Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין ברומטר שני אחה"צ
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 01/02/21 סניף: אביבים מקדם: 11.89
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - לביא נירה 54.78 ROBOT 14641 17 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 מילצן דרור - שאקי דן 30.68 3655 2090 15 נס ציונה
3 גלסר אנדרי - (רובוט) 29.63 9069 ROBOT 11 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
4 קרביאן מרדכי - דה פריס גבי 25.01 9315 14048 10 ת"א - אביבים
5 לובינסקי יובל - זופניק שושי 24.93 715 41703 8 ת"א - אביבים
6 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 24.92 9130 8688 7 ת"א - אביבים
7 (רובוט) - קס דניאל 24.37 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 ספייר אלברט - גנס בוב 22.77 864 113 5 כפר סבא/ת"א - אביבים
9 מזרח איתמר - קימל שרה 22.12 10813 17400 5 קריות/חיפה כרמל
10 וכולדר איתן - כהן יוסי 21.55 6622 18280 5 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 פולק אוסקר - פרקש רות 21.06 1061 5305 4 נס ציונה/כפר סבא
12 זיגרסון ורדה - טורפשטיין ירון 20.21 2136 19051 4 קריות
13 שקד יצחק - שני גילה 16.68 5414 14956 4 קריות/חיפה כרמל
14 נוף נורית - בן-דוד אבישי 15.11 19212 17851 4 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
15 בנזראי לולה - גרינמן שמשון 14.04 1445 23268 3 רמת השרון/חיפה כרמל
16 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 13.11 ROBOT 14192 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
17 אפל מאיר - אפל ליוי 12.00 22089 22088 3 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
18 בנציוני יואל - יגרמן עדנה 11.60 9222 14423 3 ת"א - האקדמיה לברידג'
19 ורד נח - שלייפר ישראל 11.55 2656 3955 3 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
20 אורון רות - arkadiz 10.64 18699 arkadiz   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
21 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 10.42 347 12406 3 ת"א - אביבים
22 בועזיז אילנה - אלבר רוזה 10.20 20371 40694 2 נס ציונה
23 (רובוט) - גילרמן ג ניס 9.71 ROBOT 8000 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 פורת משה - רינות מישל 9.32 18356 12256 2 נס ציונה/רמת השרון
25 בן שמחון אבי - קרן אורה 9.27 24816 2362 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
26 בנדיקט מימי - עמיר מירה 8.17 14556 2508 2 חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
27 זלצר אביבה - שפירא גילה 7.72 24170 24956 2 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
28 (רובוט) - (רובוט) 7.43 ROBOT ROBOT 1 לא חבר בהתאגדות
29 שרון אביגדור - שיף סמדר 7.17 581 41358 2 חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
30 אליעז רות - וייל טובה 6.57 22057 20153 2 חיפה כרמל
31 אוסדצ'י-קפלן אורנה - ברקוביץ אריה 3.33 17014 2502 2 חיפה כרמל
32 רוזנשיין אלכסנדר - בראוינר אלכסנדר 2.85 3372 24488 2 חיפה כרמל
33 מזרחי שמחה - שטרן בן 1.48 17615 19887 2 חיפה כרמל
34 (רובוט) - שפירא אניטה 1.15 ROBOT 14693 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
35 (רובוט) - סדן נגה 1.08 ROBOT 17024 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
36 אנדרמן דוריאן - כץ זאנה -1.31 15338 15094   ת"א - אביבים
37 מור אהוד - לוי רוני -1.45 40709 12052   חיפה כרמל
38 בלאט לובומיר - סולניק אריה -1.55 16453 3038   ת"א - כיכר המדינה
39 טובביס אלכס - קסלין גרום -1.97 15895 2883   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
40 ציטיאת אלי - ציטיאת פיונה -3.66 16494 16495   ת"א - אביבים
41 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה -4.15 19027 16231   ת"א - אביבים
42 (רובוט) - גודר שמעון -4.57 ROBOT 41065   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
43 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה -5.55 14443 12405   נס ציונה/ת"א - אביבים
44 בר יוסף עקיבא - גוטליב ליפא -5.85 22055 16359   חיפה כרמל
45 (רובוט) - גינזבורג מרים -6.57 ROBOT 5635   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
46 קפלן אהרון - עמיר אריה -7.12 1763 503   חיפה - בית הלוחם
47 לויט שושנה - רג'ואן מרגלית -7.44 3548 18685   ת"א - אביבים
48 voodooist - ורניה כרמל -7.51 voodooist 24601   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 ינאי זאב - שוהם יורם -7.571 40727 40726   סביון - קרית אונו
50 (רובוט) - m4t441r -7.572 ROBOT m4t441r   לא חבר בהתאגדות
51 (רובוט) - בהירי תמר -7.95 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
52 (רובוט) - ניצן רינה -8.24 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
53 שכטר קרין - שכטר דב -8.52 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
54 (רובוט) - אברהם חיה -9.20 ROBOT 20235   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
55 בן חיים כרמלה - מקוב מרדכי -9.45 22526 11172   נס ציונה
56 לנדה בנימין - מוזיקנט לאון -10.63 23597 16592   ת"א - אביבים/ראש העין - גל
57 מאור מלי - בצלאל רות -11.43 17366 7549   פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
58 עטר אדית - רוט חוה -12.49 15815 15241   ת"א - אביבים
59 לבוביץ יורם - צווייג יחזקאל -15.61 18179 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
60 ווכר יוסף - מאיר כהן הילה -15.77 42481 41708   ת"א - האקדמיה לברידג'
61 גל מרדכי - אלון ליאורה -16.42 20231 5585   חיפה כרמל
62 ורד רונית - טל משה -17.97 17425 2176   כפר סבא
63 ברנר אילנה - חוטורסקי ניר -18.49 1456 23739   ת"א - אביבים/קריות
64 אבישר שוש - גזית גלי -20.49 18501 40227   סביון - קרית אונו/נהריה
65 חריר אילנה - ויזל לילי -20.57 14840 21043   נתניה/ לא חבר בהתאגדות
66 באן דוד - (רובוט) -22.46 10126 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
67 (רובוט) - בסיס שרית -22.89 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
68 (רובוט) - ajalagabai -23.69 ROBOT ajalagabai   לא חבר בהתאגדות
69 לביא נורית - יקים נוגה -24.79 5408 3475   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
70 (רובוט) - ליברטל זקלין -29.22 ROBOT 17962   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
71 ניימן בוריס - dee22 -34.97 21890 dee22   קריות/ לא חבר בהתאגדות
72 כהן שירה - שוורץ מרים -35.23 14618 24110   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים