תדפיס אישי
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 07/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.98 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
מילנר חיה - שריבמן ויקטור
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
9800 | מילנר חיה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
19895 | שריבמן ויקטור | אמן בכיר כסף | 3990 | 349 | 7 | 7830 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 13.42 מקום ישיבה:A14# דרוג: 26 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 420 | 4.91 | ♣Q | 4♥= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
2 | NS | 600 | -4.38 | ♣Q | 3N= [S] | ||
3 | NS | 200 | 12.97 | ♣T | 6N-2 [W] | עוזר מיכל - גל-אור אלכס | |
4 | NS | 660 | 8.52 | ♥7 | 3N+2 [N] | ||
5 | NS | -500 | -7.00 | ♣J | 3♦X-2 [N] | טל גו - שפי אבי | |
6 | NS | -710 | -2.91 | ♠6 | 4♠+3 [E] | ||
7 | NS | -660 | 0.30 | ♥8 | 3N+2 [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | |
8 | NS | 920 | 2.73 | ♦6 | 6♣= [S] | ||
9 | NS | 130 | -1.94 | ♣5 | 2♦+2 [N] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
10 | NS | -680 | 3.24 | ♦Q | 5♠+1 [W] | ||
11 | NS | -170 | -1.88 | ♦K | 3♠+1 [E] | רביב דודי - אוליאמפרל אשר | |
12 | NS | -170 | -4.03 | ♥A | 3♠+1 [W] | ||
13 | NS | 620 | -1.00 | ♠J | 4♥= [N] | לויט-פורת רות - זינגר מריקה | |
14 | NS | 170 | 1.15 | ♣J | 3♥+1 [N] | ||
15 | NS | 110 | 1.18 | ♦A | 2♥= [S] | פירסט רונית - הרבסט מיכאלה | |
16 | NS | -100 | -2.00 | ♣8 | 1NX-1 [N] | ||
17 | NS | 110 | -0.42 | ♦5 | 3♣= [N] | סדיס גובינה - מרקוס עמירם | |
18 | NS | 650 | 3.33 | ♦9 | 4♠+1 [N] | ||
19 | NS | -1430 | -10.30 | ♥5 | 6♠= [E] | סגלוב חנה - שני גילה | |
20 | NS | 110 | -0.22 | ♥K | 2♣+1 [N] | ||
21 | NS | -100 | -6.39 | ♦A | 3♥-1 [N] | סוכמן צבי - שזר ארנון | |
22 | NS | -650 | -0.52 | ♠J | 4♥+1 [W] | ||
23 | NS | -110 | -2.52 | ♣K | 2♥= [E] | פרחי לינה - לוי יצחק | |
24 | NS | -210 | 4.76 | ♦5 | 2N+3 [E] | ||
25 | NS | -140 | -1.21 | ♦A | 2♥+1 [W] | בריפמן אפרים - קונפינו יוסי | |
26 | NS | -690 | -2.15 | ♥5 | 3N+3 [W] | ||
27 | NS | 460 | 2.52 | ♣8 | 3N+2 [N] | רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה | |
28 | NS | 50 | 8.85 | ♥6 | 4♠-1 [E] | ||
29 | NS | -110 | 9.85 | ♣J | 2♠= [E] | קרביץ אריה - רום מיכל | |
30 | NS | -190 | 2.03 | ♠6 | 2♣+5 [E] | ||
31 | NS | -440 | 4.70 | ♣A | 5♦+2 [E] | ברוידא שרה - חכימי תמר | |
32 | NS | -650 | 0.21 | ♣A | 4♠+1 [E] | ||
33 | NS | 50 | 4.58 | ♥8 | 5♣-1 [E] | אורי עמי - קובאליו סרגיו | |
34 | NS | 630 | 7.06 | ♠4 | 3N+1 [N] | ||
35 | NS | -630 | -1.64 | ♣9 | 3N+1 [E] | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | |
36 | NS | -400 | -6.09 | ♠6 | 3N-4 [S] | ||
37 | NS | 150 | -6.76 | ♦J | 3♣+2 [N] | אורנשטיין איתן - ידלין דורון | |
38 | NS | 400 | -0.18 | ♠9 | 3N= [S] | ||
39 | NS | -1460 | -5.03 | ♣7 | 6♠+1 [W] | טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה | |
40 | NS | -100 | -4.24 | ♦T | 3♣-2 [N] | ||
41 | NS | -100 | 6.12 | ♦3 | 5♥X-1 [N] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
42 | NS | -650 | -4.56 | ♠9 | 4♥+1 [W] | ||
43 | NS | 450 | 1.48 | ♥9 | 4♠+1 [S] | אבני אבי - ברקן יואל | |
44 | NS | -200 | -2.58 | ♣A | 4♠-2 [N] | ||
45 | NS | 120 | -5.82 | ♥7 | 2N= [N] | רז מזל - רגב נחום | |
46 | NS | -300 | 0.34 | ♥9 | 5♦X-2 [S] | ||
47 | NS | 50 | 4.67 | ♠5 | 4N-1 [W] | קופמן שרה - מילצן דרור | |
48 | NS | 100 | 3.69 | ♣J | 3♥-1 [E] |