Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל אונליין רביעי בוקר
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 17/02/21 סניף: אביבים מקדם: 9.61
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גוליק אורי - גוליק איתן 64.42 1414 1413 20 הרצליה - אילה
2 לביא נורית - יקים נוגה 63.76 5408 3475   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 שפירא אניטה - ביקוביצקי ורדה 63.51 14693 6234 13 ת"א - אביבים
4 אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר 63.11 1035 23543   ת"א - אביבים
5 חריר אילנה - ויזל לילי 62.80 14840 21043   נתניה/ לא חבר בהתאגדות
6 ברגר לאה - ליבר בתיה 62.11 20247 20248   ת"א - אביבים
7 (רובוט) - לביא נירה 61.46 ROBOT 14641 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 60.14 ROBOT 40533 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 גלט אהרון - קדם משה 59.71 40141 3590 5 ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
10 הנאור סימונה - לירון נולי 59.34 3486 21199 5 חיפה כרמל
11 (רובוט) - בינט ג'ורג' שמעון 59.11 ROBOT 23284 4 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
12 (רובוט) - (רובוט) 58.85 ROBOT ROBOT 4 לא חבר בהתאגדות
13 פרקש רות - בן יהודה יהודית 58.81 5305 2218 5 כפר סבא/כרמיאל
14 אולגה סימיכ - גוברין אבי-ברטי 58.36 25063 42144 5 ת"א - אביבים
15 דה פריס גבי - וקסלר רבקה 58.03 14048 410 4 ת"א - אביבים
16 גינזבורג מרים - הילזנרד אנני 57.55 5635 5598 4 חיפה כרמל
17 כץ זהבה - לנגי אסף 57.42 8616 12940 4 ת"א - אביבים
18 מנדר ענת - טאוב זאב 56.65 40603 10750 4 כרמיאל
19 (רובוט) - בנציוני יואל 56.13 ROBOT 9222 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
20 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 56.09 347 12406 3 ת"א - אביבים
21 קרן אורה - בן שמחון אבי 56.03 2362 24816 3 נס ציונה/ת"א - אביבים
22 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 55.95 41601 5585 3 חיפה כרמל
23 ורניה כרמל - עזוז גילדה 55.66 24601 24167 3 ת"א - אביבים
24 (רובוט) - שוהם יורם 55.61 ROBOT 40726 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
25 חשמונאי רותי - (רובוט) 55.44 13675 ROBOT 2 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
26 גורביץ איטה - מילאת נעמי 55.37 40317 14489   ת"א - אביבים
27 נביא רות - משיח רבקה 55.13 15308 17806 3 חיפה כרמל
28 קליין גד - כהן גבי 55.02 1185 9098 3 נהריה - לב הצפון
29 מור אהוד - ירוס מיכאל 54.81 40709 40706 2 חיפה כרמל
30 שיף סמדר - גולדורגר חנה 54.68 41358 12098 2 ת"א - כיכר המדינה
31 גוראל נעמי - גוראל איתן 54.23 41017 17114   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
32 שוצמן רחל - ברקוביץ אריה 54.02 15908 2502 2 חיפה כרמל
33 (רובוט) - עפרון פרנסין 53.51 ROBOT 14774 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
34 גל ענת - גל ויגלר אורית 53.50 19854 15388 2 ת"א - אביבים
35 (רובוט) - שביט אסתר 53.45 ROBOT 3424 1 לא חבר בהתאגדות
36 (רובוט) - בהירי תמר 53.40 ROBOT 14148 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 לוין איטה - כוכבא שלומית 52.95 24634 19097 2 חיפה כרמל
38 ברב בנימין - אורן טננבאום אפרת 51.93 664 12991 2 קריות/חיפה כרמל
39 רום מיכל - סולניק אריה 51.81 3406 3038 2 כפר סבא/ת"א - כיכר המדינה
40 סף יעל - בר-שביט אלי 51.77 16743 40219 2 חדרה - קדימה/נס ציונה
41 שיצר אתי - זבירין אילנה 51.56 24656 15743   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
42 שכטר קרין - שכטר דב 51.27 9073 9074 2 ת"א - כיכר המדינה
43 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 51.20 13700 7835 2 ת"א - אביבים
44 arkadiz - אבן צור אלי 51.14 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
45 זולקוב גנריאטה - לוסטיג אהוד 51.12 23264 9316 2 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
46 רוזנברג מירי - גילרמן ג ניס 51.07 7066 8000 2 ת"א - אביבים
47 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 50.98 ROBOT 41137 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
48 קפלן אהרון - בן נחום גילי 50.55 1763 17526 2 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
48 (רובוט) - כהנא אלה 50.55 ROBOT 16013 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
50 (רובוט) - סורס אגי 50.36 ROBOT 24242 1 לא חבר בהתאגדות /קריות
51 (רובוט) - קרמרמן רותי 50.29 ROBOT 20362 1 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
52 מזרח איתמר - קימל שרה 50.07 10813 17400 2 קריות/חיפה כרמל
53 שקד יצחק - שני גילה 50.01 5414 14956 2 קריות/חיפה כרמל
54 אלרן ישראל - לוי רוני 49.99 19052 12052   חיפה כרמל
55 (רובוט) - הלמן קרן 49.74 ROBOT 9272   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
56 קורן אלי - באן דוד 49.04 42686 10126   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
57 (רובוט) - שטרן אריה 48.45 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
58 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 47.35 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
59 (רובוט) - גודר שמעון 47.05 ROBOT 41065   לא חבר בהתאגדות /מועדון הברידג' רחובות
60 בן-דוד אבישי - טננבוים אורלי 46.99 17851 17260   ת"א - אביבים
61 ולפר מיכאל - נוימן יהושע 46.85 12213 10646   חיפה כרמל
62 צור דוד - צור יהודית 46.79 9288 9373   נהריה
63 מץ דליה - שפירא גילה 45.92 17803 24956   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
64 אלקבץ שלי - גוטליב ליפא 45.87 9510 16359   ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
65 אבני אבי - אבני צבי 45.77 20834 41211   רעננה - ההגנה/ת"א - אביבים
66 (רובוט) - איטר איריס 45.56 ROBOT 14697   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
67 זעירא יחזקאל - זינגר בני 45.54 40880 9089   רעננה - ההגנה
68 טורבוביץ ציפי - טורבוביץ מאיר 45.47 17764 24338   חיפה כרמל
69 קס גינה - קס דניאל 45.17 4692 248   ת"א - אביבים
70 גרשון עודד - בר יוסף עקיבא 45.14 8104 22055   חיפה כרמל
71 (רובוט) - בסיס שרית 44.94 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
72 לבנת טובה - רמתי גדעון 44.37 9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
73 שומרוני גילה - פיסטינר ציפורה 44.35 12077 12898   נס ציונה/אשדוד
74 אוסימו הלן - שור שיפי 44.14 42789 23900   חיפה כרמל
75 (רובוט) - סדן נגה 43.89 ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
76 רייס איילין - ליברטל זקלין 43.77 41238 17962   חיפה כרמל
77 מזרחי שמחה - אליעז רות 43.53 17615 22057   חיפה כרמל
78 (רובוט) - תדהר מירה 42.98 ROBOT 20209   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
79 פוקס שושי - (רובוט) 42.89 22380 ROBOT   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
80 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 42.77 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
81 דביר ברכה - אפל ליאורה 42.65 9479 5158   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
82 בליצבלאו ויקי - מיכאילוביץ דניאלה 42.44 16105 19979   קריות
83 (רובוט) - קינן דני 42.41 ROBOT 9289   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
84 ציפין שמואל - שטרן בן 41.78 24169 19887   חיפה כרמל
85 לוי אורי - לוי שרי 41.55 9876 9322   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
86 בכור גניה - בראון ליליאן 41.31 19092 18910   ת"א - אביבים
87 (רובוט) - פרידמן רונית 40.85 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
88 גזית גלי - אורון רות 40.03 40227 18699   נהריה/חיפה כרמל
89 (רובוט) - קולסקי איתן 37.25 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
90 (רובוט) - כץ זאנה 36.85 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
91 יפה פרנקי - גולומב נינה 36.06 17818 12376   חיפה כרמל
92 לוין נעמי - אבישר שוש 32.50 5120 18501   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
93 גולדמן גיזי - (רובוט) 31.43 7934 ROBOT   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
94 נחושתן אביבה - גרינמן שמשון 23.07 22528 23268   נס ציונה/חיפה כרמל