תדפיס קבוצה
קבוצות אילת 2021 - גביע אלטשולר שחם | ||
מפגש 8 מתוך 8 | תאריך: 20-11-21 | סניף: פסטיבל הים האדום |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
Alon Hadasa
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
7835 | אלון הדסה | רב אמן | 14176 | 976 | 46 | 26236 |
13700 | צווייג יחזקאל | אמן בכיר כסף | 14005 | 465 | 5 | 18905 |
17851 | בן דוד אבישי | רב אמן | 15376 | 1018 | 17 | 26406 |
17260 | טננבוים אורלי | אמן בכיר ארד | 4698 | 249 | 8 | 7588 |
(בן דוד יובל) | לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה | |||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 66.21 דרוג: 31 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | Livni Jacob | 5 | 1 | 8.10 |
2 | Yadadov Rami | 1 | 22 | 17.35 |
3 | Zietman Maggy | 40 | 4 | 0.09 |
4 | Borkowsky Michael | 13 | 2 | 5.41 |
5 | Kofman Sarah | 35 | 24 | 5.41 |
6 | Shahar Neta | 18 | 9 | 6.10 |
7 | Lawy Emile | 7 | 6 | 9.50 |
8 | Pariente Claude | 15 | 25 | 14.25 |
סהכ | 134 | 93 | 66.21 |
מפגש 8 | נגד (37) Pariente Claude | |||
---|---|---|---|---|
אליהו עדנה - אליהו עדנה | צפון - דרום | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | ||
צווייג יחזקאל - אלון הדסה | מזרח - מערב | - |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
3 | 200 | ♥2 | 1N-2 [N] | 100 | ♥9 | 1N-1 [N] | 7 | |||
50 | ♦9 | 4♠-1 [S] | 50 | ♣K | 4♠-1 [S] | 8 | ||||
15 | 50 | ♥5 | 3N-1 [S] | 1100 | ♠3 | 3♦X-4 [W] | 9 | |||
7 | 90 | ♠8 | 1N= [N] | 200 | ♦6 | 1N-2 [N] | 10 | |||
8 | 100 | ♦A | 2♥X-1 [N] | 430 | ♥J | 3N+1 [W] | 11 | |||
7 | 100 | ♦K | 3♠-1 [S] | 200 | ♦K | 2♠+3 [S] | 12 | |||
15 | 25 | IMP | ||||||||
5.75 | 14.25 | VP |
מפגש 7 | נגד (28) Lawy Emile | |||
---|---|---|---|---|
אליהו עדנה - אליהו עדנה | צפון - דרום | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | ||
צווייג יחזקאל - אלון הדסה | מזרח - מערב | אליהו סיגל - לויט-פורת רות |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
420 | ♣5 | 4♠= [S] | 420 | ♣5 | 4♠= [N] | 25 | ||||
2 | 200 | ♠J | 4♦X-1 [N] | 140 | ♣J | 2♠+1 [E] | 26 | |||
7 | 130 | ♣7 | 3♣+1 [W] | 430 | ♠7 | 3N+1 [E] | 27 | |||
1 | 520 | ♣2 | 3N+4 [E] | 490 | ♠2 | 3N+3 [E] | 28 | |||
1 | 600 | ♥5 | 3N= [N] | 620 | ♥J | 4♠= [S] | 29 | |||
2 | 120 | ♥J | 2N= [N] | 170 | ♠Q | 3♥+1 [S] | 30 | |||
7 | 6 | IMP | ||||||||
10.50 | 9.50 | VP |
מפגש 6 | נגד (23) Shahar Neta | |||
---|---|---|---|---|
איתן יבגניה - איתן מוניה | צפון - דרום | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | ||
אלון הדסה - צווייג יחזקאל | מזרח - מערב | סגל מרדכי - שחר נטע |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
650 | ♦K | 4♥+1 [W] | 650 | ♥7 | 4♥+1 [E] | 19 | ||||
620 | ♣K | 4♠= [S] | 620 | ♣K | 4♠= [S] | 20 | ||||
9 | 100 | ♣K | 3♠-1 [N] | 300 | ♠J | 5♣X-2 [E] | 21 | |||
10 | 420 | ♣4 | 4♠= [S] | 50 | ♣4 | 4♠-1 [S] | 22 | |||
8 | 300 | ♥9 | 4♠-3 [S] | 620 | ♣6 | 4♥= [E] | 23 | |||
50 | ♥5 | 2♣-1 [E] | 50 | ♦K | 2♠-1 [W] | 24 | ||||
18 | 9 | IMP | ||||||||
13.90 | 6.10 | VP |
מפגש 5 | נגד (12) Kofman Sarah | |||
---|---|---|---|---|
קרביץ אריה - ליפין גנאדי | צפון - דרום | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | ||
בן דוד אבישי - טננבוים אורלי | מזרח - מערב | קופמן שרה - גרינברג שוש |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
13 | 200 | ♣9 | 4♥-2 [N] | 600 | ♥9 | 3N= [N] | 7 | |||
11 | 100 | ♦K | 6♠-2 [N] | 450 | ♦K | 5♠= [N] | 8 | |||
11 | 400 | ♠4 | 3N= [S] | 100 | ♥Q | 3N-2 [N] | 9 | |||
12 | 1370 | ♠3 | 6♣= [N] | 720 | ♠T | 3N+4 [N] | 10 | |||
1 | 480 | ♠4 | 4♠+2 [N] | 450 | ♠2 | 4♠+1 [N] | 11 | |||
11 | 100 | ♣K | 3N-2 [E] | 400 | ♣K | 3N= [E] | 12 | |||
35 | 24 | IMP | ||||||||
14.59 | 5.41 | VP |
מפגש 4 | נגד (3) Borkowsky Michael | |||
---|---|---|---|---|
בורקובסקי מיכאל - המר אילנה | צפון - דרום | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | ||
בן דוד יובל - מידן שחר | מזרח - מערב | ישכיל אודי - אורן יפתח |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
6 | 100 | ♣7 | 4♥-1 [E] | 140 | ♠J | 2♥+1 [E] | 7 | |||
6 | 400 | ♠4 | 5♣= [N] | 150 | ♠6 | 3♣+2 [N] | 8 | |||
2 | 100 | ♠3 | 4♦-2 [N] | 50 | ♠9 | 3N-1 [N] | 9 | |||
1 | 660 | ♥6 | 3N+2 [S] | 620 | ♥7 | 5♦+1 [S] | 10 | |||
420 | ♦A | 4♥= [S] | 420 | ♦A | 4♥= [N] | 11 | ||||
100 | ♦K | 4♥-1 [N] | 100 | ♠4 | 4♥-1 [N] | 12 | ||||
13 | 2 | IMP | ||||||||
14.59 | 5.41 | VP |
מפגש 3 | נגד (7) Zietman Maggy | |||
---|---|---|---|---|
אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | צפון - דרום | מידן שחר - בן דוד יובל | ||
אלון הדסה - צווייג יחזקאל | מזרח - מערב | זייטמן מגי - בורק לואיזה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
14 | 620 | ♣Q | 4♠= [N] | 300 | ♦A | 6♠-3 [N] | 7 | |||
10 | 50 | ♣K | 3N-1 [E] | 400 | ♣K | 3N= [E] | 8 | |||
8 | 150 | ♣8 | 2N+1 [W] | 500 | ♦6 | 3♥X-3 [N] | 9 | |||
8 | 200 | ♥8 | 1♠X-1 [E] | 120 | ♣2 | 2N= [W] | 10 | |||
450 | ♣5 | 4♥+1 [N] | 450 | ♣6 | 4♥+1 [S] | 11 | ||||
4 | 110 | ♠7 | 2♠= [E] | 50 | ♥5 | 3♠-1 [E] | 12 | |||
40 | 4 | IMP | ||||||||
19.91 | 0.09 | VP |
מפגש 2 | נגד (26) Yadadov Rami | |||
---|---|---|---|---|
שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי | צפון - דרום | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | ||
בן דוד אבישי - טננבוים אורלי | מזרח - מערב | מרקוס עמירם - מרקוס עידו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 120 | ♣Q | 1N+1 [N] | 90 | ♣Q | 1N= [N] | 7 | |||
12 | 110 | ♦8 | 1♥+1 [E] | 610 | ♥K | 4♦X+1 [N] | 8 | |||
5 | 100 | ♠K | 5♦X-1 [N] | 100 | ♦K | 5♠-1 [E] | 9 | |||
600 | ♣8 | 3N= [S] | 600 | ♥T | 3N= [S] | 10 | ||||
5 | 50 | ♥K | 3♠-1 [N] | 140 | ♥K | 3♠= [N] | 11 | |||
450 | ♣Q | 4♥+1 [E] | 460 | ♣Q | 3N+2 [E] | 12 | ||||
1 | 22 | IMP | ||||||||
2.65 | 17.35 | VP |
מפגש 1 | נגד (30) Livni Jacob | |||
---|---|---|---|---|
מגל אלדד - חביב משה | צפון - דרום | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | ||
בן דוד אבישי - טננבוים אורלי | מזרח - מערב | הירש אדה - לבני יעקב |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 400 | ♥T | 3N-4 [E] | 420 | ♣A | 4♥= [S] | 25 | |||
200 | ♥J | 6♣-2 [E] | 200 | ♥4 | 3N-2 [W] | 26 | ||||
5 | 90 | ♥Q | 1N= [N] | 100 | ♠4 | 1N-2 [S] | 27 | |||
120 | ♥Q | 1N+1 [E] | 120 | ♠Q | 2N= [E] | 28 | ||||
140 | ♣A | 3♥= [E] | 140 | ♣A | 2♥+1 [W] | 29 | ||||
50 | ♥3 | 3N-1 [S] | 50 | ♣7 | 2N-1 [N] | 30 | ||||
5 | 1 | IMP | ||||||||
11.90 | 8.10 | VP |