תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה - גמר א | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 29/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 21.27 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אנטין דוד - לויתן שרה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
3524 | אנטין דוד | רב אמן ארד | 26013 | 2005 | 81 | 50113 |
23836 | לויתן שרה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 46.24 מקום ישיבה:A54# דרוג: 50 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 450 | 48.21 | ♥A | 4♠+1 [N] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
2 | EW | 50 | 32.14 | ♥A | 3♦-1 [W] | ||
3 | EW | 100 | 60.71 | ♦8 | 4♠-1 [E] | Floon - joloiyse | |
4 | EW | 680 | 55.36 | ♦7 | 4♥+2 [S] | ||
5 | EW | 650 | 35.71 | ♥K | 4♠+1 [N] | ספינקה פיני - ארנון זאב | |
6 | EW | 200 | 0.00 | ♣Q | 4♥X-1 [E] | ||
7 | EW | 170 | 25.00 | ♠J | 2♥+2 [N] | זק יניב - כהן אילן | |
8 | EW | 300 | 42.60 | ♠5 | 5♦X-2 [W] | ||
9 | EW | -130 | 28.57 | ♠9 | 4♦= [W] | פורת רמי - קורצין עודד | |
10 | EW | 200 | 21.43 | ♦5 | 4♠-2 [E] | ||
11 | EW | -460 | 73.21 | ♠9 | 3N+2 [E] | ברוידא שרה - הראל אורן | |
12 | EW | -130 | 67.86 | ♥A | 3♦+1 [E] | ||
13 | EW | -620 | 76.79 | ♣5 | 4♠= [E] | בקר ג'ני - גלנטי עמית | |
14 | EW | 460 | 33.93 | ♥Q | 3N+2 [S] | ||
15 | EW | 150 | 5.36 | ♣Q | 3N-3 [E] | ניצן רינה - טיקוצינסקי מלכה | |
16 | EW | -150 | 82.14 | ♣4 | 1N+2 [W] | ||
17 | EW | -450 | 78.57 | ♥A | 4♠+1 [W] | סוכמן צבי - סוכמן גידי | |
18 | EW | -100 | 85.71 | ♥7 | 6♦-1 [N] | ||
19 | EW | 180 | 46.43 | ♥4 | 2N+2 [S] | ראובן עמי - לנדאו שחר | |
20 | EW | 140 | 98.21 | ♣K | 2♠+1 [N] | ||
21 | EW | -90 | 76.79 | ♥5 | 1N= [E] | ליבר מוניקה - זק שחר | |
22 | EW | -100 | 92.86 | ♦5 | 4♥X-1 [S] | ||
23 | EW | -620 | 55.36 | ♦9 | 4♥= [E] | מילר בני - זומר אהרון | |
24 | EW | 450 | 50.00 | ♥J | 4♥+1 [N] | ||
25 | EW | -50 | 75.00 | ♣5 | 5♠-1 [N] | ארנון גדי - קונפינו יוסי | |
26 | EW | 100 | 17.86 | ♣8 | 3♠-1 [W] | ||
27 | EW | 50 | 66.07 | ♠Q | 4♣-1 [W] | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | |
28 | EW | 50 | 16.07 | ♥8 | 4♠-1 [W] | ||
29 | EW | -100 | 16.07 | ♥4 | 2♣-1 [N] | vlaur - גלסר אנדרי | |
30 | EW | -50 | 48.21 | ♥5 | 4♠-1 [N] | ||
31 | EW | 660 | 26.79 | ♥2 | 3N+2 [N] | mor180162 - גנץ בנימין | |
32 | EW | -100 | 25.00 | ♥2 | 4♠X-1 [S] | ||
33 | EW | -50 | 50.00 | ♠8 | 4♠-1 [S] | זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | |
34 | EW | 620 | 78.57 | ♥6 | 4♠= [S] | ||
35 | EW | -140 | 73.21 | ♣J | 2♠+1 [E] | שורץ שחר - דימנט נעם | |
36 | EW | 150 | 25.00 | ♥K | 2N+1 [S] | ||
37 | EW | 620 | 50.00 | ♥3 | 4♠= [N] | צינמן מיכל - דוד אילן | |
38 | EW | 200 | 8.93 | ♦A | 3♠-2 [E] | ||
39 | EW | 1430 | 32.14 | ♣9 | 6♠= [S] | סגלוב חנה - שני גילה | |
40 | EW | 50 | 30.36 | ♠2 | 3♦-1 [W] | ||
41 | EW | -630 | 44.64 | ♥8 | 3N+1 [E] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
42 | EW | 620 | 32.14 | ♣A | 4♠= [S] | ||
43 | EW | 450 | 30.36 | ♣J | 4♠+1 [N] | אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול | |
44 | EW | 50 | 14.29 | ♣Q | 4♠-1 [W] | ||
45 | EW | -100 | 58.93 | ♥A | 4♠-1 [N] | אינגל גיל - מלאך יעקב | |
46 | EW | 140 | 10.71 | ♠A | 3♥= [S] | ||
47 | EW | -100 | 89.29 | ♣A | 4♥-1 [N] | מיוחס מושיקו - ברט יורם | |
48 | EW | -120 | 26.79 | ♠6 | 1N+1 [W] |