תדפיס אישי
סימולטנית ארצית בוקר אפריל 2022 - משוקלל | ||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 08/04/22 | סניף: מרכז ההתאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
מוטיל יוני - זולדן אלעד
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19860 | מוטיל יוני | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
19661 | זולדן אלעד | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 53.89 מקום ישיבה:K4# דרוג: 138 מקדמה: -0.91 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
3 | EW | -620 | 19.34 | ♦2 | 4♠= [W] | הרץ רבקה - דובין עמליה | |
4 | EW | 650 | 9.01 | ♦2 | 4♥+1 [N] | ||
7 | EW | 130 | 91.50 | ♠J | 4♦= [S] | זילברברג אבי - זילברברג אסתר | |
8 | EW | -100 | 87.25 | ♣6 | 4♠-2 [N] | ||
9 | EW | 100 | 33.55 | ♦9 | 6♥-1 [E] | מילנר חיה - דניאל עליזה | |
10 | EW | -200 | 94.12 | ♦T | 3♠-2 [S] | ||
11 | EW | 400 | 32.90 | ♣2 | 3N= [S] | אוריצקי לב - לובוציקוב אלכסנדר | |
12 | EW | 100 | 17.88 | ♦J | 4♠X-1 [E] | ||
13 | EW | -200 | 87.75 | ♣6 | 3N-2 [S] | צוויג חיה - צוויג איציק | |
14 | EW | 90 | 81.45 | ♥3 | 1N= [S] | ||
15 | EW | -400 | 96.97 | ♠8 | 3N= [E] | קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר | |
16 | EW | 110 | 41.06 | ♠4 | 3♣= [S] | ||
17 | NS | -400 | 49.01 | ♠A | 3N= [W] | ברנע גיורא - צימרמן מרקוס | |
18 | NS | 620 | 89.33 | ♣A | 4♥= [N] | ||
19 | EW | 450 | 28.19 | ♣7 | 4♥+1 [S] | בוקי דמיטרי - ססינה יבגניה | |
20 | EW | -170 | 78.00 | ♣A | 2♥+2 [W] | ||
21 | NS | 680 | 50.33 | ♦5 | 4♥+2 [S] | קופלביץ דולי - נגר דני | |
22 | NS | -140 | 9.15 | ♦J | 2♠+1 [W] | ||
23 | EW | 620 | 49.35 | ♥4 | 4♠= [S] | אלישוב דליה - פנסקי יעקב | |
24 | EW | 430 | 10.20 | ♥Q | 3N+1 [S] | ||
27 | EW | -150 | 94.41 | ♦3 | 4♥-3 [N] | מילר בני - מנחמי אבשלום | |
28 | EW | 50 | 5.07 | ♥4 | 4♠-1 [W] | ||
31 | EW | -450 | 82.21 | ♥Q | 4♠+1 [W] | רמר אסתר - דינוביץ חני | |
32 | EW | 460 | 77.18 | ♠4 | 3N+2 [N] |