תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - תחרות IMP | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 23/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 17.51 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
כהן עדי - לביא שלומי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
498 | כהן עדי | רב אמן כסף | 14007 | 2752 | 327 | 57877 |
15132 | לביא שלומי | רב אמן כסף | 13972 | 2289 | 210 | 47362 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 6.84 מקום ישיבה:B25# דרוג: 78 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 100 | -7.40 | ♥5 | 4♠-2 [E] | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | |
2 | EW | 50 | -7.13 | ♣4 | 4♠-1 [W] | ||
3 | EW | -50 | 5.71 | ♥A | 4♠-1 [N] | פופלילוב מתילדה - חכימי אהרן | |
4 | EW | -200 | 11.02 | ♦K | 6♠X-1 [S] | ||
5 | EW | -140 | 2.54 | ♦9 | 2♥+1 [E] | מילר בני - זומר אהרון | |
6 | EW | 100 | -10.85 | ♥3 | 3N-1 [E] | ||
7 | EW | 100 | -4.17 | ♣2 | 4♠-1 [E] | חכמה דוד - וייס גבי | |
8 | EW | -140 | 0.76 | ♣K | 3♠= [E] | ||
9 | EW | 420 | -2.01 | ♦A | 4♠= [S] | קרמרמן רותי - פרקש רות | |
10 | EW | 650 | -1.41 | ♥8 | 4♥+1 [S] | ||
11 | EW | -300 | 6.77 | ♠3 | 4♠X-2 [N] | אטוויל ז'אן-פול - אנגל יוסי | |
12 | EW | -200 | 4.92 | ♠A | 4♥-2 [S] | ||
13 | EW | 110 | -4.13 | ♠J | 3♣= [N] | בבלי יורם - רוגרס סטיב | |
14 | EW | -450 | 2.57 | ♣3 | 4♥+1 [W] | ||
15 | EW | 0 | 0.37 | PASS | קוזיק סוניה - לביא משה | ||
16 | EW | 200 | -3.37 | ♠5 | 1NX-1 [E] | ||
17 | EW | -50 | 2.75 | ♦6 | 4♣-1 [N] | ---- אין מתנגדים ---- | |
18 | EW | -110 | 4.62 | ♥4 | 2♦+1 [E] | ||
19 | EW | -620 | 3.66 | ♦8 | 4♠= [E] | בקיש רמי - כהנא ישראל | |
20 | EW | -630 | 6.13 | ♠7 | 3N+1 [W] | ||
21 | EW | -100 | 7.86 | ♣8 | 4♥-1 [N] | dor1938 - טל גו | |
22 | EW | 140 | -3.11 | ♥2 | 2♥+1 [S] | ||
23 | EW | -690 | 2.10 | ♠6 | 3N+3 [E] | פינטו תמר - קופלביץ דולי | |
24 | EW | 400 | -0.14 | ♣K | 3N= [N] | ||
25 | EW | -120 | 2.00 | ♥8 | 1N+1 [E] | פז מרדכי - זילבר ריטה | |
26 | EW | 170 | 0.81 | ♠J | 2♦+4 [N] | ||
27 | EW | 400 | -3.65 | ♦6 | 3N= [S] | פן אסתר - רסין רותי | |
28 | EW | 130 | -1.38 | ♠Q | 2♦+2 [S] | ||
29 | EW | 1440 | -8.71 | ♦J | 6N= [N] | לזר שוקי - הופפלד אריה | |
30 | EW | -150 | 6.94 | ♦T | 5N-3 [S] | ||
31 | EW | 50 | -2.96 | ♥6 | 6♠-1 [E] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
32 | EW | 140 | -0.71 | ♥K | 2♠+1 [S] | ||
33 | EW | 100 | -5.31 | ♣K | 4♠-2 [E] | כהן שמואל - נחום ארז | |
34 | EW | -100 | 10.73 | ♣3 | 4♥-1 [N] | ||
35 | EW | 430 | -6.13 | ♦4 | 3N+1 [N] | שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק | |
36 | EW | 620 | -1.05 | ♣Q | 4♠= [S] | ||
37 | EW | -430 | 1.01 | ♦T | 3N+1 [E] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
38 | EW | 200 | -5.38 | ♥4 | 3N-2 [E] | ||
39 | EW | -620 | 3.49 | ♦A | 4♥= [E] | גייבסקי נלי - שחר אמיר | |
40 | EW | -110 | -2.54 | ♣5 | 2♠= [W] | ||
41 | EW | 430 | -5.02 | ♥5 | 3N+1 [N] | ממן גיא - גולדפרב איליה | |
42 | EW | 90 | -1.45 | ♠4 | 1N= [S] | ||
43 | EW | 430 | -0.25 | ♦K | 3N+1 [S] | וישניצקי מירי - דגן חוה | |
44 | EW | -430 | 6.59 | ♥6 | 3N+1 [W] | ||
45 | EW | -200 | -1.11 | ♣K | 2♥+3 [E] | בלוך גלעד - שמואלי רן | |
46 | EW | 420 | -0.79 | ♣2 | 4♠= [N] | ||
47 | EW | 50 | -1.94 | ♦5 | 2♥-1 [E] | שטאובר אריה - אופיר רות | |
48 | EW | -300 | 5.58 | ♣9 | 3♥X-2 [S] |