תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - תחרויות בוקר | |||
מושב 1 מתוך 5 | תאריך: 25/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 11.17 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
(רובוט) - בריפמן מיכאל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
ROBOT | (רובוט) | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
2776 | בריפמן מיכאל | רב אמן כסף | 22606 | 2334 | 121 | 51996 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 53.98 מקום ישיבה:B8# דרוג: 52 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -100 | 91.56 | ♦3 | 1N-2 [N] | סביר אירנה - פלר חיים | |
2 | EW | -100 | 53.90 | ♦4 | 2♥-1 [S] | ||
3 | EW | 100 | 54.55 | ♥7 | 4♠-1 [E] | סרבן דניאלה - אורון רות | |
4 | EW | 620 | 25.32 | ♦A | 4♠= [N] | ||
5 | EW | 120 | 54.55 | ♥2 | 2N= [N] | ---- אין מתנגדים ---- | |
6 | EW | -150 | 90.91 | ♠2 | 3N-3 [N] | ||
7 | EW | 660 | 18.18 | ♣Q | 3N+2 [S] | זורנה ברזוביץ אנה - פאלוך אבלין | |
8 | EW | -300 | 14.29 | ♣5 | 1NX-2 [N] | ||
9 | EW | -1430 | 85.71 | ♠T | 6♥= [E] | (רובוט) - פארי אהרון | |
10 | EW | -630 | 90.91 | ♥5 | 3N+1 [E] | ||
11 | EW | 50 | 48.05 | ♦6 | 4♠-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
12 | EW | -110 | 33.77 | ♥6 | 3♣= [W] | ||
13 | EW | 650 | 29.87 | ♥Q | 4♠+1 [N] | (רובוט) - אמדו דליה | |
14 | EW | -490 | 47.40 | ♠9 | 4N+2 [E] | ||
15 | EW | -100 | 78.57 | ♦2 | 3♥-1 [S] | (רובוט) - מעוז גסטון | |
16 | EW | 90 | 38.96 | ♦4 | 1N= [N] | ||
17 | EW | -170 | 87.01 | ♦A | 3♥+1 [W] | מילר בני - זומר אהרון | |
18 | EW | 50 | 19.48 | ♣A | 4♠-1 [W] | ||
19 | EW | -630 | 67.53 | ♠K | 3N+1 [W] | (רובוט) - פוקס אריק | |
20 | EW | 200 | 24.03 | ♠J | 2♥-2 [E] | ||
21 | EW | -420 | 86.36 | ♥8 | 4♠= [W] | ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה | |
22 | EW | 490 | 28.57 | ♦4 | 3N+3 [N] | ||
23 | EW | -140 | 88.31 | ♦Q | 2♥+1 [E] | ליאור רות - וינברג ארודי | |
24 | EW | -50 | 37.66 | ♥4 | 5♣-1 [S] |