תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 28/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 19.40 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
בן-אפרים רן - רוזנטל אבי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
4103 | בן-אפרים רן | רב אמן | 8420 | 1078 | 30 | 20700 |
17556 | רוזנטל אבי | רב אמן | 8123 | 1225 | 40 | 22373 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 54.29 מקום ישיבה:A82# דרוג: 30 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 920 | 15.38 | ♥A | 6♣= [S] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
2 | EW | -110 | 68.46 | ♥T | 2♠= [E] | ||
3 | EW | 110 | 44.62 | ♥A | 2♠= [S] | אלול סימה - שחל אריה | |
4 | EW | 710 | 40.77 | ♠6 | 4♠+3 [S] | ||
5 | EW | 600 | 47.69 | ♣7 | 5♦= [N] | אנטין דוד - לויתן שרה | |
6 | EW | 200 | 10.95 | ♠A | 5♦X-1 [E] | ||
7 | EW | -100 | 73.85 | ♠J | 6♥-1 [N] | כהן דוד - ניימן יוסף | |
8 | EW | -420 | 73.85 | ♦2 | 4♥= [E] | ||
9 | EW | -750 | 76.92 | ♠3 | 5♣X= [E] | זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ | |
10 | EW | 620 | 36.92 | ♥7 | 4♠= [N] | ||
11 | EW | 50 | 62.31 | ♣6 | 5♥-1 [W] | בלס יעקב - וייסבלום כלנית | |
12 | EW | -400 | 58.46 | ♥Q | 3N= [E] | ||
13 | EW | 120 | 41.54 | ♦2 | 1N+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט מיכאלה | |
14 | EW | 480 | 33.85 | ♠K | 4♥+2 [N] | ||
15 | EW | -140 | 76.92 | ♥A | 3♠= [W] | דב אלכס - בן נחום גילי | |
16 | EW | -150 | 85.38 | ♥A | 4♦+1 [E] | ||
17 | EW | 100 | 6.15 | ♣Q | 4♥-2 [W] | אוציטל בוריס - קלר יצחק | |
18 | EW | -100 | 72.65 | ♥J | 3♥-1 [N] | ||
19 | EW | -170 | 95.38 | ♦J | 2♠+2 [W] | רסין רותי - פן אסתר | |
20 | EW | -110 | 66.92 | ♥6 | 1♠+1 [W] | ||
21 | EW | -200 | 76.92 | ♠3 | 2♥+3 [E] | כהן אבנר - דנן אלן ארי | |
22 | EW | 460 | 86.15 | ♣6 | 3N+2 [S] | ||
23 | EW | 630 | 57.69 | ♥6 | 3N+1 [S] | אלון הדסה - טל משה | |
24 | EW | -800 | 81.54 | ♦K | 5♣X-4 [N] | ||
25 | EW | 130 | 78.12 | ♠9 | 3♦+1 [S] | בורודצקי אדי - חסין נטשה | |
26 | EW | 730 | 2.36 | ♠K | 3♥X= [N] | ||
27 | EW | 50 | 16.41 | ♠K | 3N-1 [E] | אבני אבי - ברקן יואל | |
28 | EW | -100 | 61.72 | ♣J | 4♠-1 [N] | ||
29 | EW | -80 | 28.13 | ♥K | 1♠= [W] | שטאובר אריה - פרידלנדר דודי | |
30 | EW | -300 | 85.15 | ♥3 | 5♠X-2 [S] | ||
31 | EW | -200 | 80.46 | ♣K | 4♥-2 [S] | פינטו תמר - קופלביץ דולי | |
32 | EW | 420 | 50.00 | ♦8 | 4♠= [S] | ||
33 | EW | -420 | 60.93 | ♦Q | 4♠= [E] | נסלרוט אברהם - כהן-טל ישי | |
34 | EW | 50 | 51.56 | ♥9 | 3♠-1 [E] | ||
35 | EW | -140 | 32.82 | ♥5 | 3♠= [W] | טרגן אפרים - איטח אלברט | |
36 | EW | 630 | 53.91 | ♥8 | 3N+1 [N] | ||
37 | EW | 120 | 67.96 | ♦K | 1N+1 [S] | רום מיכל - אלספל חנן | |
38 | EW | 150 | 47.66 | ♠T | 1N+2 [S] | ||
39 | EW | 100 | 67.18 | ♠A | 3♣-1 [E] | ויסר חיים - כהן ליאור | |
40 | EW | 400 | 52.34 | ♣7 | 3N= [N] | ||
41 | EW | 120 | 21.10 | ♣T | 1N+1 [N] | גרינברג ניר - קליש אבי | |
42 | EW | 100 | 31.25 | ♥K | 4♠-1 [W] | ||
43 | EW | -590 | 89.83 | ♥6 | 4♥X= [W] | לוי עובדיה - אפלבוים שלום | |
44 | EW | -110 | 64.06 | ♥Q | 3♣= [E] | ||
45 | EW | 1100 | 0.01 | ♦2 | 5♣X-4 [E] | מרקוס עידו - מרקוס עמירם | |
46 | EW | 150 | 46.09 | ♦A | 2♣+3 [N] | ||
47 | EW | -200 | 85.15 | ♥6 | 3N-2 [S] | עזרא משה - מנחם אבינועם | |
48 | EW | 0 | 40.48 | PASS |