Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
סימולטנית ארצית אונליין 25.10.20
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 25/10/20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 12.78
מנהל תחרות: שזיפי אילן
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור ל תוצאות ב-BBO.

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'א סניף
1 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה 71.44 9413 4418 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
2 סוכמן צבי - סוכמן גידי 68.93 1837 13952 3 קיבוצי דרום
3 פרנק יוסף - בראונשטיין אריאל 68.60 5364 7772 3 ת"א - אביבים/קריות
4 פרטיג מיכאל - שטרק איתי 67.85 2068 10670 3 ראשון לציון/רמת השרון
5 לובינסקי יובל - זופניק שושי 67.70 715 41703 3 ת"א - אביבים
6 ידלין דורון - שיפטר שושי 65.88 4830 9198 3 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
7 רדלר חיה - דימנט נעם 65.23 6691 2297 3 רחובות
8 אורנשטיין איתן - חן אברהם 64.37 801 9276 3 חיפה כרמל/ירושלים
9 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 63.52 19192 663 3 כפר סבא
10 סדיס ג'ובינה - פרקש רות 63.33 14831 5305 3 כפר סבא
11 זיידנר חנה - וילר אווי 63.29 16246 20249 3 י"ם - בית בלגיה/מודיעין
12 צור יהודית - קינן דני 63.17 9373 9289 3 נהריה/נהריה - לב הצפון
13 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 62.92 4648 13512 3 נהריה - לב הצפון/נהריה
14 הרדון עפרה - רז מזל 62.63 14930 14589 3 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
15 הראל אתי - ולרשטיין בתיה 61.98 19766 42504 3 רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
16 קונפינו יוסי - ריזנברג אורלי 61.90 6516 16451 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
17 אורן יוסף - וויינשטוק פאול 61.883 3514 6398 3 נס ציונה
18 ידלין ישראל - ארנון לואי 61.879 468 3425 3 פולג- ברידג' פוינט
19 שפירא אניטה - לוטן עמרי 61.80 14693 42900 3 ת"א - אביבים
20 מוסקוביץ ליליאנה - ארנון גדי 61.70 16129 4592 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן
21 גבאי רפי - זנו מרים 61.50 18234 18233 3 ירושלים
22 קרפלק מרים - רשתי שאול 61.47 4799 10470 3 כפר סבא
23 רטנר אליהו - יסלסון לאוניד 61.29 20496 17462 3 ראשון לציון
24 מילצ'ן דרור - שאקי דן 61.28 3655 2090 3 נס ציונה
25 תורג'מן ארי - שבתאי אלי 60.67 16204 23552 3 אשדוד
26 שרעבי יורם - לוי יצחק 60.18 18198 17092 3 ירושלים
27 גורטלר לאה - גורטלר יוסף 60.11 16557 24499 3 סביון - קרית אונו
28 (רובוט) - כץ שרה 60.09 ROBOT 14791 3 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
29 בליז'ובסקי אלינה - וינביץ' גריגורי 60.01 42885 16081 3 מודיעין/רחובות
30 ברגיל BARGILRGאבי - אלנבוגן בני 59.95 4181 26 3 אילת/מודיעין
31 סגלוב חנה - שני גילה 59.93 15610 14956 3 חיפה כרמל
32 כספי פנינה - כספי ישראל 59.83 21164 21165 3 ראש העין - גל
33 בלו אבי - זינגר מריקה 59.63 7954 5765 3 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
34 שדה אורי - בן חיים כרמלה 59.46 2630 22526 3 רחובות/נס ציונה
35 פרג רחל - פרג אלי 59.07 24352 24353 3 פ"ת - אם המושבות
36 שטיימן ישראל - בני רות 59.02 1577 1011 3 פולג- ברידג' פוינט
37 טולדנו אורן - רז אמנון 58.91 20506 12306 3 י"ם - בית בלגיה
38 שטרית אבי - שנפ שולמית 58.81 7748 4513 3 ירושלים
39 מיכאלי יורם - רוזין סימון 58.63 10295 13608 3 ירושלים/ת"א - אביבים
40 (רובוט) - לביא עמיקם 58.61 ROBOT 8449 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
41 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 58.58 18751 18141 3 קיסריה
42 הירש עדה - ברש צבי 58.52 6075 2570 3 קיסריה
43 (רובוט) - מנדלבוים בני 58.51 ROBOT 24618 3 לא חבר בהתאגדות /ראש העין - גל
44 גייבסקי נלי - שחר אמיר 58.46 40794 40627 3 חיפה כרמל
45 מילר בני - זומר אהרון 58.34 18358 24413 3 פ"ת - ויצו
46 טרגן אפרים - איטח אלברט 58.17 3354 974 3 ב"ש - חברי הנגב
47 מיקנברג אירנה - פרידלנדר דודי 58.15 17719 12719 2 רחובות
48 עזרא משה - מנחם אבינועם 58.12 7291 8888 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
49 דגן עוזי - פרי מוטי 57.93 15475 18022 2 מודיעין/רחובות
50 קליין קטי - בלס אביבה 57.83 12558 11586 2 פ"ת - ויצו
51 ברנר אילנה - חוטורסקי ניר 57.71 1456 23739 2 ת"א - אביבים/קריות
52 ירוס מיכאל - בן נחום גילי 57.66 40706 17526 2 חיפה כרמל
53 (רובוט) - פרחי לינה 57.65 ROBOT 15050 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
54 מיכאלי נפתלי - מיכאלי דורית 57.59 10767 10766 2 ירושלים
55 אלון יהודה - מילוא עמיר 57.49 1014 3743 2 כפר סבא
56 שניידר ישי - שניידר בלה 57.43 17643 21217 2 ירושלים
57 קליין גד - כהן גבי 57.37 1185 9098 2 נהריה - לב הצפון
58 שפירא ורדה - שפירא דני 57.35 18764 18763 2 רמת השרון
59 ליאור רות - ויינברג ארודי 57.30 19157 11657 2 ירושלים
60 (רובוט) - קרמרמן רותי 57.17 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
61 גרשוני שוש - adamd1st1 57.15 40864 adamd1st1 -- להבים/ לא חבר בהתאגדות
62 ובר זאב - שפיר ערן 57.14 18866 8401 2 פולג- ברידג' פוינט
63 דרגוצקי חנה - שיינר אליעזר 56.98 24805 19131 2 ירושלים
64 אלול סימה - רגב יורם 56.96 11811 15877 2 כפר סבא
65 (רובוט) - בן-דוד דני 56.77 ROBOT 8105 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון
66 שוהם אילן - שוהם הדר 56.77 24093 23388 2 ראש העין - גל
67 רפפורט לאה - בן דוד רמי 56.71 4261 16104 2 קריות
68 (רובוט) - שני רות 56.64 ROBOT 395 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
69 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 56.55 12405 14443 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
70 בר-און דליה - מעוז גסטון 56.44 1189 42530 2 נהריה - לב הצפון
71 ספקטור מיכל - כהן עדי 56.359 6856 498 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
72 (רובוט) - הנדל אביהו 56.356 ROBOT 23784 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
73 יזהר רפי - פרץ פולדי 56.35 15459 15460 2 כפר מרדכי
74 וייס יוסי - גלעדי יהודה 56.32 2757 3525 2 כפר סבא
75 חכמי מיכל - יהל נילי 56.26 3912 11658 2 ירושלים
76 הולצר קלרה - בוחניק אשר 56.190 11280 12605 2 טבעון/חיפה כרמל
77 פולק רותי - ליימן וייס ענת 56.185 22488 22491 2 פ"ת - אם המושבות
78 קופרמן זאב - וייס משה 56.14 3716 21397 2 השרון
79 שפירא ירון - בן-דוד רוני 56.132 2963 7728 2 סביון - קרית אונו
80 צייטין דוד - טרגן אברהם 56.1304 939 15186 2 ב"ש - חברי הנגב/ת"א - אביבים
81 מילנר חיה - רסין רותי 56.1298 9800 9040 2 פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
82 (רובוט) - גיא יואל 56.07 ROBOT 17603 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
83 לוי עמליה - פרץ שמואל 56.05 13470 16618 2 כפר סבא
84 לבני יעקב - אליהו רוני 55.97 5731 12688 2 קיסריה
85 (רובוט) - שגיא נעמי 55.73 ROBOT 24534 2 לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
86 זיו ישראל - ישראל יעקב 55.66 4584 5070 2 ירושלים
87 שפי אבי - גלסר אנדרי 55.64 17155 9069 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
88 רוטשילד חנן - רז עופר 55.53 1751 19053 2 מבואות חרמון
89 לביא שלומי - יוגב דוד 55.45 15132 3026 2 כפר סבא
90 גני יוסף - חוטר יפה 55.44 13268 5687 2 כפר סבא
91 ליבוביץ דוד - רוזנברג שרה 55.42 18294 4795 2 כפר סבא/כ"ס - הדר
92 כהן עליזה - כהן חיים 55.30 23550 4158 2 אשדוד
93 בורקו יפה - גרינברג שלווה 55.28 6746 6230 2 רעננה/כפר סבא
94 פן אסתר - פז שרה 55.25 5520 8631 2 רמת השרון
95 דגן חוה - כהן אורה 55.093 1057 3712 2 כפר סבא
96 (רובוט) - אקרמן ראובן 55.086 ROBOT 3799 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
97 (רובוט) - בנציוני יואל 55.03 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
98 שפט ברכה - קויפמן בלהה 55.02 5164 25010 2 כפר סבא/ר"ג - מרום נווה
99 מיטלס חניתה - אור-עד יאיר 54.94 8418 1466 2 ת"א - אביבים
100 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 54.92 13110 2054 2 ירושלים
101 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 54.91 4103 17556 2 ירושלים
102 בלאט לובומיר - גנס בוב 54.81 16453 113 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
103 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 54.78 9130 8688 2 ת"א - אביבים
104 גריזים יורם - קוסטו יצחק 54.76 11120 13355 2 תת סניף מועדון יבנה
105 גרינשטיין מני - גרינר חנן 54.74 8959 7156 2 חולון - הקנטרי
106 (רובוט) - מישקין דפנה 54.65 ROBOT 16397 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
107 מזרחי יפה - נוה גל 54.523 9032 18889 2 רמת השרון
108 זילברברג רינה - שטיין נחום 54.517 40940 17177 2 פ"ת - ויצו
109 כץ פז - בראל מיכאל 54.50 23715 8453 2 חיפה כרמל
110 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 54.463 11122 12991 2 רמת גן - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
111 עוגן תמרה - גלור חיותה 54.458 10102 18188 2 סביון - קרית אונו
112 אדטו משה - גרינברג טדי 54.39 15250 41444 2 כרמיאל
113 וילסקר בוריס - ללוש יעל 54.37 10360 13303 2 כפר סבא/חולון - הקנטרי
114 פרנקל גיורא - טל משה 54.36 13119 2176 2 כפר סבא
115 גור משה - מנשה יעקב 54.34 13928 16040 2 סביון - קרית אונו
116 סביר נח - כליף אילנה 54.31 14631 11003 2 ירושלים/רמת השרון
117 שלומאי תמנה - אורן מאיר 54.30 14306 4676 1 ב"ש - חברי הנגב
118 רוטר מריו - שגב חן 54.29 42582 16820 1 רחובות
119 דומניץ רימונד - פורמן בארי 54.26 24888 21868 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
120 בר-שביט אלי - סף יעל 54.25 40219 16743 1 נס ציונה/חדרה - קדימה
121 ארליך ברוך - וינברג עידו 54.22 42681 40818 1 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
122 שזיפי חנה - גוטמן הנרי 54.214 983 13774 1 ת"א - כיכר המדינה
123 פדון יניב - פדון עמליה 54.208 2719 8425 1 ת"א - אביבים
124 (רובוט) - אמדו דליה 54.20 ROBOT 40356 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
125 סרוסי דוד - סרוסי אמי 54.16 5699 4858 1 אשקלון
126 נויברט טדי - גבע עופר 54.14 1214 1208 1 כפר סבא/אילת
127 חכימי תמר - חכימי אהרן 54.12 2427 2429 1 סביון - קרית אונו
128 צימרמן צבי - ויינברג ליאורה 54.07 42171 19886 1 ירושלים
129 לויט יולי - בראונשטיין יעל 54.06 3566 14651 1 ת"א - כיכר המדינה
130 גינוסר איתמר - בקר ג'ני 53.98 19061 41452 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
131 ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 53.94 5419 8215 1 קריות
132 לונשטיין תומר - לונשטיין דני 53.89 24100 6214 1 ת"א - אביבים
133 (רובוט) - ברסלר שלמה 53.86 ROBOT 5764 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
134 (רובוט) - בסמן רפאל 53.85 ROBOT 23524 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
135 שפירו לאה - בן דוד יובל 53.77 18524 17852 1 רמת השרון
136 גרינס יונית - שרר אתי 53.75 13960 16826 1 נס ציונה
137 רוזנבלט פלי - דרזנר תרצה 53.734 10316 11054 1 ת"א - אביבים
138 גבעולי שושנה - רבינר עמי 53.727 15464 40161 1 חדרה - קדימה
139 רבינוביץ דורון - מנדלאי אמי 53.64 17285 17340 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
140 גילת יצחק - סבירסקי אהוד 53.61 13330 40436 1 רעננה - ההגנה
141 קנידל חוליו - וורך יגאל 53.53 1713 2177 1 קיבוצי דרום
142 אליאש יצחק - רון רז 53.51 8948 8947 1 מודיעין
143 עציון אמיר - וסרמן גילדה 53.49 20704 24115 1 אשקלון/ת"א - כיכר המדינה
144 קוגן בן-ציון - פלקסברג מאיר 53.44 9070 40483 1 פולג- ברידג' פוינט
145 (רובוט) - קוליש חנן 53.36 ROBOT 17574 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
146 גל מרדכי - אלון ליאורה 53.28 20231 5585 1 חיפה כרמל
147 נוסצקי מיכל - שעיה יק 53.18 4357 397 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
148 זמיר עמי - אלספל חנן 53.17 19705 16044 1 השרון/ת"א - אביבים
149 בודניק יוסי - בודניק רבקה 53.15 14978 14977 1 אשדוד
150 רול יוסף - שחר אתי 53.12 9402 19202 1 ת"א - אביבים/רחובות
151 (רובוט) - קשת דוד 53.02 ROBOT 16997 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
152 נצר שלמה - בירן מיכאל 52.96 3721 643 1 כפר סבא
153 גבע חיים - שני חנוך 52.86 810 42203 1 כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות
154 ברקן יואל - אבני אבי 52.81 16613 20834 1 רעננה - ההגנה
155 סדן צבי - גרינשטיין רעיה 52.773 5823 730 1 נהריה
156 טיין דליה - מילצ'ן רוני 52.769 15103 5018 1 רחובות/נס ציונה
157 יעקבי ברוריה - בסט יצחק (איזי) 52.74 22638 6064 1 טבעון - רקפת /עמק יזרעאל
158 (רובוט) - נחום ניסים 52.66 ROBOT 4558 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
159 ברנט דוד - וייסמן דוד 52.65 40334 3698 1 חיפה כרמל
160 כהן יהודה - אביטבול מרדכי 52.60 6866 40327 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
161 (רובוט) - עופר מוטי 52.59 ROBOT 40724 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
162 ברוור נדב - בריפמן מיכאל 52.57 19510 2776 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
163 (רובוט) - הורוביץ חנה 52.47 ROBOT 13107 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
164 סלע דפנה - פלד נתן 52.39 13856 457 1 אשדוד
165 ענבר דן - פוקס איזבלה 52.32 15231 13063 1 ירושלים
166 הרץ רוג'ר ד"ר - דקל אברהם 52.22 5886 15521 1 פולג- ברידג' פוינט
167 ליבוביץ חיים - לנדסמן אטי 52.20 14691 12154 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
168 אשכנזי אברהם - שפירא דוד 52.15 24937 40332 1 רעננה - ההגנה
169 גרינברג שוש - קופמן שרה 52.14 9687 15635 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/רחובות
170 עוזר מיכל - גל-אור אלכס 52.11 16079 17575 1 מודיעין
171 שעובי אביהוא - אשל רן 52.10 21278 21869 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
172 eisiro - זינגר דן 52.03 eisiro 9168 -- לא חבר בהתאגדות /כפר מרדכי
173 רודניק שמואל שחר - זילברברג אבי 52.01 24158 40752 1 פ"ת - אם המושבות
174 שגיב אירית - דורי צביה 51.96 15817 4507 1 נס ציונה/ת"א - בית הלוחם אפקה
175 אלרן ישראל - טמיר אלי 51.94 19052 5270 1 חיפה כרמל
176 (רובוט) - קוזיק סוניה 51.88 ROBOT 20776 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
177 בירנבך דוד - קריספי ניסים 51.85 4536 4534 1 ירושלים
178 (רובוט) - עזורי איוון 51.82 ROBOT 2425 1 לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
179 אלגרבלי פרוספר - שמלה ז'אק 51.77 14386 19293 1 ראש העין - גל
180 זילבר ריטה - זילבר משה 51.70 9182 9181 1 פ"ת - ויצו
181 דובדבני רות - דובדבני פנחס 51.65 24914 17647 1 זכרון יעקב - עמיחי
182 בקיש רמי - כהנא ישראל 51.65 9897 3510 1 חולון - הקנטרי
183 כץ שריל - דוקטורס מרים 51.633 17509 17278 1 השרון
184 מור אהוד - גרוס ריצ'ארד 51.628 40709 41601 1 חיפה כרמל
185 מורן אורית - רום מיכל 51.59 3724 3406 1 פולג- ברידג' פוינט/כפר סבא
186 mirimu - לוי ביני 51.504 mirimu 22991 -- לא חבר בהתאגדות /כפר מרדכי
187 הראל משה - שוורץ ברברה 51.495 10120 16744 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
188 מאור מלי - נוימן יוכבד 51.364 17366 15789 1 פולג- ברידג' פוינט/פ"ת - אם המושבות
189 (רובוט) - חשין אסתר 51.362 ROBOT 23719 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
190 נוף נורית - שנפ מאיה 51.29 19212 23993 1 פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
191 לאור דניאל - רייכמן יוסי 51.28 723 746 1 כפר סבא
192 כהן-טל ישי - פוקסמן ירחמיאל 51.13 688 1750 1 סביון - קרית אונו
193 בנירי עילי - גלעדי ירון 51.11 21805 20553 1 פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
194 לייבוביץ אנטון - דרמר שלמה 51.07 10306 1911 1 קריות
195 לוי אבי - שקד יצחק 51.06 5415 5414 1 קריות
196 (רובוט) - כהן עידית 50.97 ROBOT 18719 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
197 שפיר אבי - חרפק צבי 50.92 40173 40471 1 זכרון יעקב - עמיחי
198 מאיר אברהם - מאיר דבורה 50.91 17981 17982 1 ראש העין - גל
199 (רובוט) - הרבסט מיכאלה 50.88 ROBOT 5638 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
200 לב פאול - (רובוט) 50.76 8788 ROBOT 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
201 רפאלי דוד - כהן שבתאי 50.62 4087 14630 1 י"ם - מרכז הברידג'
202 קורן דיאנה - בן ארויה אילן 50.59 14993 2232 1 אשקלון
203 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 50.5411 19218 24816 1 ת"א - אביבים
204 צמח כמי - אלון אדל 50.5410 17976 17028 1 רמת השרון/רמת גן - ברידג' 4 פאן
205 אברמסקי מוטי - רז ניסן 50.48 40556 15461 1 ירושלים
206 (רובוט) - סימקוביץ שרה 50.473 ROBOT 41880 1 לא חבר בהתאגדות
207 טל יוסף - בקלצוק ארז 50.467 6585 7115 1 רמת גן - ברידג' 4 פאן
208 שלומוביץ לידיה - שלומביץ אברהם 50.44 23583 22778 1 פולג- ברידג' פוינט
209 קלר יצחק - שינבאום שלמה 50.30 9105 23421 1 פ"ת - אם המושבות
210 הס רנה - בך ורדה 50.27 2041 4529 1 ירושלים
211 הלר אילן - דביר אביב 50.24 9485 3014 1 ת"א - כיכר המדינה
212 nasucim - ורקוני יהודית 50.15 nasucim 40303 -- לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
213 סגל שרה - אבני צבי 50.14 17420 41211 1 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
214 (רובוט) - מירום אהרון 50.12 ROBOT 4673 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
215 הובר אלימלך - אברון אנית 50.06 9668 14814 1 מבואות חרמון/מודיעין
216 (רובוט) - כהן רחל 50.03 ROBOT 42487 1 לא חבר בהתאגדות /להבים
217 שגל יפה - קישוני דליה 49.95 9233 3344   ב"ש - חברי הנגב
218 גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר 49.878 15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
219 כהן בני - כהן יעקב 49.877 6806 6805   מבואות חרמון
220 אפלבאום ערן - לרנר משה 49.772 23127 15387   מודיעין/כפר סבא
221 אורון דוד - בילגוראי שרה 49.769 3379 12562   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
222 אלון אלכס - אדטו אבי 49.75 14907 18873   כרמיאל
223 (רובוט) - אלתרמן קלרה 49.74 ROBOT 20706   לא חבר בהתאגדות
224 איטח מאיר - שואל דוד 49.73 23923 42068   חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
225 כץ אברהם - מרקוס שאול 49.714 3353 936   ב"ש - חברי הנגב
226 חרמון דוד - ahouva1 49.709 6431 ahouva1   ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
227 כץ אורה - ממלוק ברברה 49.70 23446 24138   חדרה - קדימה
228 ליבר מוניקה - זק שחר 49.62 12633 5348   קריות/חיפה כרמל
229 רוזנטל מרטין - רם משה 49.60 2234 8378   ב"ש - חברי הנגב
230 (רובוט) - רווה עירית 49.5910 ROBOT 42886   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
231 בן חיים שרה - לוי משה 49.5908 10148 24543   ראשון לציון/ראשל"צ - מרכז ספורט
232 לנג שורה - ברגר אבי 49.58 16877 1142   סביון - קרית אונו
233 קוסטו דורית - קרמר שמואל 49.56 24143 11091   תת סניף מועדון יבנה/חולון - הקנטרי
234 פורשר שמעון - רוזנברג שלמה 49.55 16528 23691   כפר סבא
235 גלבוע נחמה - גולד יוסי 49.50 20925 40857   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
236 טורפשטיין ירון - אוסדצ'י-קפלן אורנה 49.491 19051 17014   קריות/חיפה כרמל
237 בר סנה טלי - צפריר יהודה 49.485 40586 22635   רמת ישי/טבעון - רקפת
238 ארגז ירון - מרמר רוני 49.45 6462 16315   ירושלים
239 אילת יוסי - פז תמר 49.43 41104 41030   טבעון - רקפת /טבעון
240 גולומב יורם - סדן יעל 49.39 6553 10855   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - אביבים
241 חוזמן אלכסנדר - לדרמן לאון 49.38 42419 8350   להבים/מועצת יואב
242 (רובוט) - ארבל דייויד 49.37 ROBOT 6534   לא חבר בהתאגדות
243 גוטפריד ורדה - קצ'ר מרגלית 49.304 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
244 צימבלר אסתי - אשד שולי 49.299 41643 40913   רמת גן - ברידג' 4 פאן/פ"ת - אם המושבות
245 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 49.27 13700 7835   ת"א - אביבים
246 רם דוד - גלרנטר אילנה 49.22 3363 21644   ב"ש - חברי הנגב
247 (רובוט) - מוזוליה קורנל 49.20 ROBOT 23305   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
248 זיסו אסתי - פרץ אורי 49.18 17955 20912   נהריה - לב הצפון/נהריה
249 קליר מרים - קליר איתן ד"ר 49.13 40598 24757   אשקלון
250 גינגולד סוזנה - שקד נינט 49.09 17988 21091   ראשל"צ - מרכז ספורט
251 צינמן מיכל - דוד אילן 49.06 23875 23874   טבעון - רקפת /חיפה כרמל
252 (רובוט) - שיף מכאלה 49.05 ROBOT 21078   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
253 פסרמן רחל - סגיב מירה 49.01 8580 9011   סביון - קרית אונו
254 אופנהיימר מיכאל - דשא גיל 48.97 361 6832   נס ציונה/כפר סבא
255 (רובוט) - אורן אברהם 48.90 ROBOT 42918   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
256 רוטברט רינה - גודמן ברנרד 48.85 14190 12239   ירושלים
257 ציפין עודד - גילאון אריה 48.83 17725 23769   רמת גן - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
258 (רובוט) - פישר אהובה 48.81 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
259 גוליק אורי - גוליק איתן 48.77 1414 1413   הרצליה - אילה
260 בר-יוסף גדי - בר-יוסף נעמי 48.750 18305 18276   טבעון - רקפת
261 כהן פרמיאל - כהן עזריאל 48.746 3713 3711   כפר סבא
262 בן סימון שרל - לנדה בנימין 48.72 10829 23597   ת"א - אביבים
263 בלזר שמעון - הישראלי שמעון 48.71 42172 24810   פולג- ברידג' פוינט/חדרה - קדימה
264 (רובוט) - מחלב חנה 48.67 ROBOT 21543   לא חבר בהתאגדות /רחובות
265 אבנת צח - אבנת רן 48.56 23933 23932   עמק יזרעאל
266 טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה 48.51 8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
267 דורון דורית - קרניאל דליה 48.47 5967 42069   פולג- ברידג' פוינט
268 גל קידר עדנה - אהרוני אורית 48.3960 19100 21418   השרון
269 (רובוט) - ליפצ'וק חנה 48.3959 ROBOT 22039   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
270 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה 48.36 19027 16231   ת"א - אביבים
271 מיכאלי עדי - צ'רניחובסקי זיו 48.31 41724 23405   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
272 לויתן אירנה - שפרן אגי 48.29 18470 17035   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
273 הלל מאיר - אלתר חגי 48.27 20227 18423   לא חבר בהתאגדות /השרון
274 ברדיצבסקי ולדימיר - חסין נטשה 48.212 40837 19019   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
275 בלום דוד - פול יואכים 48.211 2924 4172   אילת
276 (רובוט) - טוויג אהרון 48.19 ROBOT 11720   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
277 רייטן חיה - הנדלר יהודה 48.15 23272 24469   פולג- ברידג' פוינט
278 קפלן אהרון - ברב בנימין 48.14 1763 664   חיפה - בית הלוחם/קריות
279 לוינובסקי רות - סידי בתיה 48.13 23318 22964   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
280 מינסטר ענת - מלכנר זאב 48.03 21332 23995   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
281 אשר נחמיה - שטרנברג אורי 48.01 19893 40764   י"ם - מרכז הברידג'
282 (רובוט) - כהן אילן 47.96 ROBOT 17258   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
283 שמיון דגן ג'ודי - סולניק אריה 47.93 15048 3038   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
284 שהרבני דולי - לביא משה 47.90 20 24415   רמת גן - ברידג' 4 פאן
285 (רובוט) - בן משה גיורא 47.89 ROBOT 23310   לא חבר בהתאגדות /קריות
286 ימין הרצל - גלילי אורלי 47.857 21452 12826   רחובות
287 בטר שי - אייזן בריאן 47.855 41527 42327   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
288 פינקוביץ רבקה - שורץ שחר 47.85 10681 15637   רחובות
289 חנם מוטי - ג'קמן לילית 47.83 5462 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
290 רום שמעון - רום מאירה 47.764 15803 15802   ירושלים
291 ציפין שמואל - שטרן בן 47.762 24169 19887   חיפה כרמל
292 Asher Levi - שטרסלר אוה 47.73 18158 18729   אשקלון/מועצת יואב
293 טורבוביץ ציפי - ריבק נורית 47.65 17764 21205   חיפה כרמל
294 לונדון אילנה - לונדון רן 47.64 40052 40053   ב"ש - בית הברידג'
295 גלבוע אורה - גלבוע רוני 47.61 18161 18162   מבואות חרמון
296 אצבעוני זהבה - אבישר שוש 47.57 18879 18501   סביון - קרית אונו
297 פיסטינר ציפורה - שומרוני גילה 47.56 12898 12077   אשדוד/נס ציונה
298 איתן יבגניה - איתן מוניה 47.53 12132 12133   כפר סבא
299 חיבה ראובן - שחר מגי 47.48 8012 21065   פ"ת - אם המושבות
300 רוזנס יהודית - וינשטיין נילי 47.37 5996 42274   פולג- ברידג' פוינט
301 (רובוט) - קדם משה 47.31 ROBOT 3590   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
302 דודקו סופיה - סנה מיכה 47.27 17392 15257   פולג- ברידג' פוינט
303 אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה 47.23 41217 11870   לא חבר בהתאגדות
304 עצמוני עוזי - מירון מאירה 47.21 937 21326   ב"ש - חברי הנגב
305 כהן ישע - פרנס גיא 47.16 1726 40873   מבואות חרמון
306 ברזילי ליאורה - פרי סוזנה 47.11 17093 22920   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
307 (רובוט) - פארי אהרון 47.10 ROBOT 14383   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
308 וינברג שושי - מזרחי מלכה 47.08 21491 21492   ראש העין - גל
309 פריד עדינה - פדלון אורה 47.07 21761 24901   ר"ג - מרום נווה
310 (רובוט) - לוי אנה 47.02 ROBOT 19412   לא חבר בהתאגדות /קריות
311 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 46.96 347 12406   ת"א - אביבים
312 שילה ראובן - גרינשפן אורי 46.85 17368 16335   ירושלים
313 (רובוט) - בן-שיטרית ניסים 46.85 ROBOT 40425   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
314 טל ברוך - קרסו חמדה 46.843 10405 12114   קריות/כפר סבא
315 שולץ דורית - כהן-ואן רוזה לואיזה 46.839 3921 15790   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
316 היימן אוסקר - וינשטוק יהודה 46.75 24562 24564   ב"ש - בית הברידג'
317 סוקול מרים - אביב נועה 46.74 17215 41284   לא חבר בהתאגדות /השרון
318 (רובוט) - דיין רחל 46.73 ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
319 שחר אילנה - רקובר איל 46.72 19952 19950   י"ם - מרכז הברידג'
320 אור מאיר ציפי - אורן נחמה 46.71 21347 21325   ב"ש - חברי הנגב
321 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב 46.70 42908 13339   רחובות/ראשון לציון
322 פלופסקי לאון - טל דן 46.69 5833 1267   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
323 (רובוט) - פלס דגנית 46.68 ROBOT 40388   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
324 (רובוט) - פישר צילה 46.64 ROBOT 40544   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
325 (רובוט) - פרקש עליזה 46.57 ROBOT 2312   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
326 לובוצ'קוב אלכסנדר - רבינוביץ ריטה 46.50 42137 40728   פתח תקווה - ברידג' קורס
327 כהן אבנר - רגב שרי 46.47 9199 42169   ירושלים
328 קופילוב צפרא - ינאי זאב 46.435 10733 40727   סביון - קרית אונו
329 גל שולמית - גל יוסי 46.432 15046 6038   ראש העין - גל
330 (רובוט) - רון תמר 46.41 ROBOT 40278   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
331 גרינשפן שוש - הירש הלן 46.38 4209 12658   כפר סבא
332 המר מיקי - המר ברוריה 46.309 16891 16890   אשקלון
333 טייגר יואל - אביב זאב 46.307 23417 23419   השרון
334 (רובוט) - 8Menashe 46.27 ROBOT 8Menashe   לא חבר בהתאגדות
335 לוי עובדיה - שבירו גדי 46.242 4306 11687   ת"א - אביבים/מודיעין
336 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 46.235 2211 2218   כרמיאל
337 פריגל דוד - יעקב אברהם 46.21 5922 40496   מודיעין/מועדון הברידג' רחובות
338 (רובוט) - לייכטר שרית 46.16 ROBOT 23998   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
339 רגב נחום - דנן אלן ארי 46.15 18285 21726   ירושלים
340 שכטר קרין - שכטר דב 46.15 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
341 בכר פנחס - קליין יעקב 46.14 21421 21311   פ"ת - אם המושבות
342 אורון הרצל - וגנר-אביטל יעל 46.12 24448 40386   כרמיאל
343 זאבי-אלימלך מרים - שדה גילה 46.04 18661 11273   אשקלון
344 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 46.02 893 24822   כרמיאל
345 (רובוט) - רמון יעקב 45.95 ROBOT 15540   לא חבר בהתאגדות /להבים
346 נחום ארז - כהן שמואל 45.90 22567 4938   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת גן - ברידג' 4 פאן
347 גולדמן רחל - כץ אוה 45.84 19028 461   ראשל"צ - מרכז ספורט / לא חבר בהתאגדות
348 (רובוט) - הרץ רבקה 45.77 ROBOT 21735   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
349 אלפנדרי-קשקה אוליביה - נאון דניס 45.75 19869 23024   ירושלים
350 (רובוט) - קרסיוק ראובן 45.71 ROBOT 23447   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
351 סוקול מתי - אטיא שמואל 45.60 17214 18311   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
352 בן יאיר שלומית - שטיין נורית 45.58 40016 23558   מודיעין
353 סרבן דניאלה - אורון רות 45.57 20552 18699   חיפה כרמל
354 פרוינד ברכה - אליעזר אברהם 45.47 24569 23438   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
355 טרומר נדב - מרקוס עידו 45.44 19692 16571   ת"א - כיכר המדינה/כפר סבא
356 ליפין גנאדי - דנציגר אלכס 45.36 20896 3258   רמת גן - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
357 פורת רמי - אליהו סיגל 45.32 55 17903   רמת השרון/ת"א - אביבים
358 יגודה גילה - אביב עופר 45.30 25011 42032   ר"ג - מרום נווה
359 גלילי נתן - עוזר יורם 45.25 17844 16082   מודיעין
360 דור רולנדה ד"ר - פרימר יגאל 45.23 16811 2122   נס ציונה
361 לופטיג גיורא - ברעם אשר 45.18 42797 14933   פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
362 בריינר שושנה - זמיר דיצה 45.06 14465 16208   ת"א - אביבים
363 פריד פאני - בר-און שמעון 45.00 40595 40594   אשקלון
364 שניר רותי - כהן מוירה 44.97 13922 18110   כפר סבא
365 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 44.91 ROBOT 23284   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
366 שחר מרים - קספרסקי סילביה 44.83 21251 21108   להבים
367 כץ אפרים - רהב יוסף 44.73 4299 1940   טבעון/חיפה כרמל
368 אשכנזי חיים - מרקו ויקטור 44.72 5890 18940   פולג- ברידג' פוינט
369 דויטש פיק לאה - EyalYo525 44.67 41558 EyalYo525   מבואות חרמון/ לא חבר בהתאגדות
370 גבע קובי - אבס דן 44.65 24801 23864   נס ציונה
371 וינטר צפורה - חזיזה איליין 44.50 21687 40169   חדרה - קדימה
372 (רובוט) - חייט צבי 44.47 ROBOT 4654   לא חבר בהתאגדות /אילת
373 בן חנוך סימה - קפלן טלי 44.41 3924 14642   לא חבר בהתאגדות /י"ם - מרכז הברידג'
374 סמואל מיקי - סמואל עפרה 44.39 10932 10933   מועדון הברידג' רחובות
375 לוי יוסי - כהן נילי 44.37 10400 11594   כפר סבא/חולון - הקנטרי
376 גרינברג שמואל - זייטמן מגי 44.35 2117 2307   י"ם - בית בלגיה/י"ם - מרכז הברידג'
377 (רובוט) - תמרי גדי 44.34 ROBOT 1448   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
378 הולצמן רון - אורן ריטה 44.28 2350 14686   קריות/פולג- ברידג' פוינט
379 זיידמן רונית - קרמר זהבה 44.26 8956 11092   חולון - הקנטרי
380 וינוגרד עודד - קליינר טניה 44.14 40551 40687   ירושלים
381 רגונס פאני - סביר אירנה 44.07 40261 40827   תת סניף מועדון יבנה/רחובות
382 רונן אורה - כהן יוסי 44.06 3085 18280   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
383 הופפלד אריה - פרי יוסף 44.04 2351 2548   רחובות/ראשון לציון
384 מרוז יוכי - קדר עמוס 44.03 24723 23373   רמת גן - ברידג' 4 פאן
385 (רובוט) - גרינמן דוד 44.02 ROBOT 15019   לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
386 בן עמי חנן - בן עמי ז'קי 43.989 4568 16885   ירושלים
387 אגוזי נילי - אנטין דוד 43.987 11419 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
388 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 43.91 17260 17851   ת"א - אביבים
389 (רובוט) - רובין פנינה 43.90 ROBOT 42148   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
390 אבידן חנה - שפירא אורה 43.82 13936 4844   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
391 ברוצקי יצחק - רביב דוד 43.81 16083 21800   מודיעין
392 גל טיבור - גבע עמיחי 43.70 13841 1856   קריות/נהריה - לב הצפון
393 Natalica - גורביץ לאוניד 43.65 Natalica 41748   לא חבר בהתאגדות /פתח תקווה - ברידג' קורס
394 המר אילנה - פלץ ברברה 43.51 13180 4463   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
395 פטלאך ריטה - לרנר מנחם 43.331 40125 24584   רמת גן - ברידג' 4 פאן
396 ישראלי אשר - פלוט אמיר 43.325 8097 256   קיבוצי דרום
397 פרסטיי ברכה - בונים רוני 43.29 41831 41837   אילת
398 סורל רבקה - קיש תמר 43.04 5248 10948   רחובות/כפר סבא
399 לבהר משה - פרולינגר איל 42.91 824 19940   ראשון לציון/השרון
400 גוטפריד שי - ולפר מיכאל 42.87 17756 12213   פולג- ברידג' פוינט/חיפה כרמל
401 (רובוט) - כפיר שושי 42.77 ROBOT 15723   לא חבר בהתאגדות /השרון
402 (רובוט) - שוובה דני 42.71 ROBOT 13866   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
403 ויינר שפרה - קרפ דינה 42.67 21538 40534   רחובות
404 (רובוט) - קרמנשהי אריה 42.65 ROBOT 24625   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
405 אילוז קלוד - רטר דורון 42.59 24923 41492   י"ם - בית בלגיה/ירושלים
406 ספייר אלברט - בלוך שרה 42.56 864 11409   כפר סבא
407 סימבליסטה ג'ורג' - שושן איתמר 42.44 16433 22384   סביון - קרית אונו
408 בוברוב ממן מתי - קורן ניסים 42.16 19137 14994   אשקלון
409 רונן חנה - דיין חי 42.10 21764 23122   רמת גן - ברידג' 4 פאן
410 טורטל אשר - YOSSIH 42.04 20642 YOSSIH   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
411 אפלבוים שלום - לוי דוד 41.92 13443 19508   ראשון לציון/רחובות
412 קראוסהר יהודה - רוזנצוייג אסתר 41.81 2761 1148   ראשל"צ - מרכז ספורט /סביון - קרית אונו
413 כהן אסתר - הזנפרץ אתי 41.78 19184 23333   אשדוד/ראשל"צ - מרכז ספורט
414 דוד אליהו - בנימין סלביה 41.69 11385 10037   רמת השרון
415 דקטר בלהה - ענבר יעל 41.56 17488 20415   רחובות
416 שניידרמן לב - קליפר דב 41.52 23445 17703   חדרה - קדימה
417 (רובוט) - אלקלעי משה 41.39 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
418 מלמד גילה - ספיר מרים 41.38 15230 16245   ירושלים
419 רינת דיאנה - רינת יגאל 41.30 12367 12368   ת"א - כיכר המדינה
420 קרן אורה - וסרמן סורין 41.25 2362 10889   נס ציונה
421 (רובוט) - פינטו תמר 41.1476 ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
422 סומקובר פרידה - סוצקובר אהוד 41.1475 42922 42923   עמק יזרעאל
423 דגן אבינועם - שחל אריה 41.14 1055 11897   כפר סבא
424 (רובוט) - Orion04 41.124 ROBOT Orion04   לא חבר בהתאגדות
425 כהן שירה - רובין יצחק 41.116 14618 3567   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
426 גוטמן חיים - מיטרני טובי 41.06 11034 11033   ראשון לציון
427 בנימין ג'וזפין - פירוז אסתר 41.04 16200 18167   אשדוד
428 (רובוט) - בבס סופיה 40.98 ROBOT 20467   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
429 (רובוט) - שבת דניס 40.95 ROBOT 10216   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
430 בלייר שלום - חוטר משה 40.82 40715 6813   מבואות חרמון
431 איסרס יעל - איסרס דב 40.79 12895 12246   ראשל"צ - מרכז ספורט /ת"א - כיכר המדינה
432 (רובוט) - פז אפי 40.54 ROBOT 7966   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
433 ברנזון אהרון - אוריאל אורה 40.42 42890 41952   מבואות חרמון
434 זבירין אילנה - שרון רוזליה 40.37 15743 42253   חיפה כרמל/נהריה - לב הצפון
435 (רובוט) - מן שמשון 40.20 ROBOT 41150   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
436 שחורי נילי - שרייבר שרל 40.15 5020 1929   פולג- ברידג' פוינט/נתניה
437 אשכנזי יוסף (פפה) - בן-הרוש אלברט 40.12 23377 23375   נתניה
438 נגר דני - דולב ורדה 39.74 23070 22489   פ"ת - אם המושבות
439 לוי יהושע - נתן מינה 39.62 23737 15086   מועדון הברידג' רחובות/רחובות
440 (רובוט) - פישר פאולה 39.51 ROBOT 16369   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
441 (רובוט) - ליברמן ארנון 39.28 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
442 מאיר דניאל - לידור דניאלה 39.27 12931 2632   רמת השרון/סביון - קרית אונו
443 בלטר צבי - זוהר זאב 39.21 42094 19186   אשדוד
444 שידלוב מרים - למדן יצחק 39.20 18320 41948   ירושלים
445 רחימי רחמים - בוגנים אתי 39.00 13241 17901   רחובות/ירושלים
446 (רובוט) - מן פנינה 38.99 ROBOT 24470   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
447 אילן משה - ברוידא אלירם 38.69 40742 20187   השרון/סביון - קרית אונו
448 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 38.65 10126 42144   ת"א - אביבים
449 אדלונד אטי - בצלאל רות 38.23 22779 7549   נס ציונה/פולג- ברידג' פוינט
450 (רובוט) - בורודצקי אדי 38.20 ROBOT 14378   לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
451 (רובוט) - מריס אורן 37.94 ROBOT 42925   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
452 בוימל דבורה - שטרן ורד 37.88 13904 24290   קריות
453 Olga Simic - פאלוך אבלין 37.64 25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
454 קורן תקוה - זבולון מיקי 37.335 4908 18384   פולג- ברידג' פוינט
455 arieb22 - duby1948 37.332 arieb22 duby1948   לא חבר בהתאגדות
456 שינדלר ליאורה - חסד אסתר 34.66 40877 41654   מבואות חרמון
457 ז'אק טובה - שרון זמירה 33.69 41432 19117   סביון - קרית אונו
458 נחושתן אביבה - אינשטיין אבי 33.09 22528 41427   נס ציונה/סביון - קרית אונו
459 שקד ציפי - פרס עמרם 32.75 14803 40126   מועדון הברידג' רחובות
460 (רובוט) - רוס חנה 28.88 ROBOT 3302   לא חבר בהתאגדות /רמת גן - ברידג' 4 פאן
461 אוקון הדסה - כהן אינה 27.75 21447 23966   רחובות
462 (רובוט) - (רובוט) 0.00 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות