תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - זוגות מעורבים | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 25/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 18.11 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
מולכו רזאן - אנגל יוסי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
9929 | מולכו רזאן | רב אמן כסף | 12902 | 2065 | 386 | 52852 |
991 | אנגל יוסי | רב אמן בינלאומי | 36469 | 9047 | 2660 | 259939 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 52.18 מקום ישיבה:A20# דרוג: 42 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 420 | 42.06 | ♣9 | 4♥= [N] | פרידלנדר דודי - קופליוביץ חיה | |
2 | NS | 110 | 73.81 | ♣7 | 2♥= [S] | ||
3 | NS | 990 | 42.86 | ♣J | 6N= [S] | שמיון דגן יהודית - סולניק אריה | |
4 | NS | 650 | 62.70 | ♦8 | 4♥+1 [S] | ||
5 | NS | -450 | 53.97 | ♣T | 4♥+1 [E] | ירוס מיכאל - בן נחום גילי | |
6 | NS | -630 | 11.11 | ♣6 | 3N+1 [E] | ||
7 | NS | 110 | 76.98 | ♣J | 1♥+1 [N] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | |
8 | NS | 400 | 68.25 | ♥A | 5♣= [S] | ||
9 | NS | -100 | 25.40 | ♦K | 3N-2 [S] | ערמי רות - יוגב דוד | |
10 | NS | 630 | 92.73 | ♣8 | 3N+1 [N] | ||
11 | NS | -50 | 19.84 | ♦6 | 3♥-1 [N] | chishroit - ashroit | |
12 | NS | 100 | 37.10 | ♥Q | 2♦X-1 [E] | ||
13 | NS | -650 | 22.22 | ♥4 | 4♥+1 [W] | פרג רחל - פרג אלי | |
14 | NS | -450 | 38.89 | ♦A | 4♠+1 [E] | ||
15 | NS | -100 | 26.19 | ♦J | 4♠-1 [S] | גרינשטיין קרנאור - פרנק יוסף | |
16 | NS | 420 | 81.75 | ♥3 | 4♠= [S] | ||
17 | NS | 140 | 88.10 | ♣4 | 2♥+1 [S] | שנפ שולמית - שטרית אבי | |
18 | NS | -110 | 58.73 | ♥A | 3♣= [W] | ||
19 | NS | 140 | 79.37 | ♣J | 3♥= [S] | בלס רמי - בלס יהודית | |
20 | NS | 100 | 57.14 | ♥A | 3♠-1 [E] | ||
21 | NS | -200 | 28.57 | ♦A | 4♥X-1 [N] | מירום אהרון - לידור דניאלה | |
22 | NS | 480 | 82.25 | ♦Q | 4♠+2 [S] | ||
23 | NS | -110 | 4.76 | ♦A | 2♥= [W] | סומוב מרינה - חוזמן אלכסנדר | |
24 | NS | -50 | 37.30 | ♣5 | 3♠-1 [S] | ||
25 | NS | -620 | 27.78 | ♦J | 4♠= [W] | גורן בן-שלום עמית - טימיאנקר נח | |
26 | NS | 660 | 71.77 | ♥8 | 3N+2 [S] | ||
27 | NS | 400 | 62.70 | ♦2 | 3N= [S] | גולדפרב איליה - ממן גיא | |
28 | NS | 1460 | 81.75 | ♠K | 6♥+1 [S] | ||
29 | NS | -680 | 60.32 | ♠J | 4♥+2 [W] | נתן מינה - לוי יהושע | |
30 | NS | 140 | 98.41 | ♦7 | 2♠+1 [S] | ||
31 | NS | 50 | 71.43 | ♥K | 3N-1 [W] | פורת רמי - לויט-פורת רות | |
32 | NS | 110 | 50.00 | ♣6 | 2♦+1 [S] | ||
33 | NS | 460 | 69.05 | ♥6 | 3N+2 [N] | אברמסקי מוטי - פרי סוזנה | |
34 | NS | 100 | 38.53 | ♠4 | 6♣X-1 [E] | ||
35 | NS | -50 | 50.81 | ♣6 | 2♠-1 [S] | שרו חורחה - סף יעל | |
36 | NS | -630 | 0.00 | ♣6 | 3N+1 [E] | ||
37 | NS | -100 | 35.71 | ♠5 | 3N-1 [S] | זורנה ברזוביץ אנה - וינקלר עמית | |
38 | NS | 170 | 64.29 | ♣2 | 2♠+2 [N] | ||
39 | NS | -170 | 42.86 | ♠Q | 3♥+1 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | |
40 | NS | 480 | 66.93 | ♦K | 4♠+2 [S] | ||
41 | NS | 100 | 83.33 | ♦9 | 4♠-1 [W] | פולק אוסקר - פרקש רות | |
42 | NS | 500 | 50.79 | ♠A | 5♥X-2 [W] | ||
43 | NS | -100 | 9.69 | ♦6 | 3N-2 [S] | דוד אליהו - בנימין סלביה | |
44 | NS | 110 | 87.30 | ♠8 | 3♦= [N] | ||
45 | NS | -660 | 29.37 | ♥7 | 3N+2 [W] | קישוני יואב - קישוני דליה | |
46 | NS | -420 | 48.41 | ♦A | 4♥= [E] | ||
47 | NS | 110 | 58.73 | ♦2 | 3♦= [S] | שטיימן ישראל - בני רות | |
48 | NS | -650 | 32.54 | ♥4 | 4♠+1 [E] |