תוצאות מושב (פרונטלי)
Morning Session Red Sea Festival - HANDICAP | |||
מושב 7 מתוך 8 | תאריך: 15/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 8.58 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | פגי לוטי - שינבאום שלמה | 64.860 | 4917 | 23421 | 7 | פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים |
2 | ארבל דודו - גולן אלעד | 60.510 | 15681 | 16435 | 5 | לא חבר בהתאגדות /רמת השרון |
3 | אייזלר משה - טובי נרדי | 59.620 | 23553 | 42170 | 4 | מודיעין |
4 | שיפטן דרור - ברומט אברהם | 57.330 | 9169 | 13569 | 3 | ירושלים/חולון - הקנטרי |
5 | רייטר אלן - רייטר סוזן | 56.080 | 3876 | 18687 | 3 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה |
6 | קופלביץ דולי - בוגנים אתי | 54.070 | 22490 | 17901 | 2 | פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו |
7 | ליאור רות - פדהצור פועה | 48.940 | 19157 | 18142 | ירושלים/טבעון - רקפת | |
8 | טיבן אילנה - פורת דליה | 48.600 | 923 | 4142 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
9 | ויזל לילי - ויזל דב | 47.610 | 21043 | 22934 | נתניה | |
10 | לונדון אילנה - לונדון רן | 46.520 | 40052 | 40053 | ב"ש - בית הברידג' | |
11 | צנעני אילנה - מיכאלי עדי | 43.380 | 17408 | 41724 | רחובות | |
12 | נחושתן אביבה - לוי מריון | 32.420 | 22528 | 23411 | סביון - קרית אונו/נס ציונה | |
13 | שמיר שושי - אשכנזי דליה | 31.130 | 40779 | 93-32 | מודיעין/ לא חבר בהתאגדות |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | כץ ציפי - כץ יעקב | 66.800 | 10547 | 10548 | 7 | פ"ת - ויצו |
2 | גרינברג שוש - בציה גרינברג לביא | 59.570 | 9687 | 40349 | 5 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
3 | הסל שמעון - פול יואכים | 59.340 | 6440 | 4172 | 4 | לא חבר בהתאגדות /אילת |
4 | ענבר דן - ויינברג ארודי | 58.430 | 15231 | 11657 | 3 | ירושלים |
5 | ישראלי דן - לעוו קרול | 55.520 | 14669 | 41829 | 3 | סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים |
6 | סימון מירי - זהר דליה | 54.330 | 24148 | 15914 | 2 | רחובות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
7 | לוי אורי - לוי שרי | 49.620 | 9876 | 9322 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
8 | כהן שמואל - ניצן רינה | 47.720 | 4938 | 20459 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
9 | קרסו יעקב - קייזמן לילי | 45.480 | 6312 | 41341 | ת"א - בית הלוחם אפקה/כרמיאל | |
10 | יולזרי ישראל - שלומי טובית | 41.830 | 42145 | 11528 | רמת השרון | |
11 | ארבל דנה - בנין-בר דניאל | 41.540 | 93-34 | 93-35 | לא חבר בהתאגדות | |
12 | אלזם מרי - אלזם מוטי | 35.490 | 41938 | 41939 | פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות | |
13 | צימרמן צבי - ויינברג ליאורה | 26.470 | 42171 | 19886 | ירושלים |