תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - תחרות IMP | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 23/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 17.51 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אברמוביץ ענת - דורון דורית
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
16263 | אברמוביץ ענת | אמן בכיר | 3729 | 138 | 4 | 5309 |
5967 | דורון דורית | אמן כסף | 2207 | 67 | 0 | 2877 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -29.57 מקום ישיבה:B56# דרוג: 135 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -140 | -2.40 | ♣A | 3♠= [E] | גנס בוב - סולניק אריה | |
2 | EW | 100 | -8.16 | ♥2 | 3N-2 [W] | ||
3 | EW | 200 | -0.24 | ♣7 | 4♥-2 [W] | גוטפריד ורדה - קצר מרגלית | |
4 | EW | 200 | 6.64 | ♦K | 1♠+4 [S] | ||
5 | EW | -140 | 2.54 | ♣A | 3♥= [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | |
6 | EW | -210 | -7.13 | ♥3 | 2N+3 [E] | ||
7 | EW | -130 | 0.77 | ♣A | 1♦+3 [W] | שטרן לוי - כץ שרה | |
8 | EW | -140 | 0.76 | ♣J | 3♠= [W] | ||
9 | EW | 420 | -2.01 | ♣4 | 4♠= [S] | בוברוב מתי - קורן ניסים | |
10 | EW | 650 | -1.41 | ♣2 | 4♥+1 [S] | ||
11 | EW | 140 | -3.17 | ♦A | 3♠= [N] | ברוידא שרה - חכימי תמר | |
12 | EW | -100 | 2.48 | ♠A | 4♥-1 [S] | ||
13 | EW | -140 | 1.90 | ♦Q | 3♠= [W] | שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי | |
14 | EW | -180 | -4.17 | ♥J | 2N+2 [W] | ||
15 | EW | 170 | -4.22 | ♦7 | 2♠+2 [S] | הרשקוביץ שלמה - שידלובסקי אורן | |
16 | EW | 300 | -5.71 | ♦4 | 2♣-3 [W] | ||
17 | EW | 150 | -2.61 | ♣4 | 4♦-3 [W] | לובינסקי יובל - זופניק שושי | |
18 | EW | 50 | 1.40 | ♥4 | 2♦-1 [E] | ||
19 | EW | 100 | -10.10 | ♦8 | 5♠-1 [E] | סגלוב חנה - שני גילה | |
20 | EW | -660 | 6.75 | ♦3 | 3N+2 [W] | ||
21 | EW | -100 | 7.86 | ♦4 | 4♥-1 [S] | ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה | |
22 | EW | -50 | 1.84 | ♦4 | 2♥-1 [S] | ||
23 | EW | -630 | 0.15 | ♥4 | 3N+1 [E] | מורן מוטי - הנדל אביהו | |
24 | EW | 130 | 6.10 | ♣4 | 3♦+1 [S] | ||
25 | EW | 1/2 | -0.62 | A | ---- אין מתנגדים ---- | ||
26 | EW | 1/2 | -0.62 | A | |||
27 | EW | 400 | -3.65 | ♥6 | 3N= [S] | כהן אבנר - רז מזל | |
28 | EW | -100 | 4.29 | ♣4 | 3N-1 [S] | ||
29 | EW | 1440 | -8.71 | ♣4 | 6N= [N] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
30 | EW | 400 | -5.12 | ♦7 | 3N= [S] | ||
31 | EW | 200 | -6.31 | ♥6 | 6N-4 [E] | פרסטיי ברכה - בונים רוני | |
32 | EW | 110 | 0.29 | ♦7 | 2♠= [S] | ||
33 | EW | -140 | 0.62 | ♥6 | 2♥+1 [E] | שגיב יהודה - אורנשטיין איתן | |
34 | EW | -300 | 12.90 | ♠5 | 6N-3 [N] | ||
35 | EW | 430 | -6.13 | ♥9 | 3N+1 [S] | חן ליאת - הרבסט אילן | |
36 | EW | 620 | -1.05 | ♥3 | 4♠= [S] | ||
37 | EW | -400 | 0.06 | ♦8 | 3N= [E] | מחלב צרלי - כהן אינה | |
38 | EW | 110 | -3.04 | ♦3 | 2♥= [S] | ||
39 | EW | -650 | 4.32 | ♠A | 4♥+1 [E] | אלול סימה - רגב יורם | |
40 | EW | -170 | -0.75 | ♥Q | 2♠+2 [W] | ||
41 | EW | -50 | 5.08 | ♥A | 3N-1 [N] | ברקן יואל - אבני אבי | |
42 | EW | 90 | -1.45 | ♠9 | 2♣= [N] | ||
43 | EW | 500 | -2.19 | ♣A | 3♦X-3 [W] | פרטיג מיכאל - שטרק איתי | |
44 | EW | -400 | 6.18 | ♥6 | 3N= [W] | ||
45 | EW | -170 | -2.06 | ♣K | 3♠+1 [E] | זינגר דן - שיפטן דרור | |
46 | EW | 460 | -1.78 | ♣9 | 3N+2 [S] | ||
47 | EW | 100 | -3.45 | ♦6 | 3♣-2 [W] | ספייר אלברט - בלוך שרה | |
48 | EW | 110 | -4.26 | ♣9 | 2♥= [S] |