תדפיס אישי
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 07/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.98 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
כהן שולה - כהן שירה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
2253 | כהן שולה | רב אמן | 10907 | 876 | 15 | 20417 |
14618 | כהן שירה | אמן בכיר | 3461 | 202 | 2 | 5581 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -37.78 מקום ישיבה:A29# דרוג: 54 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 400 | 4.27 | ♣8 | 3N= [S] | עוזר מיכל - גל-אור אלכס | |
2 | NS | 620 | -3.84 | ♣Q | 5♦+1 [S] | ||
3 | NS | -690 | 0.64 | ♣9 | 3N+3 [W] | טל גו - שפי אבי | |
4 | NS | 660 | 8.52 | ♠3 | 3N+2 [N] | ||
5 | NS | -170 | -0.45 | ♣A | 3♥+1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | |
6 | NS | -710 | -2.91 | ♦K | 4♠+3 [E] | ||
7 | NS | -660 | 0.30 | ♦3 | 3N+2 [E] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
8 | NS | 480 | -6.67 | ♦T | 4♥+2 [N] | ||
9 | NS | 140 | -1.70 | ♥Q | 2♠+1 [S] | רביב דודי - אוליאמפרל אשר | |
10 | NS | -680 | 3.24 | ♦2 | 4♠+2 [W] | ||
11 | NS | 50 | 3.61 | ♥J | 4♠-1 [E] | לויט-פורת רות - זינגר מריקה | |
12 | NS | 50 | 0.70 | ♥K | 5♦-1 [E] | ||
13 | NS | 630 | -0.97 | ♠J | 3N+1 [N] | פירסט רונית - הרבסט מיכאלה | |
14 | NS | 150 | 0.12 | ♣J | 2N+1 [N] | ||
15 | NS | 100 | 1.12 | ♥J | 2♦X-1 [W] | סדיס גובינה - מרקוס עמירם | |
16 | NS | -110 | -2.19 | ♦J | 2♣+1 [E] | ||
17 | NS | -150 | -6.42 | ♥4 | 3N-3 [N] | סגלוב חנה - שני גילה | |
18 | NS | 620 | 2.33 | ♣5 | 4♠= [N] | ||
19 | NS | -690 | 1.45 | ♣8 | 3N+3 [E] | סוכמן צבי - שזר ארנון | |
20 | NS | 110 | -0.22 | ♥K | 2♣+1 [N] | ||
21 | NS | 140 | -0.64 | ♦A | 2♥+1 [N] | פרחי לינה - לוי יצחק | |
22 | NS | -200 | 9.27 | ♠J | 3♥+2 [W] | ||
23 | NS | 150 | 3.94 | ♠2 | 1N+2 [N] | בריפמן אפרים - קונפינו יוסי | |
24 | NS | -480 | -2.18 | ♦8 | 4♥+2 [W] | ||
25 | NS | -110 | -0.18 | ♣J | 2♥= [W] | רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה | |
26 | NS | -630 | -0.24 | ♦6 | 3N+1 [W] | ||
27 | NS | 460 | 2.52 | ♣T | 3N+2 [N] | קרביץ אריה - רום מיכל | |
28 | NS | -170 | 4.39 | ♥5 | 3♠+1 [E] | ||
29 | NS | -630 | -0.85 | ♠9 | 3N+1 [W] | ברוידא שרה - חכימי תמר | |
30 | NS | -520 | -6.18 | ♣9 | 3N+4 [E] | ||
31 | NS | -980 | -6.76 | ♣A | 6♥= [E] | אורי עמי - קובאליו סרגיו | |
32 | NS | -660 | 0.21 | ♥9 | 3N+2 [W] | ||
33 | NS | -100 | 1.03 | ♣A | 3♥-2 [N] | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | |
34 | NS | -80 | -6.82 | ♦A | 1♠= [E] | ||
35 | NS | -660 | -2.61 | ♣9 | 3N+2 [E] | אורנשטיין איתן - ידלין דורון | |
36 | NS | -500 | -8.09 | ♠J | 3♦X-2 [N] | ||
37 | NS | 110 | -7.36 | ♣3 | 2♠= [S] | טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה | |
38 | NS | 400 | -0.18 | ♣6 | 3N= [S] | ||
39 | NS | -1470 | -5.12 | ♦7 | 6N+1 [W] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
40 | NS | -400 | -10.18 | ♥8 | 3N= [W] | ||
41 | NS | -300 | 3.52 | ♦A | 5♥X-2 [S] | אבני אבי - ברקן יואל | |
42 | NS | A | 0.00 | A | |||
43 | NS | 480 | 2.33 | ♣J | 4♠+2 [S] | רז מזל - רגב נחום | |
44 | NS | -140 | -1.06 | ♦6 | 3♥= [W] | ||
45 | NS | 600 | 3.82 | ♣Q | 3N= [N] | קופמן שרה - מילצן דרור | |
46 | NS | -500 | -4.03 | ♠3 | 5♦X-3 [S] | ||
47 | NS | -400 | -4.82 | ♠5 | 3N= [W] | שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי | |
48 | NS | -140 | -2.44 | ♣J | 3♥= [E] |