תדפיס אישי
זוגות IMP - פסטיבל אילת 2021 | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 16/11/21 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 15.26 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
715 | לובינסקי יובל | רב אמן בינלאומי | 35913 | 5535 | 1613 | 171913 |
19471 | גוניק אורנה | אמן בכיר זהב | 8702 | 682 | 22 | 16622 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -39.0 מקום ישיבה:E1EW דרוג: 54 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -150 | 1.00 | ♣A | 2♣+3 [W] | יעקב אברהם - פרידלנדר דודי | |
2 | EW | 600 | -3.00 | ♥Q | 3N= [S] | ||
3 | EW | 990 | -9.00 | ♣Q | 6N= [N] | ברקמן מאיר - פרי מוטי | |
4 | EW | -400 | 3.00 | ♥A | 5♣-4 [S] | ||
5 | EW | -490 | 5.00 | ♠9 | 3N+3 [W] | גנס בוב - בלאט לובומיר | |
6 | EW | 100 | -16.00 | ♦9 | 7N-1 [W] | ||
7 | EW | 200 | -8.00 | ♦8 | 5♣-2 [W] | קופלביץ דולי - שינבאום שלמה | |
8 | EW | 420 | 1.00 | ♦2 | 4♥= [N] | ||
9 | EW | -110 | 3.00 | ♣2 | 2♥= [W] | הישראלי שמעון - בלזר שמעון | |
10 | EW | -140 | 3.00 | ♦4 | 2♥+1 [E] | ||
11 | EW | -100 | 5.00 | ♣A | 4♠X-1 [N] | חייט צבי - שני רות | |
12 | EW | 790 | -12.00 | ♦Q | 4♠X= [N] | ||
13 | EW | -110 | 2.00 | ♥Q | 2♠= [E] | גוליק אורי - גוליק איתן | |
14 | EW | 490 | -5.00 | ♠5 | 3N+3 [S] | ||
15 | EW | 50 | -2.00 | ♣3 | 3♦-1 [W] | חסון דוד - קרליבך מיכאל | |
16 | EW | -50 | 4.00 | ♠T | 3♥-1 [S] | ||
17 | EW | -110 | 2.00 | ♠2 | 3♦= [E] | אולגה סימיכ - פאלוך אבלין | |
18 | EW | 650 | 0.00 | ♠7 | 5♥= [N] | ||
19 | EW | 100 | -6.00 | ♥K | 4♠-1 [W] | בירמן דניאלה - Koistinen Kauko | |
20 | EW | -1050 | 11.00 | ♠Q | 5♥X+1 [W] | ||
21 | EW | 650 | -5.00 | ♠8 | 5♠= [N] | ליבוביץ חיים - גרינברג שוש | |
22 | EW | 420 | -4.00 | ♠7 | 4♥= [S] | ||
25 | EW | 650 | -4.00 | ♥K | 5♦X+1 [N] | פן אסתר - מסרי גלוריה | |
26 | EW | 100 | -5.00 | ♠K | 4♥-1 [W] |