תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה - גמר א | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 29/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 21.27 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
9793 | פטרושקה רועי | אמן בכיר זהב | 2591 | 589 | 49 | 10931 |
21121 | ליפשיץ יותם | רב אמן | 2298 | 749 | 121 | 15838 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 47.87 מקום ישיבה:A23# דרוג: 42 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 450 | 51.79 | ♦6 | 4♠+1 [N] | dor1938 - טל גו | |
2 | NS | -200 | 16.07 | ♣J | 4♣-2 [S] | ||
3 | NS | -870 | 0.00 | ♦8 | 2♠X+1 [E] | שפירא דני - שפירא ורדה | |
4 | NS | 1430 | 98.21 | ♠4 | 6♥= [S] | ||
5 | NS | 690 | 100.00 | ♥5 | 3N+3 [S] | בלס יעקב - וייסבלום כלנית | |
6 | NS | 130 | 94.64 | ♥2 | 4♦= [N] | ||
7 | NS | 170 | 75.00 | ♠Q | 3♥+1 [S] | בקלצוק ארז - טל יוסף | |
8 | NS | -50 | 27.81 | ♥2 | 4♠-1 [N] | ||
9 | NS | -130 | 71.43 | ♠3 | 4♦= [W] | שכטר קרין - שכטר דב | |
10 | NS | 500 | 100.00 | ♣J | 4♠X-2 [E] | ||
11 | NS | -460 | 26.79 | ♠8 | 3N+2 [E] | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | |
12 | NS | -100 | 69.64 | ♠5 | 2♥-1 [S] | ||
13 | NS | -600 | 60.71 | ♦Q | 3N= [W] | שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי | |
14 | NS | 460 | 66.07 | ♥Q | 3N+2 [S] | ||
15 | NS | 100 | 75.00 | ♣7 | 3N-2 [E] | גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה | |
16 | NS | -120 | 36.61 | ♠2 | 1N+1 [W] | ||
17 | NS | 1/2 | 47.87 | ---- אין מתנגדים ---- | |||
18 | NS | 1/2 | 47.87 | ||||
19 | NS | 150 | 37.50 | ♠2 | 2N+1 [S] | זמש משה - סגיב מירה | |
20 | NS | 620 | 85.71 | ♣A | 4♠= [S] | ||
21 | NS | -90 | 23.21 | ♥5 | 1N= [E] | יוגב דוד - לביא שלומי | |
22 | NS | -100 | 7.14 | ♠2 | 3N-2 [N] | ||
23 | NS | -620 | 44.64 | ♠9 | 4♥= [E] | כהן דוד - ניימן יוסף | |
24 | NS | 450 | 50.00 | ♣3 | 4♥+1 [N] | ||
25 | NS | 420 | 58.93 | ♦J | 4♠= [N] | בנין בר רוני - טל דנה | |
26 | NS | -140 | 32.14 | ♥6 | 2♠+1 [W] | ||
27 | NS | -100 | 7.14 | ♠5 | 4♠X-1 [N] | רוגרס סטיב - פיטרס דוד | |
28 | NS | 50 | 83.93 | ♦2 | 4♠-1 [W] | ||
29 | NS | -400 | 7.14 | ♦T | 2♠-4 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה | |
30 | NS | -300 | 12.50 | ♥5 | 4♠X-2 [N] | ||
31 | NS | 660 | 73.21 | ♥Q | 3N+2 [N] | ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | |
32 | NS | -100 | 75.00 | ♥2 | 4♠X-1 [S] | ||
33 | NS | -570 | 0.00 | ♦8 | 3♣X+1 [E] | אלון אלכס - אדטו אבי | |
34 | NS | 650 | 64.29 | ♥6 | 4♠+1 [S] | ||
35 | NS | 200 | 69.64 | ♦7 | 4♥-2 [E] | שפי רון - כהן עדי | |
36 | NS | -100 | 17.86 | ♥K | 2N-1 [S] | ||
37 | NS | -200 | 5.36 | ♠3 | 6♠-2 [N] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
38 | NS | 550 | 100.00 | ♠A | 5♦X= [S] | ||
39 | NS | 680 | 16.07 | ♦7 | 5♠+1 [S] | נוסצקי מיכל - סעדה נטלי | |
40 | NS | -120 | 8.93 | ♥2 | 2N= [W] | ||
41 | NS | -630 | 55.36 | ♥8 | 3N+1 [E] | בן דוד אבישי - שמואלי רן | |
42 | NS | 620 | 67.86 | ♣A | 4♠= [S] | ||
43 | NS | -50 | 19.64 | ♦8 | 6♠-1 [N] | שטרית אבי - מרמר רוני | |
44 | NS | -200 | 41.07 | ♦K | 4N-2 [S] | ||
45 | NS | -100 | 41.07 | ♦9 | 4♠-1 [N] | גולדנברג שלום - ירוס מיכאל | |
46 | NS | -50 | 25.00 | ♦A | 4♥-1 [N] | ||
47 | NS | 110 | 28.57 | ♣A | 2♦+1 [N] | וייס יוסי - גלעדי יהודה | |
48 | NS | -120 | 73.21 | ♠2 | 1N+1 [W] |