תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - זוגות Handicap | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 26/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 13.29 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
רז אמנון - טולדנו אורן
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
12306 | רז אמנון | אמן בכיר זהב | 13339 | 592 | 8 | 19659 |
20506 | טולדנו אורן | רב אמן זהב | 5817 | 1694 | 1434 | 94457 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 50.31 מקום ישיבה:A71# דרוג: 53 מקדמה: -4.5 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -50 | 97.22 | ♣K | 3♥-1 [N] | יהל נילי - מרמר רוני | |
2 | EW | AM | 40.00 | A | |||
3 | EW | 650 | 0.00 | ♦5 | 5♠X= [N] | פרידלנדר דודי - יעקב אברהם | |
4 | EW | 100 | 26.85 | ♠2 | 3N-1 [E] | ||
5 | EW | -90 | 45.37 | ♥T | 2♦= [E] | danzydan - שטרן לוי | |
6 | EW | -500 | 43.52 | ♠A | 5♥X-3 [S] | ||
7 | EW | 110 | 56.48 | ♣A | 1♠+1 [S] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
8 | EW | -90 | 66.67 | ♠A | 2♦= [W] | ||
9 | EW | -630 | 91.67 | ♠9 | 3N+1 [W] | דודקו סופיה - מרקו ויקטור | |
10 | EW | -650 | 57.41 | ♦5 | 4♠+1 [W] | ||
11 | EW | 430 | 61.11 | ♥5 | 3N+1 [N] | זמש משה - סגיב מירה | |
12 | EW | 140 | 26.85 | ♦4 | 3♠= [S] | ||
13 | EW | -620 | 25.00 | ♦6 | 4♠= [W] | כוגן רעיה - כוגן מיכאל | |
14 | EW | 50 | 69.44 | ♥A | 2♠-1 [E] | ||
15 | EW | 50 | 39.81 | ♦4 | 1N-1 [W] | בנציוני יואל - אנדרמן דוריאן | |
16 | EW | -100 | 62.96 | ♣4 | 2N-2 [S] | ||
17 | EW | 150 | 14.81 | ♦9 | 3♦+2 [N] | רסין רותי - עפרון פרנסין | |
18 | EW | 620 | 14.81 | ♥6 | 4♠= [N] | ||
19 | EW | -690 | 98.15 | ♣7 | 3N+3 [E] | שנפ מאיה - שיף מכאלה | |
20 | EW | -990 | 97.22 | ♥A | 4♠X+1 [W] | ||
21 | EW | -140 | 86.11 | ♦J | 3♠= [E] | ברוידא אלירם - יפה סטיבן | |
22 | EW | -100 | 95.37 | ♣J | 2♥-2 [N] | ||
23 | EW | 300 | 3.70 | ♣T | 4♥-3 [W] | ניר פסח - בירמן אלה | |
24 | EW | -500 | 100.00 | ♠2 | 2♦X-3 [N] | ||
25 | EW | 140 | 83.01 | ♣4 | 3♠= [N] | avittani - Sugeray | |
26 | EW | -200 | 97.15 | ♥2 | 2♥-2 [S] | ||
27 | EW | -120 | 100.00 | ♥5 | 2N= [W] | ברקן הלנה - ברקן יואל | |
28 | EW | 50 | 6.48 | ♣A | 4♠-1 [E] | ||
29 | EW | -600 | 53.70 | ♠9 | 3N= [E] | תדמור אורי - לביא משה | |
30 | EW | 110 | 75.93 | ♥A | 3♦= [N] | ||
31 | EW | 300 | 12.04 | ♠A | 2♥X-2 [W] | גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר | |
32 | EW | 420 | 37.51 | ♥Q | 4♠= [N] | ||
33 | EW | 50 | 36.11 | ♠5 | 3N-1 [W] | אלול סימה - חוטר יפה | |
34 | EW | 680 | 56.48 | ♥6 | 4♠+2 [S] | ||
35 | EW | 170 | 24.07 | ♠3 | 3♥+1 [N] | בסט יצחק (איזי) - הוברמן דוד | |
36 | EW | -650 | 44.44 | ♦7 | 4♠+1 [W] | ||
37 | EW | -430 | 82.41 | ♥2 | 3N+1 [W] | ציפין עודד - בריפמן מיכאל | |
38 | EW | -90 | 75.00 | ♦8 | 1N= [E] | ||
39 | EW | -600 | 56.48 | ♠3 | 3N= [W] | קרוק רוברט - גילאון אריה | |
40 | EW | -800 | 100.00 | ♥7 | 5♦X-4 [N] | ||
41 | EW | -150 | 85.19 | ♦8 | 3♥-3 [N] | מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי | |
42 | EW | 100 | 19.44 | ♥T | 4♠-1 [W] | ||
43 | EW | 420 | 2.78 | ♥2 | 4♠= [N] | הרץ רוגר דר - דקל אברהם | |
44 | EW | 130 | 64.81 | ♥A | 2♣+2 [N] | ||
45 | EW | 620 | 54.63 | ♠8 | 4♥= [S] | טובים רחל - אילת מלכה | |
46 | EW | -420 | 28.70 | ♥J | 4♠= [E] | ||
47 | EW | -200 | 90.74 | ♦8 | 2♥X-1 [S] | מנשה ניסים - שקד יצחק | |
48 | EW | 150 | 23.15 | ♦8 | 1N+2 [S] |