | שפי אבי - טל גו | |
22 | NS | -50 | 32.14 | ♦T | 6♠-1 [N] | ||
23 | NS | -100 | 35.71 | ♣4 | 2N-1 [S] | מנחם אבינועם - עזרא משה | |
24 | NS | 150 | 71.94 | ♦J | 3♠-3 [W] | ||
25 | NS | 180 | 100.00 | ♠7 | 1NX= [S] | ברט יורם - מיוחס מושיקו | |
26 | NS | 0 | 36.90 | PASS | |||
27 | NS | -50 | 53.57 | ♥9 | 2N-1 [S] | וורך יגאל - קנידל חוליו | |
28 | NS | -200 | 17.26 | ♠K | 3N-2 [N] | ||
29 | NS | 1460 | 85.71 | ♦T | 6♥+1 [N] | שפירא אניטה - לוטן עמרי | |
30 | NS | 150 | 78.57 | ♥4 | 2N+1 [N] | ||
31 | NS | 50 | 52.38 | ♠Q | 6♣-1 [W] | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | |
32 | NS | 200 | 97.62 | ♦8 | 3N-2 [E] | ||
33 | NS | 480 | 77.38 | ♣3 | 4♠+2 [S] | שקד יצחק - פלדמן משה | |
34 | NS | -450 | 57.14 | ♣A | 4♥+1 [E] | ||
35 | NS | -660 | 11.90 | ♠5 | 3N+2 [E] | שזר ארנון - שזר עמוס | |
36 | NS | -200 | 23.81 | ♦3 | 1N-2 [N] |