תדפיס אישי
פסטיבל אונליין 2021 - זוגות מעורבים | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 25/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 18.11 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
נוימן יוכבד - קליין יעקב
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
15789 | נוימן יוכבד | אמן בכיר כסף | 6600 | 459 | 2 | 11290 |
21311 | קליין יעקב | אמן בכיר ארד | 7640 | 257 | 0 | 10210 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 43.76 מקום ישיבה:B19# דרוג: 110 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 450 | 20.63 | ♦A | 4♥+1 [N] | וישניצקי מירי - כהנא ישראל | |
2 | EW | 140 | 13.49 | ♠9 | 2♠+1 [N] | ||
3 | EW | 1020 | 8.73 | ♦2 | 6N+1 [S] | גפטר קליר - גילאון אריה | |
4 | EW | -200 | 93.65 | ♣5 | 2N-2 [N] | ||
5 | EW | -450 | 46.03 | ♦5 | 4♥+1 [E] | שפירא ורדה - שפירא דני | |
6 | EW | 200 | 12.70 | ♥4 | 3N-2 [E] | ||
7 | EW | 110 | 23.02 | ♣J | 1♥+1 [N] | גינוסר איתמר - בקר ג'ני | |
8 | EW | 170 | 61.11 | ♥J | 3♣+3 [N] | ||
9 | EW | 200 | 14.29 | ♥K | 4♦-2 [W] | גוליק אורי - שיפטר שושי | |
10 | EW | 200 | 26.62 | ♥2 | 2♠X-1 [W] | ||
11 | EW | 470 | 21.43 | ♥3 | 2♠X= [N] | וקס גל - וילר אווי | |
12 | EW | 170 | 19.36 | ♣K | 3♥+1 [N] | ||
13 | EW | -170 | 9.52 | ♥4 | 2♥+2 [W] | זייטמן מגי - מנדלבאום יצחק | |
14 | EW | -450 | 61.11 | ♦A | 4♠+1 [E] | ||
15 | EW | 620 | 30.95 | ♠8 | 4♥= [N] | בירנבך דוד - יהל נילי | |
16 | EW | -50 | 65.08 | ♥2 | 4♠-1 [N] | ||
17 | EW | -50 | 61.11 | ♣4 | 3♥-1 [S] | קפלן טלי - קציר שבח | |
18 | EW | 50 | 30.16 | ♥A | 3N-1 [W] | ||
19 | EW | 140 | 20.63 | ♣3 | 3♥= [S] | גרינשפן אורי - שרון זמירה | |
20 | EW | -140 | 91.27 | ♥A | 3♠= [E] | ||
21 | EW | 500 | 19.05 | ♥Q | 5♦X-3 [W] | אוליאמפרל אשר - קרפ דינה | |
22 | EW | 450 | 53.22 | ♣A | 4♠+1 [S] | ||
23 | EW | 100 | 69.05 | ♦A | 2♥-1 [W] | מילר אלכסיי - קרן אורה | |
24 | EW | 100 | 30.95 | ♠T | 3♥-2 [W] | ||
25 | EW | -620 | 72.22 | ♣3 | 4♠= [W] | אביב עופר - יגודה גילה | |
26 | EW | 800 | 4.85 | ♦K | 4♠X-3 [W] | ||
27 | EW | 430 | 12.70 | ♣7 | 3N+1 [S] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
28 | EW | 720 | 46.03 | ♠3 | 3N+4 [N] | ||
29 | EW | -1430 | 76.19 | ♥T | 6♥= [W] | כהן דוד - חכמי מיכל | |
30 | EW | 50 | 23.02 | ♠4 | 1N-1 [E] | ||
31 | EW | 50 | 28.57 | ♥K | 3N-1 [W] | וירג כרמן - וייס גרשון | |
32 | EW | 100 | 63.49 | ♦A | 2♥-1 [W] | ||
33 | EW | 240 | 88.89 | ♥6 | 2N+4 [N] | רוטברט רינה - קשת דוד | |
34 | EW | 650 | 43.45 | ♠3 | 5♥= [S] | ||
35 | EW | -50 | 49.19 | ♣6 | 2♠-1 [S] | בנציוני יואל - פרחי לינה | |
36 | EW | 200 | 10.32 | ♠9 | 4♥-2 [W] | ||
37 | EW | -100 | 64.29 | ♠A | 4♥-1 [N] | וינוגרד עודד - קליינר טניה | |
38 | EW | -130 | 96.83 | ♠K | 4♣= [E] | ||
39 | EW | -170 | 57.14 | ♥3 | 2♥+2 [W] | אורנשטיין איתן - יונקר מיכל | |
40 | EW | 480 | 33.07 | ♦9 | 4♠+2 [N] | ||
41 | EW | -620 | 62.70 | ♦9 | 4♠= [W] | המר אילנה - רובין יצחק | |
42 | EW | 850 | 7.94 | ♥2 | 5♠X= [N] | ||
43 | EW | 430 | 9.69 | ♦6 | 3N+1 [S] | סביר נח - יעקב מלכה | |
44 | EW | -140 | 65.08 | ♣K | 2♥+1 [E] | ||
45 | EW | -660 | 70.63 | ♥7 | 3N+2 [W] | בירמן אלה - ברקן יואל | |
46 | EW | -420 | 51.59 | ♦A | 4♥= [E] | ||
47 | EW | -200 | 92.06 | ♠5 | 3N-2 [N] | שטאובר אריה - וינברג דסי | |
48 | EW | -650 | 67.46 | ♥2 | 4♠+1 [E] |