תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - זוגות Handicap | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 26/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 13.29 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
שחר אילנה - רקובר איל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19952 | שחר אילנה | אמן זהב | 1378 | 99 | 0 | 2368 |
19950 | רקובר איל | אמן בכיר ארד | 2780 | 320 | 4 | 6180 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 40.53 מקום ישיבה:B9# דרוג: 107 מקדמה: 1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 400 | 79.63 | ♣K | 3N= [N] | בונהרט אילנה - פרימן סטיבן | |
2 | EW | 170 | 65.09 | ♦K | 3♠+1 [N] | ||
3 | EW | 480 | 8.33 | ♦7 | 4♠+2 [N] | דקטר בלהה - לייכטר שרית | |
4 | EW | -150 | 71.30 | ♣4 | 1N+2 [W] | ||
5 | EW | -400 | 91.67 | ♠6 | 3N= [W] | קליין יעקב - מילנר חיה | |
6 | EW | -300 | 31.48 | ♠A | 5♥X-2 [S] | ||
7 | EW | 170 | 23.15 | ♣A | 2♠+2 [S] | סולניק אריה - גנס בוב | |
8 | EW | 110 | 15.74 | ♦5 | 2♠= [N] | ||
9 | EW | -630 | 91.67 | ♠9 | 3N+1 [W] | אולגה סימיכ - פאלוך אבלין | |
10 | EW | -650 | 57.41 | ♥2 | 4♠+1 [E] | ||
11 | EW | 490 | 7.41 | ♥5 | 3N+3 [N] | חוזמן אירינה - חוזמן אלכסנדר | |
12 | EW | 620 | 8.33 | ♦4 | 4♠= [S] | ||
13 | EW | -680 | 87.04 | ♥3 | 4♠+2 [W] | לויט שושנה - פרידמן רונית | |
14 | EW | 120 | 62.96 | ♦Q | 2N= [N] | ||
15 | EW | 100 | 9.26 | ♦9 | 1N-2 [W] | ויסר חיים - כהן ליאור | |
16 | EW | -50 | 33.33 | ♦T | 3N-1 [N] | ||
17 | EW | 130 | 34.26 | ♣3 | 2♦+2 [N] | ניצן רינה - טיקוצינסקי מלכה | |
18 | EW | 170 | 55.56 | ♥6 | 2♠+2 [N] | ||
19 | EW | 100 | 6.48 | ♠A | 4♥-1 [W] | דנן אלן ארי - רגב נחום | |
20 | EW | -200 | 56.48 | ♣A | 6♥-2 [N] | ||
21 | EW | 100 | 14.81 | ♥8 | 3♠-2 [E] | פישמן אדי - בר-שוע רן | |
22 | EW | -150 | 99.07 | ♦K | 4♠-3 [S] | ||
23 | EW | 100 | 41.67 | ♠Q | 3♥-1 [E] | פרץ שמואל - לוי עמליה | |
24 | EW | -150 | 62.04 | ♣5 | 1N+2 [E] | ||
25 | EW | 450 | 2.85 | ♣7 | 4♠+1 [N] | מיכאלי עדי - ארליך ברוך | |
26 | EW | 150 | 1.90 | ♥2 | 2N+1 [S] | ||
27 | EW | 140 | 27.78 | ♦J | 2♠+1 [S] | לוי יוסי - קוזיק סוניה | |
28 | EW | -170 | 79.63 | ♣A | 3♠+1 [E] | ||
29 | EW | -600 | 53.70 | ♠5 | 3N= [W] | סדיס גובינה - אורון רות | |
30 | EW | 430 | 22.22 | ♥9 | 3N+1 [S] | ||
31 | EW | 600 | 5.56 | ♥5 | 3N= [S] | אינדיג אופיר - ברגר מיכאל | |
32 | EW | 500 | 0.03 | ♦6 | 2♥X-2 [E] | ||
33 | EW | 100 | 11.11 | ♠5 | 3N-2 [W] | וינברג דסי - קרדו אורית | |
34 | EW | 680 | 56.48 | ♣6 | 4♠+2 [S] | ||
35 | EW | 110 | 48.15 | ♠3 | 2♥= [N] | נאון דניס - פרי סוזנה | |
36 | EW | -650 | 44.44 | ♦4 | 5♠= [W] | ||
37 | EW | -180 | 37.96 | ♥2 | 2N+2 [W] | רביב דוד - ברוצקי יצחק | |
38 | EW | 200 | 12.96 | ♠7 | 3♣-2 [W] | ||
39 | EW | -600 | 56.48 | ♠J | 3N= [W] | מנדלאוי אמי - רבינוביץ דורון | |
40 | EW | -420 | 89.81 | ♠A | 4♥= [W] | ||
41 | EW | 100 | 11.11 | ♥Q | 3♦-1 [W] | andrzejk - M2i2r2a2 | |
42 | EW | -90 | 38.89 | ♠J | 1N= [W] | ||
43 | EW | 400 | 21.30 | ♥8 | 3N= [N] | גני יוסף - רגב יורם | |
44 | EW | 180 | 39.81 | ♦6 | 2N+2 [N] | ||
45 | EW | 650 | 33.33 | ♦5 | 4♥+1 [S] | דגן עוזי - פלר חיים | |
46 | EW | -300 | 12.04 | ♠A | 5♣X-2 [S] | ||
47 | EW | 110 | 19.44 | ♠A | 2♥= [S] | אביב עופר - יגודה גילה | |
48 | EW | 110 | 56.48 | ♥3 | 3♣= [N] |