Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל שישי בוקר כולל חוברת ניתוח ידיים
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 26/02/21 סניף: אביבים מקדם: 11.02
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 לירן ינון - ora_g 65.60 11122 ora_g   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
2 (רובוט) - tenniss 64.40 ROBOT tenniss   לא חבר בהתאגדות
3 יקותיאלי אסף - גלעדי ירון 63.61 18268 20553   ת"א - אביבים/ר"ג - מרום נווה
4 כהן אילן - eylon08 63.04 17258 eylon08   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
5 גוליק אורי - גוליק איתן 62.88 1414 1413 7 הרצליה - אילה
6 הרמתי עפר - אולגה סימיכ 62.39 1657 25063 6 ת"א - אביבים
7 arkadiz - אבן צור אלי 61.98 arkadiz 1869   לא חבר בהתאגדות
8 וקסלבאום חנה - מלאך יעקב 61.85 12405 14443 5 ת"א - אביבים/נס ציונה
9 פרקש רות - בן יהודה יהודית 60.45 5305 2218 5 כפר סבא/כרמיאל
10 אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 58.82 19218 24816 4 ת"א - אביבים
11 שוהם יורם - ינאי זאב 58.72 40726 40727 4 סביון - קרית אונו
12 גולדורגר חנה - שיף סמדר 58.70 12098 41358 4 ת"א - כיכר המדינה
13 (רובוט) - גינזבורג מרים 58.20 ROBOT 5635 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
14 (רובוט) - שביט אסתר 57.74 ROBOT 3424 2 לא חבר בהתאגדות
15 (רובוט) - קרן אורה 57.36 ROBOT 2362 2 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
16 אבישר שוש - בק נחמה 56.71 18501 18010 3 סביון - קרית אונו
17 כץ זאנה - גבע חיים 56.27 15094 810 3 ת"א - אביבים/כפר סבא
18 בר יוסף עקיבא - גרשון עודד 56.01 22055 8104 3 חיפה כרמל
19 סורס אגי - מיכאילוביץ דניאלה 54.90 24242 19979 3 קריות
20 אלול סימה - רגב יורם 54.84 11811 15877 2 כפר סבא
21 ברקוביץ אריה - דיין גילה 54.28 2502 15416 2 חיפה כרמל
22 יקים נוגה - לביא נורית 54.23 3475 5408   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
23 רונן אורה - אלקבץ שלי 54.15 3085 9510 2 ת"א - כיכר המדינה
24 פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד 53.45 893 24822 2 כרמיאל
25 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 53.06 347 12406 2 ת"א - אביבים
26 שר חנן - מילצן דרור 53.00 2328 3655 2 ת"א - אביבים/נס ציונה
27 (רובוט) - לביא נירה 52.753 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 גלט אהרון - קדם משה 52.751 40141 3590 2 ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
29 פרידמן רונית - לויט שושנה 52.45 18519 3548 2 ת"א - אביבים
30 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 52.41 14359 16453 2 ת"א - כיכר המדינה
31 אליעז רות - גרוס ריצארד 52.01 22057 41601 2 חיפה כרמל
32 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.43 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 (רובוט) - גוראל נעמי 51.30 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
34 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 51.14 13700 7835 2 ת"א - אביבים
35 סף יעל - שפירא אניטה 50.54 16743 14693 2 חדרה - קדימה/ת"א - אביבים
36 גוטליב ליפא - קורן אלי 49.76 16359 42686   חיפה כרמל
37 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 49.66 41606 18293   השרון
38 (רובוט) - בן ארצי עליזה 49.41 ROBOT 40395   לא חבר בהתאגדות /נהריה
39 מירקין לודמילה - ויזל לילי 49.28 10299 21043   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
40 (רובוט) - מאיר יורי 49.16 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
41 Leaisme - דוב שושנה 49.12 Leaisme 7241   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
42 בליצבלאו ויקי - קימל שרה 48.08 16105 17400   קריות/חיפה כרמל
43 זינגר בני - רינות מישל 47.23 9089 12256   רעננה - ההגנה/רמת השרון
44 (רובוט) - זאק טובה 46.78 ROBOT 41432   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
45 שפי אבי - גלסר אנדרי 46.20 17155 9069   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
46 (רובוט) - גריזים יורם 45.99 ROBOT 11120   לא חבר בהתאגדות /תת סניף מועדון יבנה
47 (רובוט) - פישר אהובה 45.69 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
48 (רובוט) - בהירי תמר 45.59 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 לוין איטה - כוכבא שלומית 44.70 24634 19097   חיפה כרמל
50 (רובוט) - שרון אביגדור 44.57 ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
51 גודר שמעון - orabreuer 44.47 41065 orabreuer   מועדון הברידג' רחובות/ לא חבר בהתאגדות
52 מרמלשטיין עליזה - ברויז אברהם 44.26 41137 40433   חיפה כרמל
53 גרינמן שמשון - גזית גלי 43.91 23268 40227   חיפה כרמל/נהריה
54 ציפין שמואל - שטרן בן 41.67 24169 19887   חיפה כרמל
55 שטרן ורד - שפירא גילה 40.73 24290 24956   קריות/ לא חבר בהתאגדות
56 אלרן ישראל - לוי רוני 40.50 19052 12052   חיפה כרמל
57 וייסבוך ישראל - פישר טומי 40.44 4078 22143   ת"א - אביבים
58 ולרשטיין בתיה - הראל אתי 39.57 42504 19766   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
59 זולקוב גנריאטה - בסיס שרית 38.90 23264 23082   חיפה כרמל
60 בארי רפי - בארי מיכל 38.54 16400 16401   ת"א - אביבים
61 שחקן מחו"ל - שחקן מחו"ל 37.04 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
62 גל מרדכי - אלון ליאורה 36.31 20231 5585   חיפה כרמל
63 (רובוט) - זוסמן הדסה 35.88 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
64 הנאור סימונה - לירון נולי 35.21 3486 21199   חיפה כרמל
65 טורבוביץ ציפי - טורבוביץ מאיר 33.49 17764 24338   חיפה כרמל
66 נחושתן אביבה - באן דוד 31.04 22528 10126   נס ציונה/ת"א - אביבים