תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 28/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 19.40 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אפשטיין אורי - קובאליו סרגיו
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
14343 | אפשטיין אורי | רב אמן ארד | 5428 | 1471 | 88 | 24538 |
86 | קובאליו סרגיו | רב אמן זהב | 18269 | 4020 | 928 | 104869 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 46.75 מקום ישיבה:B17# דרוג: 97 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 920 | 15.38 | ♥K | 6♦= [N] | בקלצוק ארז - טל יוסף | |
2 | EW | 50 | 41.54 | ♥K | 3♠-1 [W] | ||
3 | EW | -50 | 72.31 | ♣3 | 3♠-1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | |
4 | EW | 680 | 77.69 | ♣7 | 4♠+2 [S] | ||
5 | EW | 600 | 47.69 | ♥Q | 5♦= [N] | ראובן עמי - לנדאו שחר | |
6 | EW | 200 | 10.95 | ♠A | 5♦X-1 [E] | ||
7 | EW | 650 | 30.00 | ♣7 | 4♥+1 [N] | בקר ג'ני - גלנטי עמית | |
8 | EW | -170 | 33.08 | ♦3 | 3♥+1 [E] | ||
9 | EW | -750 | 76.92 | ♠7 | 5♣X= [E] | חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון | |
10 | EW | -120 | 98.46 | ♣6 | 1N+1 [W] | ||
11 | EW | -170 | 82.31 | ♣6 | 3♥+1 [W] | שגב חן - אינדיג אופיר | |
12 | EW | -400 | 58.46 | ♥Q | 3N= [E] | ||
13 | EW | 120 | 41.54 | ♦2 | 1N+1 [S] | מירון רוברט - בילגוראי שרה | |
14 | EW | 480 | 33.85 | ♠K | 4♥+2 [N] | ||
15 | EW | 50 | 30.77 | ♠3 | 4♠-1 [W] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
16 | EW | -110 | 66.15 | ♥A | 3♦= [E] | ||
17 | EW | -420 | 70.77 | ♣Q | 4♥= [W] | אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול | |
18 | EW | 140 | 28.13 | ♠4 | 2♥+1 [N] | ||
19 | EW | -110 | 49.23 | ♦J | 2♠= [W] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
20 | EW | -110 | 66.92 | ♦6 | 1♠+1 [E] | ||
21 | EW | 50 | 10.77 | ♣3 | 3N-1 [E] | אלול סימה - שחל אריה | |
22 | EW | 490 | 57.69 | ♣6 | 3N+3 [S] | ||
23 | EW | 660 | 26.15 | ♠3 | 3N+2 [N] | אנטין דוד - לויתן שרה | |
24 | EW | -480 | 50.00 | ♣A | 4♠+2 [W] | ||
25 | EW | 920 | 0.79 | ♥9 | 6♣= [N] | כהן דוד - ניימן יוסף | |
26 | EW | -110 | 89.05 | ♣6 | 3♦= [E] | ||
27 | EW | 50 | 16.41 | ♠K | 3N-1 [E] | זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ | |
28 | EW | -200 | 93.74 | ♣J | 5♠-2 [N] | ||
29 | EW | -200 | 75.78 | ♣3 | 2N-2 [N] | בלס יעקב - וייסבלום כלנית | |
30 | EW | -100 | 64.84 | ♦K | 4♠X-1 [N] | ||
31 | EW | -200 | 80.46 | ♣A | 4♥-2 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה | |
32 | EW | 450 | 7.04 | ♦8 | 4♠+1 [S] | ||
33 | EW | -170 | 39.07 | ♥5 | 3♠+1 [E] | דב אלכס - בן נחום גילי | |
34 | EW | 130 | 13.29 | ♠J | 4♦= [S] | ||
35 | EW | -170 | 71.87 | ♣A | 3♠+1 [W] | אוציטל בוריס - קלר יצחק | |
36 | EW | 630 | 53.91 | ♥9 | 3N+1 [N] | ||
37 | EW | 140 | 46.88 | ♦A | 2♠+1 [S] | רסין רותי - פן אסתר | |
38 | EW | 120 | 74.99 | ♠9 | 1N+1 [S] | ||
39 | EW | 670 | 3.92 | ♣3 | 2♥X= [S] | כהן אבנר - דנן אלן ארי | |
40 | EW | 430 | 18.76 | ♣5 | 3N+1 [N] | ||
41 | EW | 300 | 0.01 | ♥K | 2♠-3 [W] | אלון הדסה - טל משה | |
42 | EW | 100 | 31.25 | ♥K | 4♠-1 [W] | ||
43 | EW | -300 | 36.72 | ♣9 | 5♦X-2 [S] | בורודצקי אדי - חסין נטשה | |
44 | EW | -120 | 81.24 | ♥5 | 1N+1 [E] | ||
45 | EW | 300 | 10.17 | ♠A | 5♣-3 [E] | אבני אבי - ברקן יואל | |
46 | EW | 120 | 72.65 | ♦4 | 2N= [N] | ||
47 | EW | 120 | 43.75 | ♠4 | 2N= [S] | שטאובר אריה - פרידלנדר דודי | |
48 | EW | 0 | 40.48 | PASS |