תדפיס אישי
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 07/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.98 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
13110 | אגרוניק גריגורי | רב אמן ארד | 13463 | 1739 | 122 | 36953 |
2054 | מנדלבאום יצחק | רב אמן כסף | 27759 | 2723 | 155 | 62739 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 12.35 מקום ישיבה:A47# דרוג: 27 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -50 | 5.76 | ♠T | 3N-1 [S] | בן-אברהם זאב - דוד אליהו | |
2 | EW | 640 | 3.09 | ♣Q | 5♦+2 [S] | ||
3 | EW | -720 | 0.12 | ♣7 | 3N+4 [W] | וילסקר בוריס - ללוש יעל | |
4 | EW | -100 | 4.79 | ♦T | 3N-1 [N] | ||
5 | EW | 110 | -5.61 | ♣J | 3♣= [N] | עמר אבי - צייטין דוד | |
6 | EW | -710 | 2.91 | ♦K | 4♠+3 [E] | ||
7 | EW | -690 | 0.70 | ♥K | 3N+3 [E] | כהן אבנר - רז ניסן | |
8 | EW | 480 | 6.67 | ♦T | 4♥+2 [N] | ||
9 | EW | 110 | 2.58 | ♦3 | 2♦+1 [N] | לבנאור אדמונד - הרפז דורון | |
10 | EW | -1460 | 10.61 | ♥5 | 6♠+1 [W] | ||
11 | EW | 400 | -10.12 | ♣6 | 3N= [S] | יוני קייטילה - לביא משה | |
12 | EW | 790 | -11.73 | ♠A | 4♥X= [S] | ||
13 | EW | 680 | -0.70 | ♣T | 4♥+2 [N] | אורן יוסף - וויינשטוק פאול | |
14 | EW | 420 | -6.79 | ♣J | 4♥= [N] | ||
15 | EW | 170 | -3.15 | ♣T | 1♥+3 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | |
16 | EW | -50 | 0.28 | ♣8 | 1N-1 [N] | ||
17 | EW | 110 | 0.42 | ♠9 | 3♣= [N] | טרגן אפרים - שחר יובל | |
18 | EW | 620 | -2.33 | ♣9 | 4♠= [N] | ||
19 | EW | -680 | -1.61 | ♦9 | 4♠+2 [W] | גולדרינג אהובה - בן נון אביבה | |
20 | EW | 110 | 0.22 | ♥K | 3♣= [N] | ||
21 | EW | 140 | 0.64 | ♠5 | 2♥+1 [N] | שיפטר שושי - וינקלר עמית | |
22 | EW | -650 | 0.52 | ♥3 | 4♥+1 [W] | ||
23 | EW | 100 | -2.61 | ♣K | 4♥-1 [E] | שפט ברכה - כליף אילנה | |
24 | EW | -490 | 2.27 | ♣3 | 3N+3 [E] | ||
25 | EW | -140 | 1.21 | ♥5 | 2♥+1 [W] | פינטו תמר - יעקב אברהם | |
26 | EW | -660 | 1.21 | ♥8 | 3N+2 [E] | ||
27 | EW | 420 | -1.52 | ♠2 | 4♠= [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | |
28 | EW | -450 | 2.48 | ♣J | 4♠+1 [E] | ||
29 | EW | -600 | -0.12 | ♥6 | 3N= [W] | שניידר ישי - שניידר בלה | |
30 | EW | -150 | -3.15 | ♦8 | 2N+1 [E] | ||
31 | EW | -940 | 6.15 | ♣A | 6♦+1 [E] | זילברבוש שמואל - ורד נח | |
32 | EW | -650 | -0.21 | ♠3 | 4♠+1 [E] | ||
33 | EW | -500 | 8.30 | ♣K | 4♥X-3 [N] | הזנפרץ אתי - שעובי אביהוא | |
34 | EW | 600 | -6.52 | ♠4 | 3N= [N] | ||
35 | EW | -660 | 2.61 | ♠Q | 3N+2 [E] | רחימי רחמים - קרפ דינה | |
36 | EW | -100 | -0.52 | ♠J | 3♦-1 [N] | ||
37 | EW | 660 | -3.24 | ♥T | 4N+1 [N] | גרינברג ניר - קליש אבי | |
38 | EW | 430 | -0.79 | ♣6 | 3N+1 [S] | ||
39 | EW | -1470 | 5.12 | ♦7 | 6N+1 [W] | כהן שולה - כהן שירה | |
40 | EW | -400 | 10.18 | ♥8 | 3N= [W] | ||
41 | EW | -100 | -6.12 | ♦3 | 5♥X-1 [N] | מילנר חיה - שריבמן ויקטור | |
42 | EW | -650 | 4.56 | ♠9 | 4♥+1 [W] | ||
43 | EW | 480 | -2.33 | ♠2 | 4♠+2 [S] | אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי | |
44 | EW | 50 | -3.39 | ♦6 | 4♥-1 [W] | ||
45 | EW | 120 | 5.82 | ♦5 | 2N= [N] | מרק סוניה - וייסבלום כלנית | |
46 | EW | -500 | 4.03 | ♠6 | 5♦X-3 [S] | ||
47 | EW | 50 | -4.67 | ♥T | 6♦-1 [W] | לזר שוקי - הופפלד אריה | |
48 | EW | 100 | -3.69 | ♣J | 3♥-1 [E] |