תדפיס אישי
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 07/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.98 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
יוני קייטילה - לביא משה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
25065 | יוני קייטילה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
364 | לביא משה | רב אמן ארד | 12224 | 1470 | 155 | 34674 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 33.42 מקום ישיבה:A7# דרוג: 15 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -50 | -5.76 | ♣9 | 3N-1 [S] | ברוידא שרה - חכימי תמר | |
2 | NS | 640 | -3.09 | ♣6 | 5♦+2 [S] | ||
3 | NS | -720 | -0.12 | ♥6 | 3N+4 [E] | אורי עמי - קובאליו סרגיו | |
4 | NS | -400 | -9.85 | ♥7 | 2♦XX-1 [N] | ||
5 | NS | -110 | 1.03 | ♥2 | 2♥= [E] | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | |
6 | NS | -260 | 7.24 | ♦K | 2♠+5 [E] | ||
7 | NS | -620 | 1.33 | ♥A | 5♣+1 [E] | אורנשטיין איתן - ידלין דורון | |
8 | NS | 520 | -5.88 | ♦6 | 3N+4 [S] | ||
9 | NS | -50 | -6.06 | ♠4 | 3N-1 [S] | טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה | |
10 | NS | -1460 | -10.61 | ♥5 | 6♠+1 [W] | ||
11 | NS | 400 | 10.12 | ♣6 | 3N= [S] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
12 | NS | 790 | 11.73 | ♠A | 4♥X= [S] | ||
13 | NS | 1700 | 13.76 | ♣A | 3♠X-6 [W] | אבני אבי - ברקן יואל | |
14 | NS | -100 | -6.18 | ♣J | 4♠-2 [N] | ||
15 | NS | 100 | 1.12 | ♥J | 2♦X-1 [W] | רז מזל - רגב נחום | |
16 | NS | 110 | 3.69 | ♣8 | 3♦= [N] | ||
17 | NS | 150 | 0.67 | ♦5 | 2N+1 [N] | קופמן שרה - מילצן דרור | |
18 | NS | 600 | 1.58 | ♣Q | 3N= [S] | ||
19 | NS | -650 | 2.33 | ♣Q | 4♠+1 [E] | שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי | |
20 | NS | 90 | -0.72 | ♥K | 1N= [N] | ||
21 | NS | 300 | 3.36 | ♥7 | 3♦X-2 [E] | פרקש רות - גורן עודד | |
22 | NS | -620 | 0.48 | ♠J | 4♥= [W] | ||
23 | NS | 100 | 2.61 | ♥2 | 2♥-1 [E] | עזרא יצחק - אברמוב בנימין | |
24 | NS | -400 | 0.42 | ♠Q | 3N= [E] | ||
25 | NS | -110 | -0.18 | ♣J | 2♥= [W] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | |
26 | NS | -1150 | -10.88 | ♥5 | 3NX+2 [W] | ||
27 | NS | 450 | 2.52 | ♦6 | 4♠+1 [S] | הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח | |
28 | NS | -510 | -4.15 | ♦3 | 4♠+3 [E] | ||
29 | NS | -630 | -0.85 | ♦3 | 3N+1 [W] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
30 | NS | -400 | -3.03 | ♦8 | 3N= [E] | ||
31 | NS | -440 | 4.70 | ♣A | 5♦+2 [E] | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | |
32 | NS | -660 | 0.21 | ♥6 | 3N+2 [W] | ||
33 | NS | 100 | 5.85 | ♦Q | 5♣X-1 [E] | קרמר שמואל - שאקי דן | |
34 | NS | 660 | 7.82 | ♣5 | 3N+2 [N] | ||
35 | NS | -630 | -1.64 | ♦J | 3N+1 [E] | רדלר חיה - דימנט נעם | |
36 | NS | 120 | 5.76 | ♦9 | 1N+1 [N] | ||
37 | NS | -100 | -9.76 | ♥T | 6♣-1 [N] | אלול סימה - רגב יורם | |
38 | NS | 430 | 0.79 | ♣5 | 3N+1 [S] | ||
39 | NS | -710 | 7.70 | ♣Q | 4♠+3 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
40 | NS | 100 | 0.64 | ♣7 | 3♠-2 [E] | ||
41 | NS | 420 | 12.97 | ♦A | 4♥= [S] | עוזר מיכל - גל-אור אלכס | |
42 | NS | -620 | -3.69 | ♣J | 4♥= [W] | ||
43 | NS | 480 | 2.33 | ♣J | 4♠+2 [S] | טל גו - שפי אבי | |
44 | NS | -200 | -2.58 | ♣A | 4♠-2 [N] | ||
45 | NS | 600 | 3.82 | ♣Q | 3N= [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | |
46 | NS | AP | 3.00 | A | |||
47 | NS | -400 | -4.82 | ♠T | 3N= [E] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
48 | NS | 100 | 3.69 | ♣J | 3♥-1 [E] |