תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - תחרות IMP | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 23/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 17.51 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
16864 | אהרונוביץ מיכאל | אמן בכיר | 2910 | 197 | 1 | 4930 |
4172 | פול יואכים | אמן בכיר זהב | 11225 | 918 | 7 | 20755 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -42.74 מקום ישיבה:B65# דרוג: 147 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -300 | 1.01 | ♥K | 5♣X-2 [S] | בלוך גלעד - שמואלי רן | |
2 | EW | 50 | -7.13 | ♥A | 4♠-1 [W] | ||
3 | EW | 170 | 0.37 | ♥K | 2♠+2 [S] | שטאובר אריה - אופיר רות | |
4 | EW | 650 | -1.63 | ♦K | 4♠+1 [S] | ||
5 | EW | -120 | 2.06 | ♦9 | 2N= [E] | דימנט נעם - רדלר חיה | |
6 | EW | -600 | 0.80 | ♣2 | 3N= [E] | ||
7 | EW | 100 | -4.17 | ♣2 | 4♠-1 [E] | vio21 - וויינשטוק פאול | |
8 | EW | -140 | 0.76 | ♣J | 3♠= [W] | ||
9 | EW | 420 | -2.01 | ♥K | 4♠= [S] | הירש עדה - ברש צבי | |
10 | EW | 650 | -1.41 | ♦A | 4♥+1 [S] | ||
11 | EW | 140 | -3.17 | ♦K | 3♠= [N] | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | |
12 | EW | 100 | -2.60 | ♥2 | 4♠X-1 [W] | ||
13 | EW | 100 | -4.08 | ♦Q | 3♠-1 [W] | קנידל חוליו - וורך יגאל | |
14 | EW | -450 | 2.57 | ♣3 | 4♥+1 [W] | ||
15 | EW | 170 | -4.22 | ♠4 | 2♠+2 [S] | פריד פאני - בר-און שמעון | |
16 | EW | -50 | 3.20 | ♣Q | 2♥-1 [S] | ||
17 | EW | -150 | 5.10 | ♦6 | 4♥-3 [N] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
18 | EW | -200 | 6.60 | ♦K | 4♥-2 [N] | ||
19 | EW | -50 | -8.09 | ♠9 | 5♣-1 [S] | דגן עוזי - פלר חיים | |
20 | EW | -600 | 5.45 | ♠7 | 3N= [W] | ||
21 | EW | 620 | -5.16 | ♣8 | 4♥= [N] | צינגיסר אריה - פרנק יוסף | |
22 | EW | 110 | -2.12 | ♥7 | 2♥= [S] | ||
23 | EW | -660 | 1.15 | ♠6 | 3N+2 [E] | גולדנברג שלום - ירוס מיכאל | |
24 | EW | 300 | 2.34 | ♦A | 2♣X-2 [E] | ||
25 | EW | 200 | -6.23 | ♠4 | 1N-2 [E] | דגן אבינועם - שחל אריה | |
26 | EW | 150 | 1.47 | ♠K | 3♦+2 [S] | ||
27 | EW | 120 | 2.62 | ♥6 | 1N+1 [S] | הזנפרץ אתי - יעקב אברהם | |
28 | EW | 90 | -0.24 | ♣5 | 2♦= [S] | ||
29 | EW | 660 | 4.20 | ♥9 | 3N+2 [N] | לנדאו שחר - ראובן עמי | |
30 | EW | -50 | 4.83 | ♦T | 3N-1 [S] | ||
31 | EW | 100 | -4.27 | ♥6 | 6♠-2 [E] | זנו מרים - גבאי רפי | |
32 | EW | -100 | 5.40 | ♦K | 3♣-2 [N] | ||
33 | EW | -100 | -0.40 | ♠Q | 2♣X-1 [S] | וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי | |
34 | EW | 620 | -1.58 | ♠2 | 4♥= [N] | ||
35 | EW | 430 | -6.13 | ♠T | 3N+1 [N] | אוציטל בוריס - קלר יצחק | |
36 | EW | 620 | -1.05 | ♠J | 4♠= [S] | ||
37 | EW | -400 | 0.06 | ♦J | 3N= [E] | שטרנברג אורי - אשר נחמיה | |
38 | EW | -90 | 1.68 | ♥4 | 1N= [E] | ||
39 | EW | 140 | -9.92 | ♥2 | 2♠+1 [S] | דוד אליהו - בנימין סלביה | |
40 | EW | -170 | -0.75 | ♥2 | 2♠+2 [W] | ||
41 | EW | 400 | -4.53 | ♣J | 3N= [N] | קרמנשהי אריה - קשת דוד | |
42 | EW | 120 | -2.44 | ♥2 | 1N+1 [N] | ||
43 | EW | 430 | -0.25 | ♠Q | 3N+1 [S] | כהן אילן - נוה גל | |
44 | EW | 50 | -3.78 | ♥6 | 3N-1 [W] | ||
45 | EW | -170 | -2.06 | ♣K | 2♠+2 [E] | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | |
46 | EW | 420 | -0.79 | ♠4 | 4♠= [N] | ||
47 | EW | 100 | -3.45 | ♦4 | 3♠-2 [W] | פופלילוב מתילדה - חכימי אהרן | |
48 | EW | -50 | -0.76 | ♦K | 2♥-1 [S] |