תדפיס אישי
סימולטנית ארצית בוקר אפריל 2022 - משוקלל | ||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 08/04/22 | סניף: מרכז ההתאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
זילברפלד אברהם - פרקש אילנית
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
20681 | זילברפלד אברהם | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
40391 | פרקש אילנית | סגן אמן זהב | 1301 | 8 | 0 | 1381 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 59.08 מקום ישיבה:K11# דרוג: 56 מקדמה: -1.00 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -50 | 68.87 | ♥J | 4♠-1 [S] | צוויג חיה - צוויג איציק | |
2 | EW | -400 | 91.94 | ♥4 | 3N= [E] | ||
3 | NS | 100 | 95.99 | ♦Q | 6♠-1 [W] | בוקי דמיטרי - ססינה יבגניה | |
4 | NS | 620 | 68.66 | ♦2 | 4♥= [N] | ||
5 | EW | -100 | 76.33 | ♥2 | 3♦-1 [N] | ברנע גיורא - צימרמן מרקוס | |
6 | EW | -620 | 93.66 | ♠A | 4♥= [E] | ||
9 | EW | 100 | 33.55 | ♦9 | 6♥-1 [E] | קופלביץ דולי - נגר דני | |
10 | EW | -100 | 77.12 | ♦A | 3♥-1 [N] | ||
13 | EW | -110 | 77.48 | ♣Q | 3♦= [W] | שטוייסל נתן - בסמן רפאל | |
14 | EW | 110 | 65.56 | ♣2 | 2♦+1 [N] | ||
17 | EW | -140 | 29.94 | ♠A | 3♥= [W] | פרג אלי - פרג רחל | |
18 | EW | -200 | 88.99 | ♦6 | 4♥-2 [N] | ||
21 | EW | 680 | 49.67 | ♣A | 4♥+2 [N] | הרץ רבקה - דובין עמליה | |
22 | EW | 170 | 19.93 | ♠5 | 3♥+1 [S] | ||
23 | EW | 620 | 49.35 | ♥9 | 4♠= [S] | זילברברג אבי - זילברברג אסתר | |
24 | EW | 400 | 37.83 | ♥T | 3N= [S] | ||
25 | EW | -100 | 94.15 | ♣3 | 4♥-2 [S] | רום מיכל - רום עופר | |
26 | EW | 100 | 15.87 | ♦J | 5♥-1 [W] | ||
27 | EW | 50 | 65.30 | ♠K | 3♦-1 [W] | אוריצקי לב - לובוציקוב אלכסנדר | |
28 | EW | -420 | 58.99 | ♥4 | 4♠= [W] | ||
29 | EW | -140 | 43.49 | ♦7 | 2♠+1 [E] | מילנר חיה - דניאל עליזה | |
30 | EW | -150 | 25.13 | ♣A | 3♦+2 [E] | ||
31 | NS | 50 | 91.27 | ♣A | 4♠-1 [W] | קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר | |
32 | NS | 460 | 22.82 | ♠4 | 3N+2 [S] |