Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב
אביבים כרמל שבת אחהצ
מושב 1 מתוך 4 תאריך: 06/02/21 סניף: אביבים מקדם: 9.95
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 יקים נוגה - לביא נורית 67.88 3475 5408   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
2 ציטיאת פיונה - ציטיאת אלי 65.80 16495 16494   ת"א - אביבים
3 (רובוט) - הילזנרד אנני 65.36 ROBOT 5598 10 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
4 גרינברג שוש - קופמן שרה 61.28 9687 15635 9 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
5 (רובוט) - לביא נירה 59.46 ROBOT 14641 6 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
6 מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה 59.11 9130 8688 6 ת"א - אביבים
7 (רובוט) - אלבר רוזה 58.33 ROBOT 40694 4 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
8 אפל מאיר - אפל ליוי 57.03 22089 22088 5 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
9 (רובוט) - גלסר אנדרי 56.77 ROBOT 9069 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 (רובוט) - ברנדשטין בתיה 56.77 ROBOT 14192 4 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
11 (רובוט) - קרביאן מרדכי 56.68 ROBOT 9315 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 מלאך יעקב - וקסלבאום חנה 56.51 14443 12405 4 נס ציונה/ת"א - אביבים
12 פרקש רות - סף יעל 56.51 5305 16743 4 כפר סבא/חדרה - קדימה
14 גינזבורג מרים - קולסקי איתן 56.08 5635 16086 3 חיפה כרמל
15 קינן דני - מיכלוביץ נחום 55.82 9289 1288 3 נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
16 ויזל לילי - חריר אילנה 55.73 21043 14840   לא חבר בהתאגדות /נתניה
17 מזרחי שמחה - אליעז רות 55.64 17615 22057 3 חיפה כרמל
18 שוצמן רחל - מץ דליה 54.95 15908 17803 3 חיפה כרמל
19 המר אילנה - רובין יצחק 54.43 13180 3567   ת"א - אביבים
20 (רובוט) - זופניק שושי 53.99 ROBOT 41703 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
20 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 53.99 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
22 חשמונאי רותי - (רובוט) 53.21 13675 ROBOT 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
23 סולניק אריה - גנס בוב 53.04 3038 113 2 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
24 (רובוט) - קרני גיא 52.86 ROBOT 14628 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 זמיר דיצה - הורוביץ חנה 52.26 16208 13107 2 ת"א - אביבים
26 אנדרמן דוריאן - כץ זאנה 52.17 15338 15094 2 ת"א - אביבים
27 קרן אורה - בן שמחון אבי 51.48 2362 24816 2 נס ציונה/ת"א - אביבים
28 גרוס ריצארד - גוטליב ליפא 51.39 41601 16359 2 חיפה כרמל
28 ורד רונית - טל משה 51.39 17425 2176 2 כפר סבא
30 אבישר שוש - גזית גלי 50.95 18501 40227 2 סביון - קרית אונו/נהריה
31 (רובוט) - צווייג יחזקאל 50.69 ROBOT 13700 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
32 ברקוביץ אריה - אוסדצ'י-קפלן אורנה 50.09 2502 17014 2 חיפה כרמל
33 ajalagabai - orabreuer 49.91 ajalagabai orabreuer   לא חבר בהתאגדות
34 (רובוט) - בסיס שרית 48.70 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
35 בן יהודה יהודית - בן נחום גילי 48.18 2218 17526   כרמיאל/חיפה כרמל
36 גלט אהרון - קדם משה 48.09 40141 3590   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
37 (רובוט) - רוזנברג מירי 48.00 ROBOT 7066   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
38 (רובוט) - גרינמן שמשון 47.92 ROBOT 23268   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 רייס איילין - ליברטל זקלין 47.92 41238 17962   חיפה כרמל
40 מאור מלי - בצלאל רות 47.57 17366 7549   פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
41 פלץ ברברה - יגרמן עדנה 47.05 4463 14423   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - האקדמיה לברידג'
42 (רובוט) - סורס אגי 46.96 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
43 עירשי טובה - וקסלבאום אבנר 46.88 347 12406   ת"א - אביבים
44 קימל שרה - מזרח איתמר 46.79 17400 10813   חיפה כרמל/קריות
45 (רובוט) - סגל שרה 46.53 ROBOT 17420   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
46 שפירא אניטה - מירקין לודמילה 46.09 14693 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
47 (רובוט) - עמיר מירה 45.75 ROBOT 2508   לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
48 (רובוט) - קס דניאל 45.57 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 אוסימו הלן - גולומב נינה 45.31 42789 12376   חיפה כרמל
50 (רובוט) - כהן עידית 45.14 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
51 גל מרדכי - אלון ליאורה 45.05 20231 5585   חיפה כרמל
51 מידן רחל - dee22 45.05 20257 dee22   רחובות/ לא חבר בהתאגדות
53 (רובוט) - (רובוט) 43.75 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
54 (רובוט) - קרסטניטצקי שולמית 43.66 ROBOT 41315   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
54 (רובוט) - פרידמן רונית 43.66 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
56 נחושתן אביבה - שחקן מחו"ל 43.49 22528 37-0030   נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
57 אורון רות - arkadiz 43.23 18699 arkadiz   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
58 שיף סמדר - סדן נגה 43.06 41358 17024   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
59 עפרון פרנסין - שבת דניס 42.97 14774 10216   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
60 בראון ליליאן - בכור גניה 42.19 18910 19092   ת"א - אביבים
61 בליצבלאו ויקי - מיכאילוביץ דניאלה 42.10 16105 19979   קריות
62 רינות מישל - זינגר בני 41.67 12256 9089   רמת השרון/רעננה - ההגנה
63 ורניה כרמל - voodooist 39.50 24601 voodooist   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
64 (רובוט) - אליוביץ עליזה 35.76 ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
65 אורן טננבאום אפרת - ברב בנימין 33.68 12991 664   חיפה כרמל/קריות
66 (רובוט) - דוב שושנה 32.47 ROBOT 7241   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל