תדפיס אישי
פסטיבל אונליין - מוקדמות זוגות פתוחה | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 28/04/21 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 19.40 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
יזהר רפי - פרץ פולדי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
15459 | יזהר רפי | אמן בכיר זהב | 10091 | 733 | 10 | 17921 |
15460 | פרץ פולדי | רב אמן | 10194 | 751 | 10 | 18204 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 50.35 מקום ישיבה:A99# דרוג: 65 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 920 | 15.38 | ♥K | 6♦= [N] | פינטו תמר - קופלביץ דולי | |
2 | EW | 50 | 41.54 | ♥A | 3♠-1 [W] | ||
3 | EW | 140 | 27.69 | ♥A | 2♠+1 [S] | נסלרוט אברהם - כהן-טל ישי | |
4 | EW | 710 | 40.77 | ♣7 | 4♠+3 [S] | ||
5 | EW | 600 | 47.69 | ♥Q | 5♦= [N] | טרגן אפרים - איטח אלברט | |
6 | EW | -130 | 76.56 | ♣9 | 4♦= [E] | ||
7 | EW | 650 | 30.00 | ♠J | 4♥+1 [N] | רום מיכל - אלספל חנן | |
8 | EW | -420 | 73.85 | ♦3 | 4♥= [E] | ||
9 | EW | -750 | 76.92 | ♥Q | 5♣X= [E] | ויסר חיים - כהן ליאור | |
10 | EW | 620 | 36.92 | ♥4 | 4♠= [N] | ||
11 | EW | -170 | 82.31 | ♣6 | 3♥+1 [W] | גרינברג ניר - קליש אבי | |
12 | EW | -130 | 27.69 | ♥Q | 3♣+1 [E] | ||
13 | EW | 380 | 0.00 | ♦2 | 1NX+1 [S] | לוי עובדיה - אפלבוים שלום | |
14 | EW | 480 | 33.85 | ♠K | 4♥+2 [N] | ||
15 | EW | 100 | 6.92 | ♦5 | 4♠-2 [W] | מרקוס עידו - מרקוס עמירם | |
16 | EW | -200 | 89.23 | ♥Q | 3♠+2 [W] | ||
17 | EW | -420 | 70.77 | ♠A | 4♥= [W] | עזרא משה - מנחם אבינועם | |
18 | EW | -180 | 89.05 | ♣K | 1NX= [W] | ||
19 | EW | -140 | 71.54 | ♦J | 3♠= [W] | בקלצוק ארז - טל יוסף | |
20 | EW | -110 | 66.92 | ♦Q | 2♠= [W] | ||
21 | EW | -140 | 45.38 | ♦6 | 2♥+1 [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | |
22 | EW | 920 | 20.00 | ♠3 | 6♦= [N] | ||
23 | EW | 660 | 26.15 | ♠3 | 3N+2 [N] | ראובן עמי - לנדאו שחר | |
24 | EW | -450 | 26.15 | ♣A | 4♠+1 [W] | ||
25 | EW | 490 | 30.47 | ♦5 | 3N+3 [N] | בקר ג'ני - גלנטי עמית | |
26 | EW | 100 | 66.40 | ♣A | 4♦-1 [W] | ||
27 | EW | 50 | 16.41 | ♠5 | 4♥-1 [W] | חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון | |
28 | EW | -100 | 61.72 | ♣J | 4♠-1 [N] | ||
29 | EW | -200 | 75.78 | ♣7 | 2N-2 [N] | שגב חן - אינדיג אופיר | |
30 | EW | -100 | 64.84 | ♥3 | 5♠X-1 [S] | ||
31 | EW | -200 | 80.46 | ♣A | 4♥-2 [S] | מירון רוברט - בילגוראי שרה | |
32 | EW | -100 | 96.86 | ♣A | 6♠-2 [S] | ||
33 | EW | -420 | 60.93 | ♦Q | 4♠= [E] | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | |
34 | EW | 50 | 51.56 | ♥9 | 3♠-1 [E] | ||
35 | EW | -170 | 71.87 | ♥5 | 3♠+1 [W] | אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול | |
36 | EW | 660 | 18.76 | ♥Q | 3N+2 [S] | ||
37 | EW | 140 | 46.88 | ♦A | 2♠+1 [S] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
38 | EW | 130 | 57.81 | ♥Q | 3♦+1 [S] | ||
39 | EW | 200 | 15.63 | ♥3 | 3N-2 [W] | אלול סימה - שחל אריה | |
40 | EW | 400 | 52.34 | ♠3 | 3N= [N] | ||
41 | EW | -100 | 96.08 | ♠5 | 2♦-2 [N] | אנטין דוד - לויתן שרה | |
42 | EW | 100 | 31.25 | ♥K | 3♠-1 [W] | ||
43 | EW | -590 | 89.83 | ♣Q | 4♥X= [W] | כהן דוד - ניימן יוסף | |
44 | EW | 50 | 38.28 | ♥Q | 3♣-1 [E] | ||
45 | EW | 140 | 28.91 | ♠Q | 3♥= [S] | זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ | |
46 | EW | 120 | 72.65 | ♦4 | 2N= [N] | ||
47 | EW | 120 | 43.75 | ♥6 | 2N= [S] | בלס יעקב - וייסבלום כלנית | |
48 | EW | 100 | 23.82 | ♣K | 3♥-1 [E] |