תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - זוגות מעורבים | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 25/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 18.11 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אברמסקי מוטי - פרי סוזנה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
40556 | אברמסקי מוטי | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
22920 | פרי סוזנה | אמן בכיר | 5324 | 229 | 1 | 7664 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 48.02 מקום ישיבה:B6# דרוג: 87 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 420 | 57.94 | ♠4 | 4♥= [N] | קפלן טלי - קציר שבח | |
2 | EW | 140 | 13.49 | ♣7 | 3♠= [S] | ||
3 | EW | 1020 | 8.73 | ♦2 | 6N+1 [S] | גרינשפן אורי - שרון זמירה | |
4 | EW | -300 | 98.41 | ♣5 | 3N-3 [N] | ||
5 | EW | -480 | 90.48 | ♠3 | 4♥+2 [E] | אוליאמפרל אשר - קרפ דינה | |
6 | EW | -600 | 69.84 | ♣6 | 3N= [E] | ||
7 | EW | -110 | 85.71 | ♥4 | 2♠= [E] | מילר אלכסיי - קרן אורה | |
8 | EW | 300 | 53.97 | ♣A | 4♦X-2 [W] | ||
9 | EW | -50 | 57.94 | ♦K | 2N-1 [S] | אביב עופר - יגודה גילה | |
10 | EW | 130 | 51.61 | ♠3 | 4♣= [N] | ||
11 | EW | -50 | 80.16 | ♦5 | 4♥-1 [N] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
12 | EW | 140 | 42.74 | ♣K | 2♥+1 [N] | ||
13 | EW | -720 | 100.00 | ♦4 | 3N+4 [E] | כהן דוד - חכמי מיכל | |
14 | EW | -450 | 61.11 | ♦A | 4♠+1 [E] | ||
15 | EW | 620 | 30.95 | ♣2 | 4♠= [S] | וירג כרמן - וייס גרשון | |
16 | EW | 420 | 18.25 | ♥3 | 4♠= [S] | ||
17 | EW | 110 | 16.67 | ♣4 | 2♥= [S] | רוטברט רינה - קשת דוד | |
18 | EW | 200 | 4.76 | ♥K | 3N-4 [W] | ||
19 | EW | 170 | 9.52 | ♠7 | 3♥+1 [S] | בנציוני יואל - פרחי לינה | |
20 | EW | 200 | 8.73 | ♥A | 4♠-2 [E] | ||
21 | EW | -500 | 93.65 | ♦A | 4♥X-2 [N] | וינוגרד עודד - קליינר טניה | |
22 | EW | 480 | 17.75 | ♦A | 4♥+2 [N] | ||
23 | EW | 120 | 31.75 | ♠3 | 1N+1 [N] | אורנשטיין איתן - יונקר מיכל | |
24 | EW | -50 | 62.70 | ♣5 | 2♠-1 [S] | ||
25 | EW | -650 | 99.21 | ♦J | 4♠+1 [W] | המר אילנה - רובין יצחק | |
26 | EW | 660 | 28.23 | ♠T | 3N+2 [S] | ||
27 | EW | 430 | 12.70 | ♣7 | 3N+1 [S] | סביר נח - יעקב מלכה | |
28 | EW | 1460 | 18.25 | ♠K | 6♥+1 [S] | ||
29 | EW | -690 | 58.73 | ♠J | 3N+3 [W] | בירמן אלה - ברקן יואל | |
30 | EW | -100 | 61.90 | ♣T | 2♦-2 [N] | ||
31 | EW | 150 | 3.17 | ♥K | 3N-3 [W] | שטאובר אריה - וינברג דסי | |
32 | EW | 300 | 1.59 | ♦A | 3♥-3 [W] | ||
33 | EW | 460 | 30.95 | ♥6 | 3N+2 [N] | מולכו רזאן - אנגל יוסי | |
34 | EW | 100 | 61.47 | ♠4 | 6♣X-1 [E] | ||
35 | EW | -150 | 88.70 | ♠K | 2N+1 [E] | אולגה סימיכ - גוברין אבי-ברטי | |
36 | EW | -620 | 87.30 | ♦8 | 4♥= [E] | ||
37 | EW | -100 | 64.29 | ♣8 | 4♥-1 [N] | גזית גלי - ולפר מיכאל | |
38 | EW | 140 | 57.14 | ♥K | 3♠= [N] | ||
39 | EW | -170 | 57.14 | ♠Q | 3♥+1 [W] | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | |
40 | EW | 480 | 33.07 | ♦K | 4♠+2 [S] | ||
41 | EW | 100 | 16.67 | ♥J | 4♠-1 [W] | חן ליאת - הרבסט אילן | |
42 | EW | -200 | 92.06 | ♣7 | 5♠-2 [N] | ||
43 | EW | 400 | 41.94 | ♠3 | 3N= [S] | מזרחי יפה - נוה גל | |
44 | EW | -140 | 65.08 | ♠6 | 2♥+1 [E] | ||
45 | EW | 100 | 20.63 | ♥2 | 6♣-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
46 | EW | -420 | 51.59 | ♦A | 4♥= [E] | ||
47 | EW | 130 | 19.05 | ♠9 | 3♦+1 [S] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
48 | EW | -650 | 67.46 | ♥2 | 4♠+1 [E] |