תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 28/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 19.40 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
לובינסקי יובל - בן נון אביבה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
715 | לובינסקי יובל | רב אמן בינלאומי | 35913 | 5535 | 1613 | 171913 |
19027 | בן נון אביבה | רב אמן | 6828 | 756 | 24 | 15588 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 49.65 מקום ישיבה:A37# דרוג: 73 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 520 | 63.08 | ♠3 | 3N+4 [N] | שפירא דני - שפירא ורדה | |
2 | NS | 50 | 58.46 | ♥A | 3♠-1 [W] | ||
3 | NS | -100 | 13.08 | ♥A | 2♠-2 [S] | סורל רבקה - קיש תמר | |
4 | NS | 710 | 59.23 | ♠2 | 4♠+3 [S] | ||
5 | NS | 100 | 10.77 | ♥T | 3♣X-1 [W] | ויינר שפרה - קרפ דינה | |
6 | NS | 140 | 75.78 | ♥T | 3♠= [N] | ||
7 | NS | 650 | 70.00 | ♣7 | 4♥+1 [N] | הנדל אביהו - פדהצור פועה | |
8 | NS | 50 | 87.69 | ♦A | 4♣-1 [W] | ||
9 | NS | -50 | 77.69 | ♣Q | 5♥-1 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | |
10 | NS | 620 | 63.08 | ♥4 | 4♠= [N] | ||
11 | NS | -420 | 3.08 | ♣6 | 4♥= [W] | וייס יוסי - גלעדי יהודה | |
12 | NS | -430 | 12.31 | ♥Q | 3N+1 [E] | ||
13 | NS | 90 | 10.77 | ♦2 | 1N= [S] | שטרן לוי - כץ שרה | |
14 | NS | 480 | 66.15 | ♠K | 4♥+2 [N] | ||
15 | NS | -140 | 23.08 | ♦5 | 3♠= [W] | שיפטר שושי - וינקלר עמית | |
16 | NS | -50 | 56.92 | ♠A | 4♥-1 [N] | ||
17 | NS | 50 | 83.08 | ♣Q | 3♥-1 [W] | שורץ שחר - דימנט נעם | |
18 | NS | -100 | 27.35 | ♠7 | 2♥-1 [S] | ||
19 | NS | -90 | 66.15 | ♦A | 1N= [E] | סרוסי דוד - שונק שושנה | |
20 | NS | -90 | 53.85 | ♦8 | 1N= [E] | ||
21 | NS | -530 | 6.92 | ♦6 | 3♥X= [E] | בך ורדה - הס רנה | |
22 | NS | 940 | 95.38 | ♦2 | 6♦+1 [N] | ||
23 | NS | 660 | 73.85 | ♠3 | 3N+2 [N] | פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם | |
24 | NS | -480 | 50.00 | ♣A | 4♠+2 [W] | ||
25 | NS | 200 | 32.82 | ♦A | 2♠X-1 [E] | קרמר שמואל - כהן נילי | |
26 | NS | 620 | 94.52 | ♠A | 4♥= [N] | ||
27 | NS | 50 | 83.59 | ♠5 | 3N-1 [W] | פרג רחל - פרג אלי | |
28 | NS | -100 | 38.28 | ♣6 | 4♠-1 [N] | ||
29 | NS | -200 | 24.22 | ♣3 | 3N-2 [N] | זבולון מיקי - גוטפריד שי | |
30 | NS | -300 | 14.85 | ♥K | 5♠X-2 [S] | ||
31 | NS | 50 | 50.00 | ♥A | 3♠-1 [E] | זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | |
32 | NS | -50 | 7.82 | ♦8 | 5♠-1 [S] | ||
33 | NS | 420 | 99.99 | ♠5 | 4♥= [N] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
34 | NS | 100 | 71.09 | ♥9 | 3♠-2 [E] | ||
35 | NS | -170 | 28.13 | ♠3 | 3♠+1 [W] | נוסצקי מיכל - סעדה נטלי | |
36 | NS | 130 | 7.82 | ♥Q | 3♦+1 [S] | ||
37 | NS | 300 | 99.99 | ♠K | 4♥X-2 [E] | מור מוטי - גרינברג שלווה | |
38 | NS | -50 | 6.26 | ♠T | 3N-1 [S] | ||
39 | NS | 110 | 60.15 | ♣6 | 2♥= [S] | לוין יואב - לוין יובל | |
40 | NS | -50 | 14.85 | ♣7 | 3N-1 [N] | ||
41 | NS | 120 | 78.90 | ♣T | 1N+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | |
42 | NS | 100 | 68.75 | ♥K | 3N-1 [W] | ||
43 | NS | 800 | 99.99 | ♣4 | 4♠X-4 [E] | פרטיג מיכאל - שטרק איתי | |
44 | NS | -150 | 6.26 | ♦2 | 1N+2 [W] | ||
45 | NS | -100 | 43.75 | ♠Q | 4♥-1 [S] | שגיב יהודה - אורנשטיין איתן | |
46 | NS | 400 | 82.80 | ♦4 | 3N= [N] | ||
47 | NS | -100 | 32.04 | ♣J | 3N-1 [S] | מזרחי יפה - נוה גל | |
48 | NS | -100 | 28.58 | ♥K | 4♣-2 [S] |