Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין שלישי אחה"צ
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 16/02/21 סניף: אביבים מקדם: 9.95
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 73.42 14443 12405 18 נס ציונה/ת"א - אביבים
2 לובינסקי יובל - זופניק שושי 66.45 715 41703 15 ת"א - אביבים
3 (רובוט) - לביא נירה 62.96 ROBOT 14641 11 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
4 דיין גילה - ברקוביץ אריה 62.67 15416 2502 10 חיפה כרמל
5 (רובוט) - קולסקי איתן 62.39 ROBOT 16086 7 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
6 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 62.26 ROBOT 14192 6 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
7 מזרח איתמר - קימל שרה 61.47 10813 17400 6 קריות/חיפה כרמל
8 בלאט לובומיר - סולניק אריה 60.96 16453 3038 5 ת"א - כיכר המדינה
9 (רובוט) - פרקש רות 60.68 ROBOT 5305 4 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
10 ספייר אלברט - גנס בוב 59.34 864 113 5 כפר סבא/ת"א - אביבים
11 רוט חוה - עטר אדית 58.04 15241 15815 5 ת"א - אביבים
12 שיף סמדר - כהן רבקה 57.96 41358 11391   ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
13 (רובוט) - בסיס שרית 57.61 ROBOT 23082 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 (רובוט) - יצחקי יצחק 57.47 ROBOT 23764 3 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
15 (רובוט) - עמיר מירה 57.40 ROBOT 2508 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
16 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 56.93 347 12406 4 ת"א - אביבים
17 אשכנזי סיבל - בן בסט ויויאן 56.84 1035 41620   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
18 (רובוט) - מאור מלי 56.77 ROBOT 17366 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
19 בהירי תמר - קרביאן מרדכי 56.36 14148 9315 3 ת"א - אביבים
20 וייל טובה - מץ דליה 55.12 20153 17803 3 חיפה כרמל
21 לבל טליה - וקסלר רבקה 55.06 10397 410 3 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
22 (רובוט) - בן שמחון אבי 54.78 ROBOT 24816 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 לבוביץ יורם - צווייג יחזקאל 54.64 18179 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 ורד רונית - טל משה 54.42 17425 2176 3 כפר סבא
25 גלסר אנדרי - (רובוט) 54.41 9069 ROBOT 1 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
26 (רובוט) - בראון ליליאן 54.35 ROBOT 18910 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
27 שושן איתמר - שוהם יורם 54.20 22384 40726 2 סביון - קרית אונו
28 (רובוט) - רינות מישל 53.50 ROBOT 12256 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
29 זולקוב גנריאטה - אלקבץ שלי 53.19 23264 9510 2 חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
30 זעירא יחזקאל - זינגר בני 52.47 40880 9089 2 רעננה - ההגנה
31 קרמר חיים - קרמר שלוה 52.34 14409 14410 2 ת"א - אביבים
32 קרן אורה - מיכלוביץ נחום 52.10 2362 1288 2 נס ציונה/חיפה כרמל
33 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 51.93 ROBOT 15338 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 רוזנשיין אלכסנדר - שלייפר ישראל 51.43 3372 3955 2 חיפה כרמל
35 טנדטר עלי - קורן אלי 51.36 1926 42686 2 קריות/חיפה כרמל
36 (רובוט) - פישר אהובה 51.27 ROBOT 24341 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
37 (רובוט) - אלבר רוזה 51.06 ROBOT 40694 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
38 (רובוט) - שטרן אריה 50.90 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
39 בראוינר אלכסנדר - לנקביץ זופיה 50.79 24488 23263 2 חיפה כרמל
40 רוזנברג צביה - גוראל נירה 49.80 18378 18551   לא חבר בהתאגדות
41 שדה אורי - בן חיים כרמלה 49.78 2630 22526   רחובות/נס ציונה
42 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 48.87 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
43 JBRM2 - לירון נולי 48.85 JBRM2 21199   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 רג'ואן מרגלית - לויט שושנה 48.58 18685 3548   ת"א - אביבים
45 dee22 - רובין יצחק 48.54 dee22 3567   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
46 בן-דוד אבישי - טננבוים אורלי 48.43 17851 17260   ת"א - אביבים
47 קוטלצקי טובה - כהן יוסי 47.87 20804 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
48 רובין יצחק - דה פריס גבי 47.86 1767 14048   ת"א - אביבים
49 (רובוט) - פרידמן רונית 47.73 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
50 גרוס לאה - תדהר מירה 47.37 7794 20209   נהריה/חיפה כרמל
51 רומן חנה - לוי אירית 47.30 14655 17577   ת"א - אביבים
52 חשמונאי רותי - לנגי אסף 47.07 13675 12940   ת"א - אביבים
53 (רובוט) - סורס אגי 46.75 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
54 ויזל לילי - חריר אילנה 46.45 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
55 (רובוט) - סדן נגה 46.42 ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
56 מזרחי שמחה - שמאי אילנה 46.28 17615 13602   חיפה כרמל
57 קס דניאל - קס גינה 45.31 248 4692   ת"א - אביבים
58 רוזנברג מירי - איטר איריס 44.81 7066 14697   ת"א - אביבים
59 בארי רפי - בארי מיכל 44.75 16400 16401   ת"א - אביבים
60 (רובוט) - שפנר מיכל 44.24 ROBOT 23720   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
61 בן סימון שרל - לנדה בנימין 44.14 10829 23597   ת"א - אביבים
62 אורן טננבאום אפרת - ברב בנימין 43.65 12991 664   חיפה כרמל/קריות
63 (רובוט) - גולומב נינה 43.58 ROBOT 12376   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
64 גוטליב ליפא - נהון שלמה 42.97 16359 855   חיפה כרמל/כ"ס - הדר
65 בר-שביט אלי - סף יעל 42.96 40219 16743   נס ציונה/חדרה - קדימה
66 (רובוט) - כץ זאנה 42.88 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
67 שטאובר אריה - אורון רות 42.59 22530 18699   נס ציונה/חיפה כרמל
68 ajalagabai - orabreuer 42.38 ajalagabai orabreuer   לא חבר בהתאגדות
69 בנציוני יואל - יגרמן עדנה 41.96 9222 14423   ת"א - האקדמיה לברידג'
70 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 41.87 17764 17014   חיפה כרמל
71 קליקה אריה - זכריה נעמי 41.25 42599 8416   הרצליה - פיתוח/ת"א - אביבים
72 כהן יהודית - דביר ברכה 40.80 14043 9479   קריות/ לא חבר בהתאגדות
73 שפירא גילה - מירקין לודמילה 40.75 24956 10299   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
74 MASHALAM - כהן ג'ני 38.67 MASHALAM 22367   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
74 גרינברג אנינה - אברון רונן 38.67 43028 43027   הרצליה - אילה/ לא חבר בהתאגדות
76 גוברין אבי-ברטי - אלספל חנן 37.60 42144 16044   ת"א - אביבים
77 גינזבורג מרים - הילזנרד אנני 35.83 5635 5598   חיפה כרמל
78 גלט אהרון - קדם משה 34.61 40141 3590   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
79 שריג בנימינה - hadas la 34.20 41194 hadas la   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
80 בארי תמר - שפירשטיין תמר 30.56 24151 42972   ת"א - אביבים