תדפיס אישי
אליפות ישראל לסניורים 2021 - חצי הגמר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 07/05/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.98 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
וילסקר בוריס - ללוש יעל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
10360 | וילסקר בוריס | רב אמן ארד | 4772 | 1641 | 198 | 31082 |
13303 | ללוש יעל | אמן בכיר זהב | 5666 | 481 | 15 | 11226 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 22.77 מקום ישיבה:A9# דרוג: 20 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 400 | 4.27 | ♠T | 3N= [S] | טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה | |
2 | NS | 1370 | 9.06 | ♠A | 6♦= [S] | ||
3 | NS | -720 | -0.12 | ♣7 | 3N+4 [W] | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | |
4 | NS | -100 | -4.79 | ♦T | 3N-1 [N] | ||
5 | NS | -140 | 0.18 | ♣A | 3♥= [E] | אבני אבי - ברקן יואל | |
6 | NS | -230 | 7.52 | ♠3 | 3♠+3 [E] | ||
7 | NS | -620 | 1.33 | ♥8 | 4♠= [W] | רז מזל - רגב נחום | |
8 | NS | 520 | -5.88 | ♦5 | 3N+4 [S] | ||
9 | NS | 1100 | 13.42 | ♦T | 1♥X-4 [E] | קופמן שרה - מילצן דרור | |
10 | NS | -1430 | -10.24 | ♦Q | 6♠= [W] | ||
11 | NS | 110 | 4.94 | ♠4 | 3♦= [S] | שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי | |
12 | NS | 100 | 1.79 | ♣8 | 4♠X-1 [W] | ||
13 | NS | 1400 | 11.58 | ♥5 | 3♠X-5 [W] | פרקש רות - גורן עודד | |
14 | NS | 170 | 1.15 | ♣J | 3♥+1 [N] | ||
15 | NS | -200 | -6.30 | ♦J | 3♣-2 [N] | עזרא יצחק - אברמוב בנימין | |
16 | NS | -100 | -2.00 | ♣8 | 1N-2 [N] | ||
17 | NS | 120 | -0.06 | ♦5 | 2N= [N] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | |
18 | NS | 650 | 3.33 | ♠7 | 4♠+1 [N] | ||
19 | NS | -1430 | -10.30 | ♦T | 6♠= [W] | הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח | |
20 | NS | 130 | 0.63 | ♥K | 2♣+2 [N] | ||
21 | NS | 140 | -0.64 | ♣A | 2♥+1 [N] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
22 | NS | -620 | 0.48 | ♠J | 4♥= [W] | ||
23 | NS | 110 | 2.76 | ♠2 | 2♣+1 [N] | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | |
24 | NS | -460 | -1.36 | ♣6 | 3N+2 [E] | ||
25 | NS | 100 | 4.97 | ♣J | 1N-1 [W] | קרמר שמואל - שאקי דן | |
26 | NS | -600 | 0.67 | ♦6 | 3N= [W] | ||
27 | NS | -50 | -8.76 | ♠2 | 6♠-1 [S] | רדלר חיה - דימנט נעם | |
28 | NS | -170 | 4.39 | ♥5 | 3♠+1 [E] | ||
29 | NS | -630 | -0.85 | ♦8 | 3N+1 [W] | אלול סימה - רגב יורם | |
30 | NS | -420 | -3.85 | ♣9 | 4♥= [E] | ||
31 | NS | -510 | 3.09 | ♠2 | 4♥+3 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
32 | NS | -690 | -0.82 | ♥4 | 3N+3 [E] | ||
33 | NS | -100 | 1.03 | ♣A | 3♥-2 [N] | עוזר מיכל - גל-אור אלכס | |
34 | NS | 240 | -0.30 | ♠4 | 1N+5 [N] | ||
35 | NS | 100 | 10.76 | ♠8 | 4♥-1 [W] | טל גו - שפי אבי | |
36 | NS | 500 | 11.45 | ♦5 | 3♥X-2 [E] | ||
37 | NS | 660 | 3.24 | ♦J | 3N+2 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | |
38 | NS | 430 | 0.79 | ♣6 | 3N+1 [S] | ||
39 | NS | -1460 | -5.03 | ♠3 | 6♠+1 [W] | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | |
40 | NS | -110 | -4.27 | ♥8 | 3♦= [W] | ||
41 | NS | -1740 | -13.27 | ♦6 | 6♣X+1 [E] | רביב דודי - אוליאמפרל אשר | |
42 | NS | -650 | -4.56 | ♠9 | 4♥+1 [W] | ||
43 | NS | 450 | 1.48 | ♥T | 4♠+1 [S] | לויט-פורת רות - זינגר מריקה | |
44 | NS | -200 | -2.58 | ♣A | 4♠-2 [N] | ||
45 | NS | 630 | 4.45 | ♣Q | 3N+1 [N] | פירסט רונית - הרבסט מיכאלה | |
46 | NS | -420 | -2.25 | ♥Q | 4♠= [E] | ||
47 | NS | 50 | 4.67 | ♠5 | 4N-1 [W] | סדיס גובינה - מרקוס עמירם | |
48 | NS | -140 | -2.44 | ♣J | 3♥= [E] |