Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין שלישי אחה"צ
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 09/02/21 סניף: אביבים מקדם: 10.56
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 74.02 17764 17014 16 חיפה כרמל
2 חשמונאי רותי - לנגי אסף 72.90 13675 12940 13 ת"א - אביבים
3 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 69.68 14443 12405 10 נס ציונה/ת"א - אביבים
4 לובינסקי יובל - זופניק שושי 67.66 715 41703 8 ת"א - אביבים
5 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 63.52 893 24822 7 כרמיאל
6 יקים נוגה - לביא נורית 62.34 3475 5408   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
7 בלאט לובומיר - סולניק אריה 61.69 16453 3038 4 ת"א - כיכר המדינה
8 רג'ואן מרגלית - לויט שושנה 59.71 18685 3548   ת"א - אביבים
9 לבוביץ יורם - צווייג יחזקאל 59.61 18179 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 מזרח איתמר - קימל שרה 57.61 10813 17400 4 קריות/חיפה כרמל
11 (רובוט) - שבת דניס 57.21 ROBOT 10216 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 מילצן דרור - שאקי דן 57.06 3655 2090 3 נס ציונה
13 (רובוט) - arkadiz 56.60 ROBOT arkadiz   לא חבר בהתאגדות
14 אנדרמן דוריאן - כץ זאנה 56.19 15338 15094 3 ת"א - אביבים
15 זעירא יחזקאל - זינגר בני 56.07 40880 9089 2 רעננה - ההגנה
16 גל מרדכי - אלון ליאורה 55.36 20231 5585 2 חיפה כרמל
17 (רובוט) - בראון ליליאן 55.25 ROBOT 18910 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
18 אשכנזי סיבל - בן בסט ויויאן 54.55 1035 41620   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
19 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 54.260 347 12406 2 ת"א - אביבים
20 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 54.256 ROBOT 14192 2 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
21 בנדיקט מימי - שני גילה 54.18 14556 14956 2 חיפה כרמל
22 (רובוט) - (רובוט) 54.04 ROBOT ROBOT 1 לא חבר בהתאגדות
23 נוף נורית - בן-דוד אבישי 53.98 19212 17851 1 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
24 דורון דור - עומר זך 53.68 41984 1814 1 עמק יזרעאל
25 טנדטר עלי - קורן אלי 53.54 1926 42686 1 קריות/חיפה כרמל
26 קולסקי איתן - גינזבורג מרים 53.26 16086 5635 1 חיפה כרמל
27 (רובוט) - כהנא אלה 53.00 ROBOT 16013 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
28 בן סימון שרל - לנדה בנימין 52.95 10829 23597 1 ת"א - אביבים
29 (רובוט) - עמיר מירה 51.82 ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
30 פולק אוסקר - מקוב מרדכי 51.19 1061 11172 1 נס ציונה
31 קרן אורה - מיכלוביץ נחום 51.14 2362 1288 1 נס ציונה/חיפה כרמל
32 שרון אביגדור - שיף סמדר 50.96 581 41358 1 חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
33 קס דניאל - קס גינה 50.52 248 4692   ת"א - אביבים
34 רובין יצחק - דה פריס גבי 49.64 1767 14048   ת"א - אביבים
35 (רובוט) - ויזל לילי 49.17 ROBOT 21043   לא חבר בהתאגדות
36 קפלן אהרון - שלייפר ישראל 48.49 1763 3955   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
37 קינן דני - בן שמחון אבי 48.02 9289 24816   נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
38 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 47.57 10126 42144   ת"א - אביבים
39 רוזנברג צביה - גוראל נירה 46.96 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
40 גוטליב ליפא - נהון שלמה 46.91 16359 855   חיפה כרמל/כ"ס - הדר
41 בנציוני יואל - יגרמן עדנה 46.81 9222 14423   ת"א - האקדמיה לברידג'
42 ברקוביץ אריה - (רובוט) 46.42 2502 ROBOT   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
43 גרינמן שמשון - גזית גלי 46.19 23268 40227   חיפה כרמל/נהריה
44 שפירא אניטה - המר אילנה 45.77 14693 13180   ת"א - אביבים
45 שכטר קרין - שכטר דב 45.67 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
46 בראוינר אלכסנדר - לנקביץ זופיה 45.59 24488 23263   חיפה כרמל
47 רוט חוה - עטר אדית 45.52 15241 15815   ת"א - אביבים
48 (רובוט) - הילזנרד אנני 45.44 ROBOT 5598   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
49 וכולדר איתן - כהן יוסי 45.01 6622 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
50 (רובוט) - אברהם חיה 44.95 ROBOT 20235   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
51 (רובוט) - רוזנברג מירי 44.78 ROBOT 7066   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
52 טל משה - אלון הדסה 44.62 2176 7835   כפר סבא/ת"א - אביבים
53 קליקה אריה - זכריה נעמי 43.53 42599 8416   הרצליה - פיתוח/ת"א - אביבים
54 שפירא גילה - מירקין לודמילה 43.40 24956 10299   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
55 (רובוט) - בסיס שרית 43.13 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
56 אליעז רות - גרוס ריצארד 42.99 22057 41601   חיפה כרמל
57 (רובוט) - שפנר מיכל 42.95 ROBOT 23720   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
58 (רובוט) - שגיב אירית 42.883 ROBOT 15817   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
59 ויסבוך לוציה - שטאובר אריה 42.878 8001 22530   רמת השרון/נס ציונה
60 מזרחי שמחה - שמאי אילנה 42.73 17615 13602   חיפה כרמל
61 (רובוט) - סורס אגי 42.06 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
62 בהירי תמר - קרביאן מרדכי 41.85 14148 9315   ת"א - אביבים
63 (רובוט) - שטרן אריה 41.48 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
64 גרוס לאה - תדהר מירה 40.72 7794 20209   נהריה/חיפה כרמל
65 (רובוט) - כהן עידית 39.29 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
66 רומן חנה - לוי אירית 38.50 14655 17577   ת"א - אביבים
67 בינט דוד - רינות מישל 37.71 17512 12256   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
68 אורון רות - כהן רבקה 37.44 18699 11391   חיפה כרמל
69 MASHALAM - כהן ג'ני 36.79 MASHALAM 22367   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
70 ajalagabai - orabreuer 33.19 ajalagabai orabreuer   לא חבר בהתאגדות