תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה - גמר א | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 29/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 21.27 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
dor1938 - טל גו
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
dor1938 | dor1938 | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
23861 | טל גו | אמן בכיר זהב | 4500 | 724 | 14 | 12440 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 46.93 מקום ישיבה:A52# דרוג: 47 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 450 | 48.21 | ♦6 | 4♠+1 [N] | פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם | |
2 | EW | -200 | 83.93 | ♣J | 4♣-2 [S] | ||
3 | EW | 400 | 10.71 | ♦8 | 4♥-4 [E] | גרינברג ניר - קליש אבי | |
4 | EW | 680 | 55.36 | ♠4 | 4♥+2 [S] | ||
5 | EW | 650 | 35.71 | ♥K | 4♠+1 [N] | פרטיג מיכאל - שטרק איתי | |
6 | EW | 110 | 10.71 | ♥4 | 3♦= [N] | ||
7 | EW | 140 | 53.57 | ♠J | 2♥+1 [N] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
8 | EW | -50 | 72.19 | ♥T | 4♠-1 [S] | ||
9 | EW | -620 | 78.57 | ♠7 | 4♥= [W] | Floon - joloiyse | |
10 | EW | 200 | 21.43 | ♦5 | 4♠-2 [E] | ||
11 | EW | -800 | 94.64 | ♦8 | 1NX-4 [N] | ספינקה פיני - ארנון זאב | |
12 | EW | 50 | 19.64 | ♥K | 3N-1 [E] | ||
13 | EW | 100 | 5.36 | ♦Q | 3N-1 [W] | זק יניב - כהן אילן | |
14 | EW | 460 | 33.93 | ♥4 | 3N+2 [S] | ||
15 | EW | -420 | 98.21 | ♦5 | 4♠= [W] | פורת רמי - קורצין עודד | |
16 | EW | 110 | 21.43 | ♣3 | 2♥= [S] | ||
17 | EW | -420 | 46.43 | ♥A | 4♠= [W] | ברוידא שרה - הראל אורן | |
18 | EW | 630 | 53.57 | ♥6 | 3N+1 [S] | ||
19 | EW | 130 | 85.71 | ♣K | 3♦+1 [S] | בקר ג'ני - גלנטי עמית | |
20 | EW | 620 | 14.29 | ♥8 | 4♠= [S] | ||
21 | EW | 100 | 8.93 | ♥A | 2♠-2 [W] | ניצן רינה - טיקוצינסקי מלכה | |
22 | EW | -50 | 80.36 | ♣T | 2♥-1 [S] | ||
23 | EW | -620 | 55.36 | ♦5 | 4♥= [W] | סוכמן צבי - סוכמן גידי | |
24 | EW | 450 | 50.00 | ♦J | 4♥+1 [N] | ||
25 | EW | -100 | 92.86 | ♣5 | 6♠-2 [N] | ראובן עמי - לנדאו שחר | |
26 | EW | 100 | 17.86 | ♣2 | 4♠-1 [W] | ||
27 | EW | -50 | 85.71 | ♣6 | 3♠-1 [N] | ליבר מוניקה - זק שחר | |
28 | EW | 50 | 16.07 | ♦2 | 4♠-1 [W] | ||
29 | EW | -100 | 16.07 | ♥K | 1N-1 [S] | מילר בני - זומר אהרון | |
30 | EW | -300 | 87.50 | ♥5 | 4♠X-2 [N] | ||
31 | EW | 660 | 26.79 | ♥Q | 3N+2 [N] | ארנון גדי - קונפינו יוסי | |
32 | EW | -630 | 60.71 | ♠2 | 3N+1 [W] | ||
33 | EW | 140 | 5.36 | ♠8 | 2♠+1 [S] | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | |
34 | EW | 650 | 35.71 | ♣A | 4♠+1 [S] | ||
35 | EW | 300 | 16.07 | ♦T | 3N-3 [W] | vlaur - גלסר אנדרי | |
36 | EW | 120 | 46.43 | ♥K | 2N= [S] | ||
37 | EW | 620 | 50.00 | ♦3 | 4♠= [N] | mor180162 - גנץ בנימין | |
38 | EW | -140 | 66.07 | ♦A | 2♠+1 [E] | ||
39 | EW | 680 | 83.93 | ♥2 | 4♠+2 [S] | זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | |
40 | EW | 140 | 7.14 | ♦7 | 3♠= [N] | ||
41 | EW | -650 | 76.79 | ♥5 | 4♠+1 [W] | שורץ שחר - דימנט נעם | |
42 | EW | 790 | 1.79 | ♣A | 4♠X= [S] | ||
43 | EW | 450 | 30.36 | ♦8 | 4♠+1 [N] | צינמן מיכל - דוד אילן | |
44 | EW | -450 | 89.29 | ♣Q | 4♠+1 [W] | ||
45 | EW | -100 | 58.93 | ♦T | 4♠-1 [N] | סגלוב חנה - שני גילה | |
46 | EW | 50 | 53.57 | ♥A | 3♠-1 [W] | ||
47 | EW | 170 | 12.50 | ♠K | 2♥+2 [N] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
48 | EW | -170 | 76.79 | ♣A | 3♥+1 [E] |