תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - תחרות IMP | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 23/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 17.51 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
מילנר חיה - שריבמן ויקטור
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
9800 | מילנר חיה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
19895 | שריבמן ויקטור | אמן בכיר כסף | 4018 | 350 | 7 | 7868 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -47.96 מקום ישיבה:B69# דרוג: 152 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 150 | -8.16 | ♥5 | 4♠-3 [E] | אוציטל בוריס - קלר יצחק | |
2 | EW | -420 | 2.91 | ♥A | 4♠= [W] | ||
3 | EW | 140 | 1.30 | ♥K | 3♠= [S] | שטרנברג אורי - אשר נחמיה | |
4 | EW | 680 | -2.35 | ♦K | 4♠+2 [S] | ||
5 | EW | 50 | -2.40 | ♦9 | 4♥-1 [E] | דוד אליהו - בנימין סלביה | |
6 | EW | -660 | 2.59 | ♣2 | 3N+2 [E] | ||
7 | EW | 200 | -6.37 | ♣A | 4♥-2 [W] | קרמנשהי אריה - קשת דוד | |
8 | EW | -140 | 0.76 | ♣J | 3♠= [W] | ||
9 | EW | 420 | -2.01 | ♥K | 4♠= [S] | כהן אילן - נוה גל | |
10 | EW | 650 | -1.41 | ♦A | 4♥+1 [S] | ||
11 | EW | 140 | -3.17 | ♦A | 3♠= [N] | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | |
12 | EW | -140 | 3.47 | ♥2 | 3♠= [W] | ||
13 | EW | -100 | 0.89 | ♠J | 5♣-1 [N] | פופלילוב מתילדה - חכימי אהרן | |
14 | EW | -170 | -4.18 | ♥J | 2♠+2 [W] | ||
15 | EW | -110 | 3.02 | ♠A | 3♣= [E] | מילר בני - זומר אהרון | |
16 | EW | 90 | -0.57 | ♣6 | 1N= [N] | ||
17 | EW | -50 | 2.75 | ♦6 | 4♣-1 [N] | חכמה דוד - וייס גבי | |
18 | EW | 150 | -1.35 | ♦T | 2N+1 [S] | ||
19 | EW | -200 | -5.36 | ♣A | 3♠+2 [E] | קרמרמן רותי - פרקש רות | |
20 | EW | -100 | -4.21 | ♥K | 3♥-1 [S] | ||
21 | EW | 170 | 3.57 | ♣A | 2♥+2 [S] | אטוויל ז'אן-פול - אנגל יוסי | |
22 | EW | -100 | 3.20 | ♦4 | 4♥-2 [S] | ||
23 | EW | 100 | -11.97 | ♣6 | 3N-1 [E] | בבלי יורם - רוגרס סטיב | |
24 | EW | 490 | -2.85 | ♣K | 3N+3 [N] | ||
25 | EW | 100 | -3.94 | ♠4 | 1N-1 [E] | קוזיק סוניה - לביא משה | |
26 | EW | 100 | 2.80 | ♦K | 2♠-1 [W] | ||
27 | EW | 430 | -4.28 | ♥6 | 3N+1 [S] | ---- אין מתנגדים ---- | |
28 | EW | -100 | 4.29 | ♠Q | 3♦-1 [S] | ||
29 | EW | 690 | 3.56 | ♣4 | 3N+3 [N] | בקיש רמי - כהנא ישראל | |
30 | EW | 460 | -6.52 | ♦T | 3N+2 [S] | ||
31 | EW | 150 | -5.40 | ♠7 | 7♠-3 [E] | dor1938 - טל גו | |
32 | EW | 110 | 0.29 | ♥K | 2♠= [S] | ||
33 | EW | 50 | -4.02 | ♣K | 4♠-1 [E] | פינטו תמר - קופלביץ דולי | |
34 | EW | 630 | -1.61 | ♣J | 3N+1 [S] | ||
35 | EW | 430 | -6.13 | ♦4 | 3N+1 [N] | פז מרדכי - זילבר ריטה | |
36 | EW | 620 | -1.05 | ♥3 | 4♠= [S] | ||
37 | EW | -400 | 0.06 | ♦8 | 3N= [E] | פן אסתר - רסין רותי | |
38 | EW | -180 | 4.24 | ♥8 | 1N+3 [W] | ||
39 | EW | -690 | 5.01 | ♠7 | 3N+3 [W] | לזר שוקי - הופפלד אריה | |
40 | EW | -170 | -0.75 | ♥9 | 2♦+4 [E] | ||
41 | EW | 430 | -5.02 | ♥5 | 3N+1 [N] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
42 | EW | 200 | -4.25 | ♣4 | 1N-2 [E] | ||
43 | EW | 430 | -0.25 | ♠Q | 3N+1 [S] | כהן שמואל - נחום ארז | |
44 | EW | -400 | 6.18 | ♥6 | 3N= [W] | ||
45 | EW | -170 | -2.06 | ♣K | 1♠+3 [E] | שקולניקוב לאוניד - גלפסקי יצחק | |
46 | EW | 450 | -1.78 | ♥J | 4♥+1 [S] | ||
47 | EW | -110 | 1.99 | ♦4 | 2♠= [W] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
48 | EW | -170 | 2.59 | ♥4 | 2♠+2 [W] |