Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל ראשון בוקר עם 2 ידיים מנותחות
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 07/02/21 סניף: אביבים מקדם: 10.04
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 וייל טובה - מץ דליה 68.88 20153 17803 18 חיפה כרמל
2 שכטר דב - גנס בוב 67.67 9074 113 15 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
3 (רובוט) - שרון אביגדור 66.43 ROBOT 581 11 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
4 (רובוט) - קרמרמן רותי 64.59 ROBOT 20362 9 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
5 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 63.40 19218 10299 8 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
6 ירוס מיכאל - וייסמן דוד 61.72 40706 3698 7 חיפה כרמל
7 אליעז רות - גרוס ריצארד 60.69 22057 41601 5 חיפה כרמל
8 בלאט לובומיר - זומר אילן דר 59.67 16453 14359 5 ת"א - כיכר המדינה
9 לנג שורה - רום מרים 58.83 16877 23497 5 סביון - קרית אונו
10 ויזל לילי - חריר אילנה 58.69 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
11 גולדורגר חנה - שיף סמדר 57.92 12098 41358 5 ת"א - כיכר המדינה
12 (רובוט) - שביט אסתר 57.80 ROBOT 3424 3 לא חבר בהתאגדות
13 (רובוט) - בוגנים אתי 57.58 ROBOT 17901 3 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
14 (רובוט) - דויד סילביה 57.26 ROBOT 18006 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
15 (רובוט) - צידון גיא 57.03 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 רמתי גדעון - כרדי אברהם 56.05 1956 40383 3 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
17 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 55.92 41606 18293   השרון
18 ברגר לאה - ליבר בתיה 55.65 20247 20248   ת"א - אביבים
19 (רובוט) - סורס אגי 55.46 ROBOT 24242 2 לא חבר בהתאגדות /קריות
20 קס גינה - קס דניאל 55.19 4692 248   ת"א - אביבים
21 ברקוביץ אריה - אוסדצ'י-קפלן אורנה 54.95 2502 17014 3 חיפה כרמל
22 הלמן קרן - ברויז אברהם 54.45 9272 40433 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
23 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 54.37 ROBOT 40533 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
24 אלון ליאורה - בייצר מוטי 54.33 5585 12001 2 חיפה כרמל
25 LioraE - אלקבץ שלי 54.11 LioraE 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
26 לירן ינון - אורן טננבאום אפרת 54.08 11122 12991 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
27 (רובוט) - ינאי זאב 53.78 ROBOT 40727 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
28 גינזבורג מרים - קולסקי איתן 53.68 5635 16086 2 חיפה כרמל
29 ולרשטיין בתיה - הראל אתי 53.15 42504 19766 2 פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
30 קפלן אהרון - קופמן שרה 52.59 1763 15635 2 חיפה - בית הלוחם/רחובות
31 (רובוט) - סולניק אריה 52.54 ROBOT 3038 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
32 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 52.50 ROBOT 23284 1 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
33 עירשי טובה - רוזנברג מירי 52.29 347 7066 2 ת"א - אביבים
34 גוברין אבי-ברטי - אלספל חנן 51.89 42144 16044 2 ת"א - אביבים
35 קימל שרה - מזרח איתמר 51.85 17400 10813 2 חיפה כרמל/קריות
36 (רובוט) - יקים נוגה 51.66 ROBOT 3475 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
37 (רובוט) - לביא נירה 51.41 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
38 אבני אבי - אבני צבי 50.97 20834 41211 2 רעננה - ההגנה/ת"א - אביבים
39 כץ זהבה - לנגי אסף 50.17 8616 12940 2 ת"א - אביבים
40 ארידור לילי - ריינר לאה 49.52 13637 3119   סביון - קרית אונו
41 איטר איריס - דה פריס גבי 49.13 14697 14048   ת"א - אביבים
42 גוראל איתן - בן אלי מיכל 49.10 17114 24591   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
43 מור אהוד - בן נחום גילי 48.70 40709 17526   חיפה כרמל
44 (רובוט) - בהירי תמר 48.60 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
45 ספקטור תמי - כהן יוסי 48.55 14413 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
46 קרן אורה - סף יעל 47.85 2362 16743   נס ציונה/חדרה - קדימה
47 לויט יולי - בראונשטיין יעל 47.10 3566 14651   ת"א - כיכר המדינה
48 אלון הדסה - כליף אילנה 46.91 7835 11003   ת"א - אביבים/רמת השרון
49 (רובוט) - פישר אהובה 46.22 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
50 (רובוט) - בכר יוסי 46.17 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
51 לוין איטה - כוכבא שלומית 45.83 24634 19097   חיפה כרמל
52 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 45.61 8104 22055   חיפה כרמל
53 (רובוט) - כהנא אלה 45.53 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
54 ציפין שמואל - שטרן בן 45.20 24169 19887   חיפה כרמל
55 מנדר ענת - טאוב זאב 44.84 40603 10750   כרמיאל
56 בסיס שרית - שמחון מיכל 44.83 23082 19804   חיפה כרמל
57 (רובוט) - עפרון פרנסין 43.81 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
58 (רובוט) - בן שמחון אבי 43.58 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
59 מוזיקנט לאון - לנדה בנימין 43.39 16592 23597   ראש העין - גל/ת"א - אביבים
60 אורון רות - arkadiz 43.37 18699 arkadiz   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
61 ניצן ניצה - לירון נולי 43.18 19025 21199   חיפה כרמל
62 גוליק אורי - גוליק איתן 42.81 1414 1413   הרצליה - אילה
63 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 42.62 17615 20154   חיפה כרמל
64 שמאי אילנה - אברהם חיה 42.52 13602 20235   חיפה כרמל
65 זלצר אביבה - שפירא גילה 42.37 24170 24956   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
66 רוזנשיין אלכסנדר - בראוינר אלכסנדר 41.94 3372 24488   חיפה כרמל
67 אנדרמן דוריאן - כץ זאנה 41.65 15338 15094   ת"א - אביבים
68 שחקן מחו"ל - מילאת נעמי 41.33 37-0030 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
69 גודר שמעון - גרינמן שמשון 40.77 41065 23268   מועדון הברידג' רחובות/חיפה כרמל
70 קרסטניטצקי שולמית - גורביץ איטה 40.47 41315 40317   רמת השרון/ת"א - אביבים
71 אבישר שוש - שטאובר אריה 40.03 18501 22530   סביון - קרית אונו/נס ציונה
72 גוראל נעמי - אפל ליוי 39.67 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
73 גרוס לאה - תדהר מירה 39.34 7794 20209   נהריה/חיפה כרמל
74 גלט אהרון - קדם משה 38.87 40141 3590   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
75 (רובוט) - גולדמן גיזי 38.83 ROBOT 7934   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
76 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 38.28 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
77 רייס איילין - ליברטל זקלין 37.22 41238 17962   חיפה כרמל
78 לויט שושנה - פרידמן רונית 33.07 3548 18519   ת"א - אביבים